Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
lékaři, medici a jiná havěť
GATTA_NERA
diskuse pro lékaře stávající i budoucí, o jejich uplatnění apod. Zkušenosti s jednotlivými pracovišti, šéfy, vzděláváním a vůbec samé slasti oboru.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CORNELA --- 12:18:54 15.5.2018
WERUMI: Ptala jsem se jaký léky jsi dostala, ne na co jsou... A bez zprávy ti jaksi nemám jak poradit
WERUMI --- 11:37:58 15.5.2018
CORNELA: Nedostala jsem žádný léky, pouze něco na bolest, což zatím neužívám.. Je mi jasný, že neumřu na klidový režim, jen jsem prostě nervní. Mám starýho invalidního psa, takže i po téhle stránce to je dost na prd. Pomáhám ji s pohybem a takhle jsem vyřazená z provozu. Nemůžu nic, natož ji tahat. Je to pro mě dost složité i když jsem si vědoma, že se dějou mnohem MNOHEM horší a závažnější věci, zdravotní problémy atd. atd. a že můžu být ráda, že mi není něco horšího. Zprávu mám, akorát se mi podařil zařídit si termín MR na pozítří, pak hned k ortopedovi, takže se to začne vše hýbat snad. Mám radost, že snad budu vědět dřív, co a jak :)
CORNELA --- 10:50:40 15.5.2018
WERUMI: Jaký jsi dostala léky? Co víc bys chtěla? Termín na magnet dost rychlej, nebezpečí z prodlení tam není, na měsíc klidu bez sportu ještě nikdy nikdo neumrel... Máš zprávu?
MOODYCAT --- 9:15:51 15.5.2018
WERUMI: Jo, je to ok, musis pockat na vysledek, nikdo nebude naslepo lecit neco, co nevi, co je.
WERUMI --- 8:48:28 15.5.2018
Ahoj, můžete prosím někdo poradit?
Začalo mne fest bolet koleno. Je to pár dní zpět.. Strávila jsem celý den po doktorech (praktický, RTG, ortoped), nakonec jsem v ÚVN dostala od MUDr. bandáž, berle a léky na bolest. Nevím pořádně co s tím mám, prý hříchy z mládí, vlastně to můžou být i vazy, šlachy.. nevím nic kloudného prostě. Čekám na magnetickou rezonanci, která bude za měsíc.... umřu! Běhám. Sportuju. Potřebuju se normálně hejbat prostě :/ Je to pár dní a já jsem už teď úplně vyřízená z toho nic nedělání a hlavně z toho, jak jsem nemobilní. Do 9/6 mám teda jen čekat a pak co? Proč se to nějak neřeší? Nedostala jsem ani žádný léky na případný zánět. Je to ok? Fakt musím počkat na mgn. rez. nebo si to mám prostě jen vše sama oběhat (teda obelhat) a dožadovat se něčeho, nějakýho vyšetření? Jakýho? Za kým jít prosím?? :/ Léto je za rohem, já bych si ho ráda na plno užila :/ Hrozně mne to irituje a bojím se, že po té rezonanci zas akorát tak budu na něco čekat.
Nejsem moc doktorová, snažím se jim vyhýbat a tohle mne celkem deptá... Poradíte prosím?
SPACEANGEL --- 14:29:32 10.4.2018
diky vsem :)
CRUSHEER --- 11:28:48 7.4.2018
SPACEANGEL: to by měla mít každá laboratoř na svým webu. zkus třeba http://www2.ikem.cz/plm_lp/
CORNELA --- 18:23:00 4.4.2018
SPACEANGEL: Jsou na netu, myslím že je měl synlab, ale nejsem si jistá
SPACEANGEL --- 13:38:03 4.4.2018
cau, nema tady nekdo v naskenovane podobe takovy ty "laboratorni prirucky" co vydavaj nemocnice - s referencnima mezema, postupama pri odberu, transportu vzorku a tak? Potrebuju po absolventskou praci, tak zkousim jestli to nema nekdo treba naskenovane..
DRZKA --- 12:14:07 13.1.2018
FLAVIGNY: Ahoj, jsem v posledním ročníku na LFP, ale ráda bych do Prahy. Takže za kontakt bych byla velice vděčna :)