Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Necronomicon
KOUBIC
Necronomicon , Al Azíf vše o něm
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KOUBIC --- 17:07:07 28.6.2011
GOBERS: tak šlo by o úvod do Necronomiconského proudu, nějaká menší invokace, popsání Mythosu etc. Kolega by měl zase Severskou magii, další by si vzal na starost Voodoo a Voudon. Hlavně jde o seznámení se socializaci a podobné srandy.
GOBERS --- 16:07:12 28.6.2011
KOUBIC: A co tam budete workshopit?
KOUBIC --- 8:56:43 28.6.2011
Iä kolegové kultisté, chtěl bych vás předem pozvat na sraz ACETDA, který se někdy o prázdninách uskuteční, bude to spojeno s workshopy a dalšími hovadinami někde poblíž Prahy. Srazy však pořádáme v menším počtu pravidelně v Praze, takže kdo chce je zván :)

KALIPH: Granta znám, čest jeho památce.

ANTH: to chci domu :)

Jinak se nám ACETDA slušně rozjíždí, máme kvalitní členy nač jsem právem hrdý :) a myslím že se máte nač těšit :)
ANTH --- 2:10:49 27.5.2011
Pecka, nejlepší jsou Little victims.
Dreamland Toyworks - My Little Cthulhu by John Kovalic
http://dreamlandtoyworks.com/my_little_cthulhu.html
KALIPH --- 14:00:36 12.11.2010
KOUBIC: Určitě bys neměl opomenout knihy Kennetha Granta, který se analýzou Lovecrafta a Necronomiconu taky dost zabýval.
KOUBIC --- 13:57:41 12.11.2010
Po dlouhé době zpět, tento rok je jedna velká jízda třikrát jsem se stěhoval pořídil tři kočky a začal učit na střední škole (to je asi nejděsivější).

Tak původní Necronomicon je ten co vymyslel HPL (či vysnil protože ony pasáže prý přímo četl ve snu) což koresponduje s Gigerovou výpovědí že ony obrazy ho napadají ve snech stejný zdroj inspirace.

On Necronomicon Simonův je zajímavej z mnoha úhlů, z toho že to je nejpodařenější hoax a skvělá enigma, že ve jménu Sigil of Gateway tekla krev a že to je koncipovaný jako výtah do klifotu. Teď pracuju na analýze, kterou jsem započal před šesti lety a občas brečím smíchy.

S tou protosumerštinou to není tak horký zatím co jsem překládal. Tuším že tam je někde i návod na pečení chleba v sumerštině, ale na to jsem ještě nenarazil, teď se zabývám hlavně prací s žebříkem temna který vede k AzagThothovi a pals. Obecně lze říci že Simonomicon je tikající bomba, protože je záměrně směrován do antizón tj Klif. Díky členství v Disciples of EnKi mám možnost čerpat přímo ze zdroje fanatiků z Warlock Asylum takže udělám takový exkurz do alternativní sumerské mytologie, což myslím bude švanda. Na Sytes teď hážu analýzy brány Ganzir, Sigil of Gateway a jiných hovadin. Jsou tam některé vtipnosti. Doporučuji hlavně přečíst si překlad hvězdy ARRA to nemá chybu.
GAF --- 23:31:58 2.6.2010
...tim spíš, že tušim, že tak knížka je tak trochu "legrace" s fantazií a střípky dobovosti a kdesičeho mystickýho fakt snad někde někdy používanýho dohromady.
GAF --- 23:31:12 2.6.2010
CHIMAIRA606: lol, no já jednou totiž něco z tý knížky zkusil.

Asi týden na to se mi děly fakt příšerný (a jo, i zajímavý) věci. Ale taky v tom byly drogy - no drogy - tráva. Ta spíš člověka přizdí. No já nemohl asi čtyři dny v kuse usnout. Házelo to se mnou od spasitele k ďáblu. Ke konci jsem měl problémy s mluvenim a psát mi připadnulo jako největší práce vůbec. Vůbec nejvíc mi to připadnulo jako přesně ta odpověď, kterou jsem měl dostat dle toho "kouzla".

Nějak to dopadlo nakonec.. dneska je mi líp než před tou příhodou (Nietzche mi doufám tleská).
ANTH --- 14:59:02 4.2.2010
REVAN: no vidíš jak to šlo věcně.