Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Duchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
MILANLXR
Místo kde povyprávíme své zážitky ze setkání s tajemnem,duchem,strašidlem..místo kde každému odvážnému rádi doporučíme místo kde straší,řádí "něco"..na přespání,jako zkoušku odvahy. Místa kde vstávají chlupy na rukách...povyprávějte nám o nich. Lokality jsou jasné - Česko,Slovensko..
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PREBRAL --- 19:23:29 29.12.2015
SODOM: Já to sice psal, ale s tím, že narozdíl od dotyčných ezoteriků z Plešivce mám opačný, veskrze pozitivní dojem :-) Energie jdou trochu mimo mne, ale třeba s Waki, která má zvláštních zážitků z Brd fůru, se na tom shodnem.

Co se týče toho keltského hradiště a tak, ještě bych upřesnil pár věcí.
1) Hlavní doba, kdy na Plešivci hradiště fungovalo, byla v době bronzové, kultuře knovízské štítarské. Zdá se, že tehdy mélo i něco společného právě s výrobou bronzu, mohlo jít o místní středisko, které v sobě mohlo spojovat víc významů - opevnění, sídlo vládce, svatyni, metalurgický okrsek... Podle různých nálezů depotů v okolí a stop aktivit z jiných období se ale zdá, že se významnost Plešivce neomezovala jen na tuhle dobu.
2) Za jedno z největších keltských hradišť v Evropě bych ho neoznačoval, zvlášť, pokud budeme počítat i laténská oppida apod., ale je určitě jedním z našich největších hradišť podobného stáří a typu.
3) S tím nedostatkem vody je to ošemetné, doposud nevím, odkud se tahle informace vzala - ve stejné době vznikala řada podobných výšinných poloh, které na tom jsou s vodou obdobné a na Plešivci je i dneska víc studánek, než na většině z nich.

To jenom na zpřesnění a jak to vidím já, za zážitky díky. Často jsem tam jezdíval na čarodějnice, buď na Fabiánovu zahrdu, nebo k Bludné výhybce (na Výhybku, když zrovna byla bouřka, Zahrada je moc exponovaná). Ne každej rok to ale vyjde...
PREBRAL --- 1:01:17 29.12.2015
SODOM: Před rokem a půl s kamarádama pod převisem mezi Houskou a Vojetínem (Kaňous aneb Krmítka, kdo zná), ale vcelku bez nějakých zvláštností.

Pak jsem taky jednou spal přímo na hradě a bylo to docela příjemné, bylo to na narozkách Laca Lahody a měli jsme v podstatě celý hrad pro sebe. Jenom ráno nám do komnaty vpadli napřed Višňák a pak nějaká školní výprava :-)
PREBRAL --- 22:34:53 28.12.2015
SODOM: Občas jo, tak cca jednou do roka se tam dostanu.
PALEONTOLOG --- 6:43:03 28.12.2015
BDOWN: policie mlhu nezatkne, ten má imunitu
BDOWN --- 6:35:19 28.12.2015
rofl, tady se člověk nasměje........takže místo toho abyste zavolali policii, že vám někdo běhá v domě, nebo doktora, že máte hromadný halucinace, tak zavoláte tetu, která umí pracovat s energiema a jak náká energie běhá po schodech, hned jí teta majzne něčim po hlavě, dokud ta energie nejde běhat po shodech do jinýho domu :))
ZOLTY --- 4:54:10 28.12.2015
MI_MI: minimálně bych požádala o čištění mého domu od energií..

Nám se stalo nedávno. Sedíme já, teta a přítel večer v obýváku, do kterého ústí dřevěné schody. Sedíme zády ke schodům. Mluvíme o mem tatkovi, který před pěti lety spáchal sebevraždu ( v dobrém).. Já s jeho presenci mám své zkušenosti, ale tohle bylo opravdu silné. Mluvíme o něm a najednou jsme všichni jasně slyšeli zvuk kroků na schodech. Ne jen jedno bouchnuti ale pravidelne hlasité kroky. Všichni jsme se ohlédli a čekali kdo ze tmy přijde ( bratranec, tetin soused,kamarád etc).. Nikdo. Přítel sel dolů se podívat,zda nepřišel nikdo nevitany. Teta má stále dům otevřený ( žije v Melbourne v klidné čtvrti).. Nikde nikdo. Když jsme všichni stali u vchodových dveří a přemýšleli o tom co jsme zažili, zalomcoval někdo dveřmi. Okamžitě jsme se otevřeli, nikdo. Větve se nepohly, průvan nebyl.. Hodně zajímavé. Řekli jsme,že jestli jsme řekli něco co "tě" vyrusilo, tak že se omlouváme..
Teta je reiki master a umí pracovat s energiemi.. Hned druhý den dům "vycistila"
MI_MI --- 22:35:28 20.12.2015
ahoj :) nevim,kde jinde se zeptat,každopádně pokud vadí,smažu...Od tý doby co jsem byla těhotná jsem občas zahlídla v noci divnou mlhu,která hned zmizela,když jsem jí zaregistrovala..ted mám 5ti měsíční dítě a čas od času mám pocit,že něco v noci stojí u postýlky,dvakrát se mi stalo,že na mě ,,cosi,, sáhlo a včera mě dokonce vzbudilo šeptání,chvilku jsem poslouchala,protože jsem si myslela,že přítelova sestra,která u nás zrovna spala mluví ze spaní,ale ne...zas to šlo od postýlky a když jsem se tím směrem otočila,tak to přestalo...naše mamka bydlí ve stejnym domě jako my,ale v jinym vchodě a taky doma pozoruje divný zvuky,už si vážně připadám jako idiot,ale myslíte,že by to mohl bejt nějakej duch??a co s tím prosím? díky
GUYVER --- 13:28:54 16.11.2015
ARAGONIT2: Vínečko z Poveglie by nebylo?
ARAGONIT2 --- 12:38:53 14.11.2015

a komu to nestačí, podívejte se tady..
je tam i pár míst od nás
Paranormal – Nejděsivější místa
Paranormal – Nejděsivější místa
http://paranormal.komis-site.eu/category/nejdesivejsi-mista/
Tajemný les Bor u Českých Budějovic | Paranormal
Tajemný les Bor u Českých Budějovic | Paranormal
http://paranormal.komis-site.eu/tajemny-les-bor-u-ceskych-budejovic/

nechápu, proč by měl být vstup, třeba sem:
Benátský ostrov smrti | Paranormal
http://paranormal.komis-site.eu/benatsky-ostrov-smrti/

zakázán..?
Přijde mi to jako dost zajímavé místo..
GUYVER --- 23:22:00 6.11.2015
PREBRAL: ale i tak celkem dost možných podezřelých.
ARAGONIT2: jj. zbabrané vyšetřování, nejspíš úmyslně. Žádné tajemné jevy.