Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Duchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
MILANLXR
Místo kde povyprávíme své zážitky ze setkání s tajemnem,duchem,strašidlem..místo kde každému odvážnému rádi doporučíme místo kde straší,řádí "něco"..na přespání,jako zkoušku odvahy. Místa kde vstávají chlupy na rukách...povyprávějte nám o nich. Lokality jsou jasné - Česko,Slovensko..
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 14:06:56 7.8.2013
REESHA: Záleží na tom, jak by se Vám povedlo zlomit kastelánku. Já si počkám na dobu, kdy bude třeba na půl roku na dovolená a to se tam pak dostanu.
Za Kožaka to problém moc nebyl.
REESHA --- 13:45:02 7.8.2013
???: myslis ze by bylo opravdu mozne se na to prespani domluvit? kdyb byla parta lidi co by to opravdu chtelo zkusit, hned bych do toho sel :)
??? --- 11:59:23 7.8.2013
MANDALA: Co jsem koukla na net:
Agartha.cz: Sovinec – hrad strašidelných jevů
http://agartha.cz/html/pruzkumy/morava/sovinec1/index.php

Já jsem se stam nějakou tu dobu vyskytovala, Sovinec miluju.
Osobně jsem na "pětce" za dob, kdy jsem se tam vyskytovala, nepřespala. Ačkoliv se na to chystám (což ovšem bude problém, neb se současnou kastelánkou se nemáme zrovna v lásce, abych byla politicky korektní). Sama nejsem moc senzitivní, takže nějaké "energie" a podobné věci moc nevnímám. Ale i tak jsem měla na některých místech zvláštní pocity, v části, kde jsem spávala, jsem slyšela kroky - ale nikde nikdo.

Na "pětce" čas od času nocuje nějaký dobrodruh, nebo Kecal (průvodce).
Pokud si pamatuju, zbytek z obyvatel (současná kastelánka, bývalý kastelán, údržbář) hradu se do spaní tam nehrnuli. Já osobně mám trochu jiná místa, kde mám zvláštní a až nepříjemné pocity.

Pokud to máte někdo blízko, nebo pojedete kolem, doporučuju se zastavit. A jestli Sovinec někoho opravdu zaujal - zkuste se spojit s kastelánkou a domluvit se s ní. Prohlídka navečer s pár lidma má jinej rozměr, než pobíhání ve stádě muflonů (návštěvníků) v pravé poledne.

Hlavně se neodkazujte na mě :D
MANDALA --- 11:32:47 7.8.2013
???: Můžeš to trochu rozvést, prosím?
??? --- 1:52:30 28.7.2013
Pokud se nudíte a nechcete medvídka mývala, doporučuji hrad Sovinec a zkusit se domluvit s kastelánkou na přespání na "pětce" - páté hradní nádvoří. Je to docela sranda.
VALOR --- 2:29:15 22.7.2013
Ed and Lorraine Warren: What To Do When You See A Ghost - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=eYFfH_F0Xk0
PANORAMIX --- 21:58:39 10.6.2013
Máte někdo zkušenosti se sny, kdy jakoby opustíte vlastní tělo a vidíte sami sebe? Ne nutně v tom spánku, ale prosté vidíte sami sebe třeba na ulici nebo tak.
LIMECEJ --- 22:30:53 5.6.2013
MORTWYRTHA: jo, to ti neberu. jen sem chtěl říct že panelák je taková akustická bomba.
ANNALINPIPE --- 19:08:07 5.6.2013
KATYX7: no kohoutkama nám snad zatím nikdo nekroutí... :D největší průser je, že někdy tam někdo zůstane přes noc sám... a to se pak špatně usíná :D
KATYX7 --- 17:59:55 5.6.2013
ANNALINPIPE: já jsem nikdy nepochopila ty spotřebiče.. jako rozsvítit světlo a udělat průvan že zvládnou, to ještě celkem chápu. Ale- zapnout žehličku (strčit jí do zásuvky) a zapnout plyn na sporáku (otočit kohoutkem) a podobný- ano, to se u nás opravdu dělo a já si řikám, je to vůbec možný?