Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Duchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
MILANLXR
Místo kde povyprávíme své zážitky ze setkání s tajemnem,duchem,strašidlem..místo kde každému odvážnému rádi doporučíme místo kde straší,řádí "něco"..na přespání,jako zkoušku odvahy. Místa kde vstávají chlupy na rukách...povyprávějte nám o nich. Lokality jsou jasné - Česko,Slovensko..
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KATYX7 --- 12:51:38 22.6.2009
Jasně, musim ležet na zádech. A hučení v uších taky. Ale mam pár hnusnejch zážitků, kdy jsem v těhle stavech myslela, že umírám. Začlo to když jsem se probírala a trvalo to v uplnym bdělym stavu. Nemohla jsem se ani hnout ani křičet ani dýchat a cítila jsem jak mě nějaká hnusná síla zalehává a čim víc to na mě tlačilo, tim víc se zesiloval ten hrounej hluk v uších a tim menší jsem měla pocit, že se vůbec nadechnu nebo cokoliv, prostě jsem fakt myslela, že je se mnou konec. A to jsem byla naprosto probuzená, akorád to na mě přišlo těsně před probuzením. Řikala jsem si, že jestli to chci přežít, tak musim něco udělat, ale bylo to dost těžký.Z uplně posledních sil, co jsem ještě měla jsem sebou nakonec trhla a zakřičela jsem.A ono to pomalu odešlo i když se to po chvíli zase chtělo vrátit, tak už jsem se tomu ubránila. Tohle se mi stalo několikrát a nevim, co to je- v tu chvíli jsem měla pocit, že mě opravdu zalehává nějakej duch, jakoby mě chtěl vystrčit z mýho těla a vlést si do něj. A taky vim, že pokaždý když se mi to stalo jsem byla hrozně oslabená (deprese, několikadenní chlasání, chřipka apod), takže byla li to opravdu nějaká bytost, tak měla dost pootevřený dveře ke mě, páč normálně jsem silná a nic takovýho se mi nestáva. Už se mi to dlouho nestalo. Fuj, nikomu to nepřeju.
KATYX7 --- 20:33:52 17.6.2009
TLUSTEC:
To nemusí tak bejt. Když mě navštěvoval duch jako malou jak už jsem tady psala, tak mě vyloženě probudil, já jsem se pak zavrtala pod deku a snažila se v tý hrůze usnout . Duch může přijít kdykoliv a kdekoliv.
TLUSTEC --- 16:44:37 15.6.2009
obavam se, ze skutecny duch prichazi ve chvili, kdy clovek ani rukou nehne. pokud jsi neco odhanela, s vysokou pravdepodobnosti to nemelo s navstevou z onoho sveta moc co do cineni...
RIAM --- 16:28:24 15.6.2009
stav před probuzením je ve fázi nejcitlivějšího vnímání, dost lidí co znám má v tuhle chvíli "sny", "vidění" a jiné zkušenosti s duchovním světem. v této fázi dochází ke klasickým snům vidění toho co se stane, předtuch a snu které mají člověka varovat či uklidnit, a také k setkávání se s duchy.
KATYX7 --- 13:12:41 15.6.2009
LINKOS: To se mi stává taky- to že se mi zdá, že se probudim, jsem v pokoji ve svý posteli a začnou se dít divný věci. Pak mi dojde, že spim. Ale bůhvíjestli spim. Jednou jsem v takovymhle snu odháněla nějakýho ducha, co ke mě přicházel z předsíně. Pamatuju se, že jsem seděla na posteli a do otevřených dveří jsem křičela ať jde pryč. Bylo to psycho a ráno jsem se zbudila a ty dveře byly fakt otevřený..přestože je NIKDY nenechávám otevřený, páč se v noci bojim. Jako když jsem vzhůru, tak to poznám, když spim, tak taky, ale tohle je takovej divnej stav, že mam pocit, že spim a zároveň vnímám s otevřenejma očima, co se v tu chvíli v tom pokoji děje. Nevim, co to je, ale je to dost npříjemný.
STIEPAAN --- 12:11:01 15.6.2009
LINKOS: to se mi stava celkem casto u me doma, zdá se mi ze me neco zvedá nad postel a ruzne se mnou jinak manipuluje. ale sou to takovy ty stavy tesne pred probuzenim kdy uz trochu vnimam.
LSDMASACRE --- 22:04:55 14.6.2009
LINKOS: hmm a teď nepujdu spát... :D taky zajímavý...

jinak co se týče klasiky jako vyvolávání duchů na švp v páté třídě kdy jsem potom celou noc nespal a koutkem oka se díval na postavu co na mě čuměla z rohu místnosti a pak i ráno za oknem na chodbě... tak už mám tohodle dost :) dlouhé léta mám klid a jedinej kdo mě straší sou pokalební zjevy v zrcadle :D
LINKOS --- 12:13:16 14.6.2009
KATYX7: no já akorát vím, že sem tam měl minule dost psychopatický sny a každou chvilku sem se budil. Zajímavý je že se mi pořát dokola zdálo, že se budim a sem tý místnosti, kde sem spal. Akorát se tam v těch snech děli divný věci. Třeba jeden z posledních byl, že mě jakási neviditelná síla hodila přes celou místnost
RIAM --- 8:30:27 13.6.2009
s tím co člověk ví, se bojuje snáz než s tím co neví:-)
KATYX7 --- 12:41:30 12.6.2009
LINKOS: Tak to je možná horší nevědět, to si pak můžeš představit něco ještě mnohem horšího:)