Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
vfx, cgi, filmove efekty - tvorba, making of, rady, zajimave linky
DANCHEZ
Linky na firmy zabyvajici se VFX / CGI
making of
zajimave clanky, rady, informacewhatever..]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LOOCAS --- 18:01:08 24.6.2010
TURBO: Mě se nelíbil koncept. Mám rád akční cinematiky, ale tohle mě moc nebralo...

A aberace je lens-flare poslední doby. Snad to lidi přestane brzo bavit přehánět ad-absurdum.
DANCHEZ --- 12:02:12 24.6.2010
aberace je trendy, ale me to bavi:)
TURBO --- 2:53:16 24.6.2010
DANCHEZ: koukal sem na celej ten "trailer", moc pěkný, jenom jsem moc nepobral ten "umělecký" záměr tý přehnaný chromatický aberace, jak kdyby to bylo "točený" mobilem :/
DANCHEZ --- 2:33:30 24.6.2010
R6 - Compositing walk-through on Vimeo
http://www.vimeo.com/10895336
BUBBLE --- 1:56:59 16.6.2010
DANCHEZ: tak tohle jsem jim sežral i s navijákem. supr! Ta kamera akčních scén je výborně udělaná.
DANCHEZ --- 13:46:30 15.6.2010
Blur did it again

Star Wars: The Old Republic - Hope of Alderaan Cinematic Trailer HD


http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-star-wars/101162?type=flv
LOOCAS --- 13:10:40 6.6.2010
RED_KOMUSO: Jj, particles. Dokonce na tohle byl nějakej preset pro ICE v Softimage. ;)
FREEDUX --- 20:13:09 4.6.2010
no asi pres partikly
RED_KOMUSO --- 19:07:14 4.6.2010
Čau, jak byste dělali tohle?
[http://i.imgur.com/JpCWK.gif]
KOAN --- 9:27:42 1.6.2010
VSICHNI KREATIVCI CTETE A POSILEJTE DAL!

Otevřená výzva umělcům pro ANEMIC VIDEO FESTIVAL

M77 Vám s radostí oznamuje, že právě otevírá výzvu na umělecká díla pro ANEMIC VIDEO FESTIVAL, zaměřený na video art a všechny umělecké, poetické a digitální formy tvorby. První ročník Mezinárodního festivalu videoartu přinese na více míst Prahy značně multidisciplinární program. Čekají nás 4 dny promítání, videoartu, krátkých filmů, animací, dokumentárních filmů, interaktivních a video instalací, audiovizuálních performancí, naplánovány jsou workshopy, přednášky, veřejné diskuze atd. Program závisí hlavně na Vaší nabídce!

OTEVŘENÁ VÝZVA:
Uzávěrka: 31. 7. 2010

Pokud máte zájem o veřejné představení v rámci festivalu, zašlete nám kazety, data DVD s full quality verzí Vaší tvorby, nebo popis a další dokumentaci uměleckých instalací, performancí a těch nejbláznivějších akcí a iniciativ na:

M77 - Digitální tvorba a další vzdělávání, Ševčíkova 9, 130 00 Praha 3, Česká republika

Registrační formulář zašlete zároveň e-mailem, ve formátu word na: videofestival@m77.cz

ANEMIC VIDEO FESTIVAL je iniciativou neziskové organizace M77 - občanského družení pro umění, digitální tvorbu a další vzdělávání, která vznikla jako reakce na potřebu současných českých umělců představit se i na mezinárodní scéně. Jedním z hlavních cílů tohoto festivalu je podporovat vznik nových a inovativních partnerství, iniciativ a projektů.

Festival je úzce propojen s mezinárodním festivalem videoartu a multimédií ve francouzské Marseille, “Les Intants Vidéo” (www.instantsvideo.com). Cílem tohoto partnerství je sdílení našich národních a mezinárodních programů, světová podpora a šíření video a digitální tvorby, která bývá často veřejností opomíjena.

Roku 2013 se Marseille stane Evropským hlavním městem kultury. “Les Instants Vidéo” již nyní v rámci této události organizuje rozsáhlé kulturní akce. ANEMIC VIDEO FESTIVAL k této příležitosti shromáždí český výběr, který bude zařazen do programu festivalových akcí v Marseille roku 2013.

Registrační formulář na http://www.m77.cz/reg_form_ANEMIC.doc
M77 - Umění, digitální tvorba a další vzdělávání, www.m77.cz


Open Call for Artists - ANEMIC VIDEO FESTIVAL

M77 has the pleasure to announce you the first Open Call of the ANEMIC VIDEO FESTIVAL, dedicated to the video art and all artistic, poetic & digital creation form. We intend to propose a fresh multi-disciplinary program. 4 days of screening, video art, short films, animations, documentary films, surrounded by video and interactive installations, audio-visual performances, workshops, lectures, public discussions and specific events according to your propositions.

OPEN CALL

Deadline: July 31, 2010
Please send us your tapes or data DVD containing a full quality version of your creation & a complete description of your project(s). Our address is:
M77 – Arts, Digital Creation & Training, Ševčíkova 9, 130 00 Praha 3, Czech Republic

The entry form must be also sent by mail in word format to: videofestival@m77.cz

Anemic Video Festival is an initiative of the non-profit organization “M77 - Arts, Digital Creation & Training” that emerged from the need to show contemporary Czech artistic creation abroad. One of the important aims of our interdisciplinary and multicultural festival is to encourage the rise of fresh and innovative collaborations, initiatives and projects.

The festival is twinned with the festival held in Marseille, France, “Les Instants Vidéo” (www.instantsvideo.com). The aim of this twinning is to cross and exchange our national, international and diversified programs, and to stimulate the dissemination of video art and digital creation throughout the world and in unexpected spaces not often featured in the contemporary art or mainstream public channels.

In 2013, Marseille will become the European City of Culture. “Les Instants Vidéo” is already organizing huge events for this occasion. Anemic Video Festival will collect and propose a selection from our program for future presentation in Marseille in 2013.

Download the entry form on http://www.m77.cz/entry_form_ANEMIC.doc
M77 - Arts, Digital Creation & Training, www.m77.cz