Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
RELATED - spříznění na cestě
NATASHA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SNOP --- 10:37:04 17.2.2015
Sraz tridy
po dvaceti letech.
Chlupy v uších
zakryvaji pleš.
NATASHA --- 8:58:33 17.2.2015
My jsme tu taky dobrý sraz třídy.


:----)
EVA_ --- 8:38:28 17.2.2015
Ostrá...
Na prahu spánku
Jak vítr do zraleho obilí
Dychas na zjezena záda
A v usich zni hrana.
Ty uz se neptáš
Po lásce a po smyslu.
Kosis...
EVA_ --- 8:09:51 17.2.2015
JAMINA: Ses mimo, to JA si to vytiskla, zaramovala, dala před to svíčku a kadidlo a čtu to popredu i pozpatku.:-)
JAMINA --- 13:30:45 15.2.2015
KUATO: vidíš to, já jsem si ten příběh vyložila právě tak. Že na to poukazuje, že je nesmysl se to snažit zajmout, vystavit, oplotit ... Že to ale lidi odpradávna dělají, často na stejném místě a modly si různě transformují.
KUATO --- 5:24:13 15.2.2015
SNOP: sorry, ale tohle mi prijde jako nesmyslny "pribeh". nejde prece o to, intelektem ten svet uchopit, rozsekat na kusy a svym "poznanim" nejak zakonzervovat..
NATASHA --- 21:00:59 13.2.2015
SNOP: Z toho by byl bezvadný animák.
SNOP --- 12:37:05 13.2.2015
Zil byl clovicek. Velmi dlouho hledal pravdu, az jednou, po vycerpavajici ceste dzungli plne utrap a nebezpecenstvi (ale i hrdinskych cinu a pitoresknich zapadu slunce), dosel na konec sve cesty: pred nim, kristalovy, vybrouseny do neuveritelneho lesku, stal monolit, a na nem stalo: PRAVDA. I clovicek nelenil a za nemalych vydaju pracovnich i financnich postavil kolem PRAVDY Chram a oprasoval ji, aby se ji jiz nic nikdy nestalo. A tak zil, dokud nebyl na umreni, pak zavrel Chram a vevnitr zesnul.
Po mnoha letech se opet objevil clovicek, ktery hledal pravdu. I prohledal sveta kraj, az jednou, po vycerpavajici ceste dzungli plne utrap a nebezpecensti (ale i krasnych zen a muzneho pratelstvi), dosel na konec sve cesty: pred nim, mramorovy, vylesteny az do neuveritelneho lesku, stal chram, a na nem stalo: PRAVDA. I clovicek nelenil a za nemalych vydaju pracovnich i financnich postavil kolem PRAVDY chramovy okrsek s vysokou zdi...

Kdysi v serem davnoveku se dzungli pomalu sinul stary muz a dite. Uz se setmelo, a tak si sedli a zadivali se na zarici hvezdy, a starec zacel vypravet. A aby byl nazornejsi, prirovnal Pravdu k semeni stromu, a aby byl jeste nazornejsi, vzal semeno udelal dulek, semeno zasadil a zakryl.
Kdyz rano odchazeli, dite, z pouhe hry, vzalo klacik, zabodlo jej do zeme nad ono semeno a vyrezalo na nej: PRAVDA.

Kdesi v budoucnosti: vesmirna flotila epistemickych rebelu i pres velke ztraty dobyla PRAVDU! PRAVDA, nadherna planeta uzavrena v jemnem filigranskem ochrannem havu obrannych satelitu, se konecne otevrela. General, postarsi muz, ktery dal rebelii cely zivot, konecne ve svem krizniku vstoupil do atmosfery, kochaje se opojnou atmosferou PRAVDY. A opravdu nebyl zklaman! To, co vzdy tusil a za co miliony jeho vernych polozily svuj zivot, se potvrdilo! Jeden z kontinentu, takova nadhera, byl zcela uzavren v neprodysnem brokatu z platinovych, zlatych a diamantovych vezi a strilen! A pres nej velky, zarivy napis: PRAVDA!
Ale jak uz jednou padla planetarni obrana, kontinent nemel sanci. General se propracoval k JADRU PRAVDY, ve ktere vzdy kacirsky veril. Kontinent, ostrov, planina, okrsek, chram, monolit, vse padlo. Prastarych zbytku klaciku si uz nikdo ani nevsiml. Kdyz pod zemi nasli davno mrtve semeno stromu (ktere se na planete uz davno nevyskytovaly, protoze zive rostliny v chramech svinej, zato na ostatnich planetach to byl strom zcela bezny, proste plevel), ani je to neprekvapilo.

SVATE JADRO PRAVDY! nesla se cedule na nerozbitne vitrine, ve ktere na baldachynu lezela scvrkla mumie.
KUATO --- 23:37:47 5.2.2015
Ona
------
Tak jako Šakti objímá Boha
a z lásky k němu tvoří,
tak objímá i člověka
a z lásky k němu tvoří.

Člověče pohleď na Mne
a pochop To!
Tanči se mnou vědomě,
Tvoř se mnou vědomě.

Vždyť já nejsem jen tvé okolí,
ale tvořím i tvé vlastní tělo,
dávám tvar i tvé duši a mysli..
Poslouchej co říkám
a poučíš se o sobě.

Pomohu ti být jakým chceš.
Požaduji jen abys chápal,
že mám na všem nezrušitelný podíl,
že jsme neoddělitelní,
navždy spojeni v lásce,
věční milenci.

Odvrhni mne
a celý tvůj svět se změní v noční můru,
všichni tví démoni se zhmotní..
Já jsem tvé zrcadlo.
NATASHA --- 15:17:16 28.1.2015
KUATO: Ohó!