Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
RELATED - spříznění na cestě
NATASHA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NATASHA --- 20:52:14 28.11.2013
Občas se televize ospravedlní nějakým programem; například je to mezera vysílacího času na ČT art, kam se vklíní tu a tam nějaký dokument.

Dnes, teď - Václav Bělohradský.
Zdařilý kus, jeví se mi. Ačkoliv komentující hlas autora je poněkud naivní, zbytečně doplňuje další a nepříliš zajímavou vrstvu.
EVA_ --- 12:09:57 9.11.2013
???: Samozřejmě, ne všechny produkce stojí za to. Piáno na Hlaváku je naladěné, hraje opravdu dobře, zdá se, že se o něj starají, protože hrají všechny klávesy, zvuk je čistý a neviděla jsem do něj nikoho nijak brutálně mlátit. Před FFUK je venku, takže to mu nesvědčí a minule, když jsem šla kolem, bylo zamčené. Předminule u něj ale seděl týpek, co přehrál kompletní Beatles.
??? --- 23:44:50 8.11.2013
EVA_: V Brně jsem též jeden takový potkal v Alfa pasáži (kde se kdysi dávno odehrál jeden ze srazů Spřízněných, na němž jsem měl tu čest býti přítomen). Já ovšem zažil spíše existenciální produkci na hranici poslouchatelnosti. Možná je to ale také dáno mou aktuální přecitlivělostí na všechny vjemy způsobenou nemocí. Mimochodem, docela by mne zajímalo, jak dlouho vydrží takové piáno v současném počasí naladěno, resp. jak často se někdo o takové ladění stará..
NATASHA --- 13:16:40 8.11.2013
EVA_: To je výtečné, výtečné - cyklický čas i piána. Cyklický čas ještě nejspíš nemá vyřešené PR, což je skandální, ale Piána na ulici jsou na tom líp: mají skupinu na FB i webovky:
Piána na ulici
http://www.piananaulici.cz
NATASHA --- 12:56:24 8.11.2013
???: Já si příště plivnu pod nohy a třeba tam doskočím.
KUATO --- 12:54:31 8.11.2013
EVA_: ja si toho vsiml na hlavaku. dycky kdyz jdu kolem tak na to nekdo hraje a zatim vzdycky to byla nadhera, at uz to byl predminule nejaky bezdomovec, nebo predevcirem nejaky student :o).

NATASHA: inu materstvi je jedna z veci, ktere cloveka vraci k prirozenym rytmum :o).
EVA_ --- 12:16:20 8.11.2013
NATASHA: To se podle mě pak prohlubuje.:-)

Až se dostanete na Hlavák, nebo někam v Praze, kde uvidíte naprosto nelogicky stát piáno, zastavte se a počkejte si. Kdosi jich na vlastní náklady nechal řadu rozmístit do různých koutů města. A lidé na ně opravdu hrají. Dneska jsem natrefila na chvíli, kdy u něj seděl mladý muž a brnkal nějakou filmovou klasiku. Absolutně se soustředil, prsty mu mihotaly nenápadně, ale naprosto jistě, bez jediného překlepu, hala byla plná toho něčeho, čím byl v té chvíli prostoupený. Zastavila jsem se. Nepokorná kolena bolela počínající artritidou. Poslouchala jsem a najednou to, čím v té chvíli byl, promluvilo ke mě. Moje srdce, to, o kterém jsem si myslela, že je zlomené, se v té chvíli ozvalo a začalo se chovat jako sval při běhu. Zahřálo se. Hřálo. Hořelo.
??? --- 11:37:33 8.11.2013
NATASHA: Neměl by ten pohled být z větší výšky? e to z toho správného místa?
NATASHA --- 10:21:49 8.11.2013
Mimochodem, v poslední době se v dílně obloh továrny na krásu dostala k pásu nějaká velmi zdatná šichta:
[http://www.mageo.cz/home/NATASHA/K_Podluhum.JPG]