Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
RELATED - spříznění na cestě
NATASHA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KUATO --- 14:20:20 27.8.2010
SNOP: :o) to mi pripomina real scenku, kterou jsem zazil pred lety na obede s kolegy:
Nikol: Tome, nechces kus meho kurete?
Tomas: Ne, diky.
Nikol: Ale neostychej se a vem si, je moc dobre..
T: Ne, diky, mam dost sveho.
N: Ale Tome, tak vem si prece to kure..
T: Nechci.
N: Tak muzu ti ho dat na talir?
T: Jsi pica nebo neslysis?!! NECHCI!!
N: hhhh

pamatnou vetu mivam v podobnych pripadech taky na jazyku - je dukazem toho, ze spravne pouzity vulgarismus muze usetrit v konverzaci s kretenem mnoho casu a sil.
SNOP --- 14:11:25 27.8.2010
YouTube - "A Typical Conversation With My Mom" Tales Of Mere Existence
http://www.youtube.com/watch?v=XmecyCCdknk&feature=fvw
SNOP --- 12:37:47 27.8.2010
NATASHA: Ja jsem pochopil, ze slo o nevedome vzorce - ktere jsem sice schopen reflektovat, ale houby s nimi udelam (pridavam ja).
NATASHA --- 11:52:48 27.8.2010
???: Stačí asi napsat "rodičům jsem přiměřeně naslouchal, ale jsem schopen vlastního úsudku".
??? --- 15:09:15 26.8.2010
SNOP: Hm tak to já vim ,že mi přesně nerozumíš. :( :))
Můj otec mi dal spoustu dobrých rad do života, ale to neznamená, že se musím chovat jako můj otec. Já jsem já. To samozřejmě neznamená, že se neřídím těma radama. Řídím se jima protože jsem si vyzkoušel že byly dobré a jsem rád že mi je dal, ale neřídím se jima protože mi je dal otec, nebo protože by byl můj vzor, jen jednoduše protože se mi osvědčilo že jsou dobré, dal mi taky řadu špatných rad a vzorců a těma se samozřejmě neřídím a řídit nebudu, protože nechci. Takže v tomhle mi určitě nerozumíš. No co naplat, asi to teda budu muset napsat jinak
SNOP --- 11:33:30 25.8.2010
???: Hm, ted uplne nevim, jestli te chapu, ale treba ja ve svem otci vidim celkem nasledovanihodny vzor a to, ze prebiram nektere vzorce (a sklanim je trochu dle sebe) mi prijde dobre a nehodlam na tom nic menit... nebo ti nerozumim :-)
??? --- 18:30:23 24.8.2010
Nevím jestli to bude dostatečně related, ale nedávno jsem byl sám překvapený, že kolikrát se člověk nějak chová a je přesvědčený "ano toto jsem já" a potom zjistí někde v minulosti, že to nebyl on to jak se choval, ale že to byla třeba jeho matka a v momentě kdy to pochopí ho to osvobodí, začne bý víc sám sebou. Ale to není to podstatné souběžne s tím jde, že člověk má s něčím problém a nakonec zjistí, že skutečný důvod proč visí v tom v čem si myslí že má problém e někde dlaeko dříve a zvláštní je fakt že v momentě kdy to najde tu pravou příčinu pozná to tak, že to celé zmizí. :) No nevím jestli jsem srozumitelný :) Můžu vyzkoušet jiné téma :))
NATASHA --- 9:37:10 23.8.2010
KUATO: ...ad děti - jojo, já jsem to myslela tak, že ten (případný) problém si dělá člověk sám. Postaví si překážku, zvedne ji tak, aby se nedala přeskočit, a pak se o ni přerazí.
NATASHA --- 9:26:53 23.8.2010
???: Vyber něco related :)
KUATO --- 7:58:23 23.8.2010
NATASHA: no tak, co se tyce toho sebeobrazu - tady to mam nahozene trochu, jak popisoval niz Snop - ze on v podstate zacina byt nejaky, az kdyz komunikuje s dalsim clovekem. jakoze tvoje vychova, prostredi... ti nabidlo nastroje, jak komunikovat, jak se projevovat, a tak je vyuzivas. muzes to zmenit, ale vetsinou to (namaha) nestoji za to. lidi te neznaji, oni vidi jen ten obraz. ono obecne je to s posuzovanim lidi podle sebeobrazu slozitejsi - nekdy to jde (kdyz se s nim ztotoznujou), nekdy to nejde (kdyz se za nej schovavaji - vedome).

btw. deti nevi co znamena "dokonalost".