Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
mBank
ADAMM
mBank: http://www.mbank.cz/ - Internetové bankovnictví: https://online.mbank.cz/

Pokud máte konkrétní problémy, které potřebujete řešit, můžete se obrátit na správce klubu (nyx pošta; id: ADAMM), který byl zaměstnancem a nějaký ten kontakt tam ještě má.

Co je mBank: česká organizační složka polské banky mBank vlastněné ze 70% německou Commerzbank (2. největší banka v Německu). mBank vznikla v Polsku v roce 2001, v ČR od listopadu 2007.

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 21:39:47 30.3.2015
???:
neni v silach vyplnit formular u ceske podnikatelske, online zaplatit a vytisknout papir? vzdycky mi to prislo rychlejsi a i rozumnejsi nez to pojistenu u mBank...

a kdybys to chtel zrychlit tak tam sla tusim i registrace - pak to i predvyplnilo udaje.
??? --- 20:18:53 30.3.2015
Vyuzil jste nekdo plneni toho cestovniho pojisteni ke karte? Probehlo vse hladce a melo to ocekavany smysl?
Chapu dobre ze mi mbanka bude uctovat nepouzivanou kartu?
V podstate vse jsem z mbanky prevedl pryc, jen mam stale kartu kterou nepouzivan a zamyslim se nad tim pojistenim, dost casto a necekane jezdim na par dni mimo cr a neni v mych silach pokazde resit nejakou pojistku/ de/aktivaci...
Tak si rikam ze cest. poj. bylo docela prakticke, ale jestli by splnilo ocekavani? Pripadne jestli mate tip na alternativu?
GOR --- 22:28:13 26.3.2015
GOR: Teda jestli mají obdobný bordel i v mPůjčkách - informace o RPSN ve smlouvě nekonzistentní s informací o RPSN v předsmluvní informaci, tak to bude ještě frmol...
GOR --- 22:27:00 26.3.2015
BUNDA: Rozhodnutí arbitra je drsné čtení. Doráží mě, jak se mBankovní právníci úžasně zamotali do svého vlstního bordelu...
NTR23 --- 16:44:16 26.3.2015
Další kolo
Plánovaná odstávka :: Blog :: mBank
http://www.mbank.cz/blog/post,554,planovana-odstavka.html

PTAH --- 18:15:05 24.3.2015
NELDE: Ale jo, o tom jsem nikdy nepochyboval - a co má bejt? Přece u nich nebudu jen z vděčnosti? Tu máš medaili za zásluhy a sbohem.

Jinak ovšem bohužel nemůžu souhlasit s PATRIKCHRZem, že mBanka usnula na vavřínech. Jo, kéž by! Kdyby spořádaně spinkala tam, kde byla před pouhejma dvěma rokama, určitě bych v ní dneska měl podstatně víc peněz. Celý to vlastně sleduju už jen z čirý fascinace nad neuvěřitelně systematickou sebedestrukcí, jakou jsem snad u žádný firmy ještě nikdy neviděl.
Přitom by stačilo naprostý minimum rozumnýho marketingu, a mohlo to bez problémů fungovat. Kupříkladu nikdy neuvěřím, že zachování alternativy původního IB - odladěnýho, zcela funkčního systému - by opravdu stálo tak strašně moc a moc peněz, aby se neoplatilo, když přitom mohlo od začátku sloužit jako skvělej reklamní slogan, kterak mBank jako jediná ze všech domácích bank trvale nabízí hned tři IB na vybranou, nejmodernější avantgardu pro mladé, konzervativní pro uživatele usedlé nebo s pomalými počítači a IB mobilní.
Zní to rozhodně pro všechny potenciální zákazníky nesrovnatelně lákavějc než debilně složitý mSpoření, který kdyby nemělo rovnou v Podmínkách vyhlášený zadní vrátka, jak ho okamžitě naplnit, by asi nepoužíval skoro nikdo; přesto bych laicky odhadnul, že mBank stálo víc, než co by dala za 50 let paralelního provozování obou IB.
A já osobně bych tak kupříkladu do teď nemusel mít podnikatelskej účet u FIO...
ROUMEN --- 17:46:10 24.3.2015
???: Když jsem to rušil naposledy, tak to přes IB nešlo, musel jsem volat na mlinku.
??? --- 17:14:22 24.3.2015
Kde v IB zruším cestovní pojistění co bylo ke kartě? Účty mbank už delší dobu nepoužívám a najednou koukám, že je tam minus protože jsem zapomněl na to pojištění...
Díky ;)
PATRIKCHRZ --- 13:24:47 24.3.2015
Přesně tak. MBance budiž přiznána zásluha, že dokázala rozhýbat stojaté vody zdejšího bankovnictví. Nebyl to sice první běžný účet se základními službami zdarma (to už zde měla od roku 2006 FIO, v tu dobu ještě záložna), ale šlo o první banku, navíc se dokázali natolik dostat do povědomí veřejnosti, že s ní ostatní banky opravdu musely počítat.
MBance vděčíme za On-line konto Poštovní spořitelny nebo Genius Gratis od GE, případně za účty „za obrat“ u Raifky či Unicredit, nebo rozsáhlou retenční akci u České spořitelny. I Air Bank byla nucena upravit cenu svých služeb (zrušení 5 Kč poplatku za převod u Malého tarifu a snížení měsíčního poplatku 150 na 100 Kč u Velkého), Equa musela zrušit svůj původně 9 Kč poplatek za výběr z bankomatu.
Bohužel mBanka usnula na vavřínech. Získala značný počet klientů a získala pocit, že se nemusí moc snažit. Také ukázala ostatním bankám, kde se dá vydělat, aniž by to klient moc řešil – na kurzech. Pozoruji, že banky plíživě zvyšují spread (rozdíl mezi nákupním a prodejním kurzem) případně zavádějí různé přirážky při platbě kartou nebo výběru z bankomatu v zahraničí.