Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
mBank
ADAMM
mBank: http://www.mbank.cz/ - Internetové bankovnictví: https://online.mbank.cz/

Pokud máte konkrétní problémy, které potřebujete řešit, můžete se obrátit na správce klubu (nyx pošta; id: ADAMM), který byl zaměstnancem a nějaký ten kontakt tam ještě má.

Co je mBank: česká organizační složka polské banky mBank vlastněné ze 70% německou Commerzbank (2. největší banka v Německu). mBank vznikla v Polsku v roce 2001, v ČR od listopadu 2007.

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BUNDA --- 14:44:33 30.12.2009
CASTER: prý ano, nejdříve se tvrdilo, že od nového roku, ale na slovenském mfóru se psalo, že teprve začne testování. Takže sem na to raději upozornil. Některé věci Newsletter a mFondy se také měli realizovat velmi brzo a jak to dopadlo.


???: také funguju s nulovými poplatky, ale na eMax+ mám peníze jen když to je výhodné takže v praxi jsou jinde :-D
??? --- 11:45:10 30.12.2009
POPEY:
da se celkem v pohode fungovat s nulovymi poplatky. jen to je trochu o planovani. ja vsechny penize navic drzim na EMAX+ a tak obcas je treba hlidat abych mel na mKontu penize ktere ten mesic budu potrebovat. pak je trea si hlidat tri vybery. ale tak da se s tim celkem slusne fungovat...
CASTER --- 11:25:13 30.12.2009
BUNDA: nemelo se tohle uz brzo menit?
BUNDA --- 9:43:56 30.12.2009
ADAMM: a pozor PIN stále není uložen na kartě. Na jednu stranu výhoda, volíš si svůj doma přes IB na druhou stranu, zejména v zahraničí se můžeš setkat s problémem, kdy právě z tohoto důvodu bude platba nemožná. Někdy pomůže opakovaný pokus (terminál se přepne z offline do online) někdy je nutné vysvětlit obsluze, že tam má nabušit číslo karty což většina obsluh odmítne.

Naštěstí to není problém v bankomatech.
NOSPAM --- 4:02:40 30.12.2009
NELDE: Maestro elektronická grátis.. ale ja si katru ani nenechal vydat.. mbank mi vicemene vyhovuje a co neumi mBank tak umi FIO..

FIO - zahranicni platby, hotovostni operace(pokud to správně chápu tak to je uz mozne na vsech pobockach DZ).. (Prip. vybery u CSOB 6,-)
mBank - Visa gratis(ne vsude maj radi Maestro), 3 vybery gratis, zahranicni vybery jsou levnejsi pravdepodobne i pres horsi kurz, mpujcka..

Proste kazda z tech 2. ma sve + a - :-) ale dohromady se da dost z - "zredukovat" :-)

NELDE --- 0:50:57 30.12.2009
NOSPAM: To mi zrovna moc nevadí (-;

NOSPAM: A na kolika místech to vložíš? Fio má kartu zdarma?
NOSPAM --- 0:42:59 30.12.2009
PS: Jeste mBank neumi jakekoliv pujcky, uvery, hypoteky atd. pokud jste non EU..
NOSPAM --- 0:41:44 30.12.2009
NELDE: jeste muzes vkladat pres FIO (ted uz i vetsina jejich pobocek umi vklady i vybery cash..) :-D ale zase to uz tam muzes mit rovnou ucet a nezakladat u mBanky :-)) ze?
NELDE --- 0:29:28 30.12.2009
POPEYE: účet mám už skoro dva roky. Za tu dobu jsem platli jen poplatky z vlastní blbosti. Jednou jsem vyzvedával z Emax plusu podruhé (přehlédl jsem, že úrojky byly připsané předčasně) a podruhé jsem prošvihl termín splatnosti kreditky (resp. se mi sešly platby, takže na kreditku nezbylo). Háček není žádný, jen je omezení, že některé služby zatím nejdou vůbec - jak píše ADAMM, není možnost vkladu na pobočce, nejsou zahraniční platby, není věrnostní program u karet, není kontokorent, nejsou další produkty jako penzijní, stavební, pojištění, leasing, atd. Nemá vlastní bankomat.

Na tři výběry mám jeden trik - žena má také účet a jsme všeobecní disponenti navzájem (karty k obou účtům), ergo máme dohromady 6 výběrů. Převody mezi účty mbank jsou okamžité, takže když to hodím na její, tak to mohu ihned vybrat.

Vklad na pobočce má většina bank zpoplatněných, takže ta varianta přes poštu není až tak špatná. Doufám, že se rozjedou ty vkladomaty. Místo kontokorentu je lepší kreditka (je i bez poplatků). Jediné, co fakt vadí, je nemožnost zahraničních plateb, hlavně příchozích.

Velmi výhodný je bilanční účet u hypotéky.
ADAMM --- 21:46:06 29.12.2009
je jenom Visa, nikoliv Mastercard. při placení kartou v zahraničí je špatný kurz. ale na poplatcích nemusíš platit nic - já platím jen informační smsky...