Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
PROSTOR - Husitská 23
VERU_HUS
Chceme vám, ne úplně s radostí oznámit, že po dlouhé době působeni Prostoru Husitská 23, která navázala na předchozí Hus23, se naše působení v tomhle prostoru chystáme ukončit. Moc si vážíme podpory všech, kteří se na fungování podíleli aktivně a stejně tak všem návštěvníkům a podporovatelům, kteří si u nás našli svůj prostor… Máme radost z toho, že se podařil naplnit náš záměr, a to vytvořit společné místo, kde se budou potkávat, scházet se, nebo třeba i navazovat spolupráci lidi z různých kulturních a společenských, často i zdánlivě neslučitelných skupin. Nešlo nám o to, přizpůsobit se trendům nebo poskytovaní nejlepších služeb, ale hlavně vytvořit společný prostor s domácí atmosférou, kde všichni můžou přispět k jeho utváření. Myslíme si, že to se za nespočet akcí, koncertů, workshopů, schůzí, promítání, přednášek nebo jen příjemných večírků opravdu povedlo. Děkujeme tedy všem otevřeným i těm méně otevřeným z vás, kteří právě třeba s tím u nás měli problém, i tak si vaší přízně vážíme. V ideálním případě bychom rádi předali štafetu dál..
A tak, pokud by vás seriozní pokračování v tomhle záměru zajímalo nebo o někom víte, ozvěte se nám co nejdřív. Zároveň bysme si chtěli s váma se všema poslední čas v Husu pořádně užít, tak budeme rádi, když se ozvete s jakýmkoliv nápadem na akci nebo aktivitu u nás, ať už večer nebo i v průběhu dne.. Končíme první týden v květnu, tak neváhejte..
Děkujeme!

Veru & Yuki

 
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KOVOUN --- 10:53:38 31.3.2015
čau, hele příští tejden přijedou kámošovi nějaký kamarádi cizinci, nějakej pakystánec a nevim kdo eště ale chtěli by si někde zajammovat, předpokládám že na akustický nástroje, tak jsem přemejšlel o Klinice nebo Hussu23 nebo v sale, kdyžtak by bylo fajn kdyby se někdo zeptal , díky
CAMKA --- 9:40:33 31.3.2015
jsem zpět, dnes bude po dlouhé době vegan valašská kyselica :)
FATALLUBA --- 13:35:13 24.3.2015
[ JEDNA HUSA O DVOU CHODECH - PART2 / partyparty / 25.3.2015 / CR - Praha - prostor Husitská 23 ]

Již zítra. Výlet do hudební historie a hysterie na počátky let devadesátých a dále, kdy techno dělali lidi se zapálením a zájmem, pro radost a potěšení a scénu nám nekurvil žádnej magion, strahov a luxor :))
WASHO23 --- 21:55:13 23.3.2015
PONOZKINA: jsem momentálně zazeřanej v jinym státě, ale až přijedu tak budou na baru rádi když (se) tam moc nezaseknu/nerozsekám, o zeřání raději nemluvě.. ;)
PONOZKINA --- 6:13:37 23.3.2015
WASHO23: Haha! Super, že si toho někdo všim:D 2x se to tu zvopakovalo. Měl sis taky přijít vyzeřat. Třeba žlíci..
WASHO23 --- 22:29:03 22.3.2015
*dřevoŘEZbářský - nikoliv dřevoZEŘbářský. se hlavně nepozeřte :)
VERU_HUS --- 13:10:23 22.3.2015
DUBPRINCESS:
Dnes od 17h bude probíhat dřevozeřbářský a papíroskládací workshop.)