Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Charakter písmem
KROMANON
klub bude slouzit pouze a vyhradne k vkladani obrazku pisma (odstavce, vety) vyhradne prispevatele a naslednym pokusum odhadnout charakteristicke rysy pisatele (pripadne naladu, prostredi a podminky ve kterych to bylo psano). Ostani prispevky mimo tema budu prubezne mazany majitelem diskuze, tedy mnou.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CAMAEL --- 15:32:21 1.3.2009
A když už o tom mluvím, stálo by za to, najít neutrální text, který by všichni opsali. Ono toitž není jedno, co člověk píše. Pokud dáte k rozboru dopis od dívky, která se v tom dopise s vámi rozchází, bude to něco naprosto jiného, než dopis neutrální.

Aspoň by se dalo na jednotlivých slovech velmi snadno pozorovat a vysvětlovat, o co se jedná....
CAMAEL --- 15:28:35 1.3.2009
Informace z analýzy písma...
- Inteligence
- zralost osobnosti
- Citovost
- rozumovost
- vitalita
- vůle
- temperament
- já a představa o sobě samém
- sociabilita
- odlišnost
- morálka

Co se posuzuje:
- velikost písma
- sklon písma
- šířka písma
- plošnost písma
- spojitost písma
- vázání (úhel, nitka, arkáda, girlanda)
- tlak
- rozdíly v délkách
- pravidelnost písma
- ztuhlost písma
- pomalost - spěšnost psaní
- pravoběžnost - levoběžnost písma
- rytmus
- obohacení
- poměr horních a dolních délek
- členitost písma
- vedení řádku
- umístění na psací ploše
- podpis
CAMAEL --- 15:09:02 1.3.2009
KROMANON: Je to takhle jednoduše jenom polovina. Celá odbornost tím jde do háje.... Omlouvám se, ale pokud jsi založil klub, ale je ti jedno, že to vůbec neodpovídá parametrům pro grafologický rozbor, tak o tom nejspíš vůbec nic nevíš....
CAMAEL --- 15:04:23 1.3.2009
KROMANON: A je to tak velký problém, aby to bylo pro všechny, kdo se o sobě chtějí něco dovědět jako podmínka pro rozbor? Můžeš to přidat do záhlaví klubu. To je to samé, jako že to musí být na čistém papře bez linek a čtverečků a psáno bez podložky.
KROMANON --- 13:36:36 1.3.2009
CAMAEL: ja myslim, ze i tak to splnuje ucel klubu:-)
CAMAEL --- 12:46:13 1.3.2009
Já bych celkově poprosila, o podpisy, ale nikoli o podpis se svým ID - ten nepoužíváte roky a roky... podpis vlastního jména a příjmení.
Jinak je to opravdu nanic...
ATOMINATOR --- 10:12:57 28.2.2009
U toho poněvač se mi udělalo trochu mdlo :)
CAMAEL --- 10:12:09 27.2.2009
KROMANON: Nemyslím si, že bych cokoli měnila na svém původním příspěvku. Jen něco málo dodám k tomu, co na prvním papíře nebylo zase až tak zřetelné a tady je to jedním ze základních rysů.
Řádkování je opravdu extrémně těsné a to až natolik, že splývají do jednoho prostoru čáry horních délek a čáry spodních délek. Všeobecně jsou horní délky ukazatelem našeho vztahu k okolí, střední vrstva písma jsme my sami a spodní délky jsou naše podvědomí, duchovno... jakkoli chcete si to pojmenujte.
Takže toto písmo na první pohled ruší spodní a dolní délky, zůstává pocit jen středních písmen (malá písmena). Takže jen pisatel sám. prostor určený pro vztahy k ostatním a pro vztahy ke svému nitru jsou vyrušeny nutným prostorem pro řádek samý.

Původně definovaná vyrovnanost se tu dostává do podoby přílišné průbojnosti a touhy zviditelnit sám sebe právě na tom logickém poli. Odhadovala bych dobrý růst kariéry a dobré postavení ve vnějším světě. S přáteli a něžným pohlavím to bude komplikovanější, neb působí velmi dominantně a příliš stroze. O vnitřní duchovní rozvoj se nezajímá, možná ho odmítá.
KROMANON --- 22:27:32 26.2.2009
a protozetahle diskuze neni o pindani nad tim samym porad dokola, je tady dalsi vzkaz:)
[http://kromanon.cz/gallery/nyx/pismo2.JPG]