Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
INQUISITOR - česká středověká RPG hra
PHOW_SAATCH
In nomine Patris et fillii et Spiritus Sancti

[http://www.inquisitor.cz/img/herni-postavy.jpg]

www.INQUISITOR.cz

[http://www.inquisitor.cz/img/line.png]

V roli středověkého vyšetřovatele vás zavede do pochmurného světa plného hereze, zrady a pekelného nebezpečí. Budete pátrat po pachatelích obludných zločinů, setkáte se s mnoha lstivými protivníky a strhne vás vír mocného spiknutí, které usiluje o rozvrácení všeho, na čem prastará Říše po tisíc let spočívala. Prozkoumejte pochmurný herní svět prostřednictvím jednoho ze tří hlavních charakterů a objevte veškeré jeho taje. Budujte si pověst neohroženého inkvizitora a lovce čarodějnic, plňte desítky vedlejších úkolů a rozvíjejte své schopnosti a dovednosti, se kterými budete čelit stále mocnějším a nebezpečnějším protivníkům.
A hlavně si pamatujte – vše, co učiníte, bude záležet jenom na vás!

...více na nástěnce (Tips & tricks, troubleshootings, links...)

Update 1.03 http://www.inquisitor.cz/download/update-1.10

Fórum - http://www.inquisitor.hostzi.comMáte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CYBERWOLF --- 16:12:28 18.10.2010
Pobezi Inquisitor i na Windows 7?
??? --- 10:18:43 11.10.2010
už som na to tiež prišiel :)
PHOW_SAATCH --- 10:13:31 11.10.2010
???: jinak peceti jsou ze zacatku zasadni ;)
??? --- 10:12:18 11.10.2010
PHOW_SAATCH: 1.10 myslím

díky, prehľadám
PHOW_SAATCH --- 10:10:37 11.10.2010
???: ad obtiznost - mas posledni patch?
Edmond by mel bejt v severni casti mesta schovanej v lese.. alespon co pamatuju.. po rozhovoru s nim se to krapet rozjede ;)
ABGD --- 10:43:37 10.10.2010
Hlavně mě vytáčí, že větší dung. nelze dojet na jeden zátah (na dva, na tři..) ale neustále se musím vracet do města pro lektvary a pečeti. Mimochodem v dolech se mi podařilo vyvolat z boxu džina, který nezmizel ale staále bloudí po patře a kydlí skřety. takže občas stačí dojít na to místo a sezbírat smetanu.
ABGD --- 10:40:05 10.10.2010
???: jo pečeti rulez
??? --- 10:19:10 10.10.2010
ABGD: dík, už som zistil, že bez pečatí to ako melee class nedám... teraz ešte zistiť, kde je ten Edmund
ABGD --- 9:34:53 10.10.2010
???: trochu pomůže přibrat někoho do družiny. souboje jsou i tak dost tuhota. začíná se myslim na zombíkách. Když jde do tuhého tak bič a pryč! Ve městě před kostelem léčej zadara. Časem na ten systém přijdeš ale i tak možná stojí za zvážení rozjet to na nejlehčí obtížnost (nezkoušel jsem). Já to začal na hc a nedostal se ani na konec první kapitolky právě pro zdlouhavoost soubojů a odložil to na neurčito.
??? --- 18:24:44 9.10.2010
Budem tu za debila, ale Inquisitora som objavil až teraz a som nadšený atmosférou a príbehom, ale mám pár dosť zásadných problémov:

- hrám za paladina a v zásade som sa zasekol hneď na začiatku. Netopierov okolo Hillbrandtu vytlčiem ešte celkom bez problémov, prekecám všetkých v meste, s pomocou stráží prežijem aj atentátnika, ale ďalej neviem, čo robiť. Všetky questy (Paul, Jullian, stratené osoby) vedú mimo mesto a v zásade všetko okrem netopierov ma strašne valcuje. Pavúky ma otrávia a skapem, poloobrov ešte celkom dávam, ale nie vo dvojiciach, troll ma utratí. Na lepšiu výbavu síce mám prachy, ale nemám schopnosti, ktoré zase získam len levelovaním, ktoré je možné len vtrdy, keď niečo zabijem. Halp?

- rád by som sa porozprával s Edmundom d'Arvais alebo ako sa volá, každopádne je asi zatvorený v budove kapituly, kam sa nedostanem ani ako paladin, kým nebudem "zasvätencom" - a to dokonca ani v prípade, že mám inkvizičné povolenie na jeho zatknutie, lulz.
Tak neviem. Ako sa stanem zasvätencom? Minimálne by som sa rád porozprával s hlavným podozrivým.

Dík za info, akékoľvek tipy do začiatku extrémne pomôžu, rád by som to hral ďalej, ale fakt neviem, ako zvládať tie ultratuhé boje.