Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SAMGARR --- 22:21:46 12.7.2014
CARTMAN: tak jiste ze je to PR, ale uplne bez informaci to taky neni. Jestli mas link na clanek kde se podobny problem resi detailneji, sem s nim.
CARTMAN --- 0:26:37 11.7.2014
SAMGARR: co presne je na nem zajimavy? Zni to jak PR pamflet. Nerozebira jediny detail implementace jen ze se jim neco nelibilo tak to prepsali.
SAMGARR --- 23:11:52 10.7.2014
zajimavy blogpost
Drupal and high-load projects. Myth or reality? — Internetdevels official blog
http://internetdevels.com/blog/high-load-drupal-projects
DARMONLOR --- 22:35:48 18.5.2014
COLBEN: Díky, už jsem většinu stihl vyřešit nebo obejít. Každopádně bude hodně bugreportů / feature requestů a patchů, ten systém je sice úžasně komplexní, řeší skoro vše… Ale na stranu druhou strašně neohrabaný.
COLBEN --- 12:55:19 13.5.2014
DARMONLOR: hmm, ani jednu z techto veci jsem nepotreboval resit. ohledne bodu 3.) se podivam az budu mit moznost nahlednout do instalace civicrm
DARMONLOR --- 1:59:10 10.5.2014
Díky za každou pomoc… Trochu jsem to podcenil a teď se mi nahrnulo až příliš práce. Na vrtání se ve zdrojácích a dokumentaci (která je teda dost strohá) nemám bohůmžel čas. Za každé pošťouchnutí správným směrem budu rád. Každopádně, byl to systém, který mi pro naše účely přišel jako nejvhodnější a až později jsem začal naráže ptoblřmyt. Dělám systém vstupenek pro konferenci (časem použijem i víc částí CRM, ale vstupenky jsou pro mě teď priorita)
První problém co jsem řešil: Nemožnost určit vstupné rozdílně pro platební metody. Momentálně hardcoded, ale až bude čas, proměním to v patch. Platební brány si berou provize, které umožním přesunout na účastníka (přímý převod nejlevnější, možnost určit příplatky za paypal apod.
revodem mám nastavený „pay later“. Upravil jsem si šablony e-mailů, aby byly poslány platební informace s variabilním symbolem (lehce upravený {$participantID})
Při registraci se odešle e-mail ze šablony se správnou variantou pro „pay later“. Ale e-mail se změnou stavu objednávky z „pay later“ na „registered“ se pošle jen pokud je měním v batch změně v „find participants“. Pokud změním stav u jednotlivých účstníků, nepošle se nic. Stejně tak pokud změním stav platby v „contributors“. Lze toto chování nějak nastavit?
2) trochu se ztrácím v šablonách. Jde nějak upravit ta tabulka ve „find participants“, aby zahrnovala i {$participantID}? Kolegovi co pak bude potvrzovat vstupenky by to sakra pomohlo :D
3) jediné šablony se nenastavují přes multilingual plugin, ale někde jinde. Pro překládané stringy je použit tag {ts}. Kde ty překládané stringy nastavím?

Předem díky za pomoc, až bude čas, rád ten projekt vylepším o pár věcí které mě štvou, ale teď mě tlačí čas.
COLBEN --- 9:25:20 9.5.2014
DARMONLOR: ja jsem ho implementoval
DARMONLOR --- 23:41:08 8.5.2014
Není to čistě drupal, ale má tu někdo zkušenost s civicrm pod drupalem? Potřebuju dodělat pár věcí pro neziskovku a nechci řešit již vyřešené…
SAMGARR --- 13:16:20 7.5.2014
Rysuje se mi tu moznost obsadit nevyuzity hardware, mel by nekdo zajem o Drupal hosting s drush, APC, ... ? Zatim ciste teoreticky.
BULHI --- 10:05:57 13.3.2014