Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DARMONLOR --- 22:35:48 18.5.2014
COLBEN: Díky, už jsem většinu stihl vyřešit nebo obejít. Každopádně bude hodně bugreportů / feature requestů a patchů, ten systém je sice úžasně komplexní, řeší skoro vše… Ale na stranu druhou strašně neohrabaný.
COLBEN --- 12:55:19 13.5.2014
DARMONLOR: hmm, ani jednu z techto veci jsem nepotreboval resit. ohledne bodu 3.) se podivam az budu mit moznost nahlednout do instalace civicrm
DARMONLOR --- 1:59:10 10.5.2014
Díky za každou pomoc… Trochu jsem to podcenil a teď se mi nahrnulo až příliš práce. Na vrtání se ve zdrojácích a dokumentaci (která je teda dost strohá) nemám bohůmžel čas. Za každé pošťouchnutí správným směrem budu rád. Každopádně, byl to systém, který mi pro naše účely přišel jako nejvhodnější a až později jsem začal naráže ptoblřmyt. Dělám systém vstupenek pro konferenci (časem použijem i víc částí CRM, ale vstupenky jsou pro mě teď priorita)
První problém co jsem řešil: Nemožnost určit vstupné rozdílně pro platební metody. Momentálně hardcoded, ale až bude čas, proměním to v patch. Platební brány si berou provize, které umožním přesunout na účastníka (přímý převod nejlevnější, možnost určit příplatky za paypal apod.
revodem mám nastavený „pay later“. Upravil jsem si šablony e-mailů, aby byly poslány platební informace s variabilním symbolem (lehce upravený {$participantID})
Při registraci se odešle e-mail ze šablony se správnou variantou pro „pay later“. Ale e-mail se změnou stavu objednávky z „pay later“ na „registered“ se pošle jen pokud je měním v batch změně v „find participants“. Pokud změním stav u jednotlivých účstníků, nepošle se nic. Stejně tak pokud změním stav platby v „contributors“. Lze toto chování nějak nastavit?
2) trochu se ztrácím v šablonách. Jde nějak upravit ta tabulka ve „find participants“, aby zahrnovala i {$participantID}? Kolegovi co pak bude potvrzovat vstupenky by to sakra pomohlo :D
3) jediné šablony se nenastavují přes multilingual plugin, ale někde jinde. Pro překládané stringy je použit tag {ts}. Kde ty překládané stringy nastavím?

Předem díky za pomoc, až bude čas, rád ten projekt vylepším o pár věcí které mě štvou, ale teď mě tlačí čas.
COLBEN --- 9:25:20 9.5.2014
DARMONLOR: ja jsem ho implementoval
DARMONLOR --- 23:41:08 8.5.2014
Není to čistě drupal, ale má tu někdo zkušenost s civicrm pod drupalem? Potřebuju dodělat pár věcí pro neziskovku a nechci řešit již vyřešené…
SAMGARR --- 13:16:20 7.5.2014
Rysuje se mi tu moznost obsadit nevyuzity hardware, mel by nekdo zajem o Drupal hosting s drush, APC, ... ? Zatim ciste teoreticky.
BULHI --- 10:05:57 13.3.2014
RAPAL --- 10:02:43 13.3.2014
potřeboval bych pomoct. potřebuju nahrát vlaječky jazyků doleva nahoru a potřebuji aby to otevřelo jenom stránku ve které jsou informace v příslušném jazyce. chce to ale formát .po a ten nemůžu dohledat jak vytvořit. mám nějakej straej drupal, tipuju 5.xx.. dík, klidně pošta
??? --- 9:45:09 9.3.2014
Taky by stal za zkousku https://www.openshift.com/ od RedHatu, maji verzi zdarma, ktera by mohla pro radu webu stacit.
DEEFHA --- 20:14:15 8.3.2014
MARKIZ: Řekl bych, že weby s malou návštěvností škálování moc nepotřebujou :-) Po pravdě řečeno GAE je relativně drahá sranda, jako ostatně většina služeb tohohle druhu. Takže je to asi na zvážení, případně na vyzkoušení. A na to se v dohledný době chystám.