Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Kavárny
MARCELLE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KOCHANSKA_CH --- 18:34:19 30.3.2011
AHASVER: Co a nebo kdo jsou korálkáři? Výrobci bižuterie? :-)
TEREZZZKA --- 16:00:06 30.3.2011
AHASVER: Al cafetero co vím pan Gregor neutáhne jen s manželkou (a teď navíc s čerstvým miminem) sám 7 dní v týdnu a taky jsou Vinohrady jak po vymření o víkendech, takže žádná velká tržba...
AHASVER --- 14:54:12 30.3.2011
JAKOUBEK: bio zahrada je vcelku ok, akorát začíná naplňovat nějakej tupej zlozvyk "nově" otevíranejch kaváren (al cafetero, long tale cafe atd.) a má zavřeno o víkendu
plus asi stojí za to říct, že přitahuje korálkáře :)
JAKOUBEK --- 14:14:16 30.3.2011
Dnes jsem si dal jedno středně rychlé espresso a výtečný quiche v náhodně vybrané kavárně Bio Zahrada, Belgická 33. Espresso (směs značky "La Bohéme") velmi uspokojivé. Viděl jsem tam Doubleshot etiketky v nějakých dózách, tak je možné, že La Bohéme maj jenom hrnky .)) tak či tak, kafe dobry.

PS: Prostor je malý, ale tichý a útulný. V přední části kavárny je bio obchůdek, tak se nenechte odradit, objednejte u pultu, usedněte do zadní části (v létě předpokládám zahrádku) a relaxujte... pro Ahasvera - klidne s knizkou .) platí se při odchodu zase u pokladny.

Kavárna je nekuřácká.

http://www.bio-zahrada.cz/
TESKERA --- 10:36:31 28.3.2011
pro brněnské..... café fratelli v průchodní ulici (naproti staré radnici), výborná káva, výborná obsluha i víno, mají snídaňová a obědová menu a luxusní domácí zákusky (sladké i slané).... vše po italsku, interiér je na mě tmavý a neosobní, vhodné spíše pro obchodní nebo osobní schůzky, vychutnat si kávu nad knihou bych tam asi nešla.....
AHASVER --- 17:49:27 26.3.2011
jo, a když jsem tam posledně chtěl ristretto s mlíkem, tak mi ho přinesli bez mlíka a na dotaz se ohradili, že "ristretto se s mlíkem nepodává", a za pět minut se zpoza baru ozývalo "jedno machijáto" + tam chodí půlka pseudohipsterů z celý prahy

ale tak co, stejně tam občas zajdu
BOO --- 17:18:06 26.3.2011
LZICKA: a mošt je tam nej nej
LZICKA --- 16:09:08 26.3.2011
kavárna na Nové scéně dělá opravdu velmi dobrou kávu
JAKOUBEK --- 6:10:39 24.3.2011
jo to s mamma coffe to bylo spis zertem. ze jsem tu o nich nenasel takrka ani zminku, tak to trochu vypadalo, ze je tu na ne uvaleno nejake info embargo. tak ted je jasne, ze neni .)

btw ja si tam chodim pro tu smes beautiful maladies. je to pro me idealni ranni kava. normalne se na ni kazde rano tesim .)

s mistem baristky drzim palec!!
TEREZZZKA --- 23:07:35 23.3.2011
JAKOUBEK: slečna je tam stále ještě vedená jako potenciální baristka no a taky se dost zajímá :)
mně třeba panama chutná doma líp, protože není tak kyselá, ale jen tak akorát :) s mlíkem je nej nej, chutná po ananasu (los lajones, nevím, jestli máš tu anebo finca hartmann)
AHASVER: no je z toho dost cítit, že je to prostě byt po rekonstrukci, spíš je to na schůzku, než na to zalézt si s knihou... ale vědí co je espresso, vědí co je cappuccino a mnohem víc... to mi na české kávové scéně stačí ke štěstí :)

Jo a proč se nesmí mluvit o mamma coffee? :) jako z ohleduplnosti? oni se to třeba taky jednou naučí ;) Doporučuju na doma jejich Honduras.