Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Breakthrough - prorážení skořápky reality
DARJEEL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SCHWEPZ --- 20:15:25 31.3.2011
Celý týden se děti měly učit, jakým způsobem lidé žili v době kamenné. Projekt zaujal i otce několika žáků, místního zemědělce, který vyučujícím nabídl, že školákům ukáže, jak se dříve získávalo a zpracovávalo maso. Většina dětí podle něj totiž žije v domnění, že maso odjakživa leží v plastových krabičkách překrytých průhlednou fólií v regálech obchodů. Učitelé údajně váhali, pak ale "praktickou ukázku" odhlasovali.

Podle německého serveru Spiegel muž přinesl do školy "šedobílého králíka s velkýma očima". Ukázal ho dětem a vysvětloval, že kdysi neexistovaly žádné lednice, ani mrazáky, a že lidé chovali živá zvířata, která po určité době zabili a snědli. Pak školáky požádal, aby kolem zvířete udělali kruh. Každé dítě muselo vystoupit a se slovy "sbohem, milý králíčku" se rozloučit. Děti zvířeti také měly poděkovat, že ho později smějí sníst.

Když se všechny děti s ušákem rozloučily, zemědělec vzal něco jako kyj (po vzoru doby kamenné), zvíře zabil, pak stáhnul. Druhý den se po školním dvoře rozvinula vůně pečeného masa, děti totiž v rámci projektu králíka opekly na ohni. To už ale do školy dorazila i řada rozhořčených rodičů, které den předtím zarazil pohled na pobledlé tváře zamlklých potomků.

"Moje dítě se teď ptá, odkud se bere maso, které máme doma," uvedla podle serveru jedna z naštvaných matek. Ředitel školy Georg Krauss celé věci litoval, údajně o ničem nevěděl.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/v-ramci-vyuky-o-dobe-kamenne-si-nemecti-skolaci-opekli-kralika-pue-/zahranicni.asp?c=A110331_184418_zahranicni_btw
KUBBE --- 3:09:24 15.2.2011
NYA: Jo tak to zrovna nevim, video sem jeste nevidel :) S.Greer je uz nejaky ten patek v tomto ohledu velmi znamy. Jeho projekty a vysledky jeho snazeni jsou "velmi slusne", mirne receno. Zkus si o nem neco vygooglit. Na nyxu o zadnem klubu venovanem jeho projektum nevim :) ale pokud te zajima vice ... jsem si jist, ze id TLUSTEI jakozoto velky zastance jeho prace te dokaze spravne nasmerovat a informovat :)
BROZKEFF --- 0:22:08 15.2.2011
:: OSEL.CZ :: - Proč italská studená fúze nemůže fungovat
http://osel.cz/index.php?clanek=5501

aha :)
NYA --- 22:15:47 14.2.2011
KUBBE: počkej, na tom videu mluví o ufo? to jsem si nevšimla ... v jakém kontextu?
BROZKEFF --- 16:02:49 14.2.2011
???: Není to tak úplně venku, protože není veřejně známé složení těch katalyzátorů k zahájení té reakce, atd. Něco jiného jsou ta slova, obecné popisy a něco jiného je operacionální definice co a jak přesně udělat, aby to fungovalo. Ale mít takovouhle jednotku, co bude dávat proud, ohřívat vodu atd., doma, by se mi líbilo.
KUBBE --- 15:26:23 14.2.2011
NYA: Tak zrovna S.Greer by mohl byt ta pomyslna "jehla v kupce sena" ... Osobne se mi nezda, ze by clovek pracujici na ufo disclosure projektech "dohazoval" vynalezce a vedatory energetickym koncernum a vlastnikum ropnych plosin :) I kdyz na druhou stranu je dnes mozne vsechno a tohle by bylo jedno z nejlepsich "kryti" jaky me zrovna napada :P
??? --- 10:00:59 14.2.2011
BROZKEFF: jj, ale už je to venku! Internety jsou zatím, zdá se, opravdu největším breakthrough. Jinak je jasný, že nějaká masovost nehrozí, ale kdyby to šlo zkutit doma nebo s omezenými prostředky, tak by to bylo zajímavé.

NYA: tady můžeme i konspirovat, sousední kolegyální audítko vědci objevili... sláva zítřku je dostatečně rigorózní platformou na to, aby jsme tu mohli trochu úletovat a halucinovat :o)
No a já na tom nevidím nic konspirativního, to jsou prostě globální mafiánský praktiky, který jsou naprosto běžný i v jiných odvětvích. Vždyť jde o love!!! :)
NYA --- 9:12:42 14.2.2011
alternativních postupů výroby energie je velká řada... spalovací motor i jaderná energie jsou vlastně vynálezy 19. stol. bohužel je zde nějaký energetický monopol, proto všechny ekologičtější vynálezy, které by ovšem umožnily necentralizovanou výrobu energie leží v šuplíku, nebo patenty skoupili právě monopolní energetici, nebo se výzkum tímto směrem prostě nerealizuje.

není to tak dávno co p. Meyerse (Steinmeyera?) otrávili botulínem krátce po tom, co na netu prezentoval svůj objev efektivní elektrolýzy vody...

důvody proč tomu tak je docela pěkně vypráví tady ten pán http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=video-z-prednasky-steevena-greera-o-podvodech-s-ufo&cisloclanku=2010120053

sice je to taky jejich člověk - tak nějak směruje vynálezce, aby mu svoje objevy nahlásili a svěřili do péče. energetická prohibice je v dnešním světě větší, než si ve svobodném kousku planety umíme představit

(no pardon, je to blbá konspirace co tu píšu)
BROZKEFF --- 0:41:12 14.2.2011
???: No TYVOLE !!! Teď jen aby se nestihl zopakovat scénář ve stylu Reicha a jeho spisů dřív, než se nauka rozlije do světa ;)

Mimochodem to vypadá na moc fajnovou investiční příležitost :o)
??? --- 21:55:09 10.2.2011
TOHLE je ovšem jízda, to imho určitě stojí za prozkoumání, thx to gaisaka

http://www.nyteknik.se/incoming/article3076881.ece/BINARY/Levis+and+Bianchinis+rapport+%28pdf%29.