Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
PSYCHOTERAPIE
ANOUKE
Prostor pro výměnu informací a zajímavých odkazů k tématu, sdílení zkušeností z vlastní praxe (v přísných mezích etiky a ochrany osobních dat), diskuzi o konkrétních otázkách, možnostech i omezeních jednotlivých terapeutických směrů, pření se mezi jejich představiteli i filozofování o podstatě a smyslu psychoterapie jako takové. A jako novinka i prostor pro prezentaci a propagaci vlastní práce - článků, praxe, akcí.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DAW --- 12:06:39 24.4.2015
MORPHLER: Říkám si: je jeho způsob práce tak moc odlišný od např. behaviorálně kognitivní terapie? A je jeho paternalistický styl (terapeut jako opravář cizích problémů) tak moc odlišný od způsobu práce velké spousty psychologů a psychoterapeutů? Imho je spíš plusem pro něj, že je zcela otevřenej a je to lepší, než různé způsoby skryté manipulace, které třeba nepůsobí tak naivně, ale v důsledku mohou napáchat mnohem větší škody..
NARVAH --- 11:18:46 24.4.2015
dostal sodu, b_l_b
NIKAO --- 23:40:54 23.4.2015
No jo..existují u psychoterapeutů nějaké kontroly ohledně profesní oprávněnosti? ta věta zní hrozně, ale je to přece jenom řemeslo..:)
??? --- 11:28:02 19.4.2015
???: zázračná metoda jejíž základem je sugesce že nemám problém. Stejný efekt jako zázrančná detoxifikace čímkoliv.

Autor začal u Dragomireckého.

Instatní placebo coby super zdroj prachů - pro autora navíc výdělečné v tom, že se nemusí namáhat s prací s lidma, ale jen školí lidi.

jupí.
??? --- 8:23:04 19.4.2015
???: jak jsme tu pred casem resili rus... nezavisle na sobe mam na to tri pozitivni reference... vzhledem k cene je to ocekavatelne i bez valneho vysledku, ale kdo vi...
NARVAH --- 12:51:42 13.4.2015
jj.. ruš sme tu už řešli.. holka integrovala šecko, co mohla.. aby nakonec začala prodávat trička s potiskem svojí vagíny
EVAD --- 10:45:16 13.4.2015
aby toho nebolo malo, doteraz som myslela ze EFT je Emotion Focused Therapy, nadejny novy smer od Greenberga a Elliotta.

ale ono je tu este Emotion Freedom Technique http://www.terapie-eft.cz/
da sa v tom urobit "terapeuticky vycvik", ktory trva tri vikendove stretnutia http://www.terapie-eft.cz/terapeuticky-vycvik.php

ufff
MORPHLER --- 9:10:35 13.4.2015
NARVAH: teda dal jsem to, ale trpel jsem za klienta. tolik negativnich afirmaci co s nim udelala za tu chvili jsem neslysel ani od notne negativistickych klientu za poslednich par let. jeji prace s jazykem je proste masakr. i kdybych prijal hypotezu, ze ma nejake vize a vsemu co rika i sve metode opravdu veri tak podle toho co vim o fungovani lidi, to co jsem videl nemohu nevnimat jinak nez jako neeticke ublizovani klientovi.
??? --- 23:23:08 12.4.2015
NARVAH: no momen - RUŠ je přece super druper metoda! https://metodarus.cz/