Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
PSYCHOTERAPIE
ANOUKE
Prostor pro výměnu informací a zajímavých odkazů k tématu, sdílení zkušeností z vlastní praxe (v přísných mezích etiky a ochrany osobních dat), diskuzi o konkrétních otázkách, možnostech i omezeních jednotlivých terapeutických směrů, pření se mezi jejich představiteli i filozofování o podstatě a smyslu psychoterapie jako takové. A jako novinka i prostor pro prezentaci a propagaci vlastní práce - článků, praxe, akcí.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 11:28:02 19.4.2015
???: zázračná metoda jejíž základem je sugesce že nemám problém. Stejný efekt jako zázrančná detoxifikace čímkoliv.

Autor začal u Dragomireckého.

Instatní placebo coby super zdroj prachů - pro autora navíc výdělečné v tom, že se nemusí namáhat s prací s lidma, ale jen školí lidi.

jupí.
??? --- 8:23:04 19.4.2015
???: jak jsme tu pred casem resili rus... nezavisle na sobe mam na to tri pozitivni reference... vzhledem k cene je to ocekavatelne i bez valneho vysledku, ale kdo vi...
NARVAH --- 12:51:42 13.4.2015
jj.. ruš sme tu už řešli.. holka integrovala šecko, co mohla.. aby nakonec začala prodávat trička s potiskem svojí vagíny
EVAD --- 10:45:16 13.4.2015
aby toho nebolo malo, doteraz som myslela ze EFT je Emotion Focused Therapy, nadejny novy smer od Greenberga a Elliotta.

ale ono je tu este Emotion Freedom Technique http://www.terapie-eft.cz/
da sa v tom urobit "terapeuticky vycvik", ktory trva tri vikendove stretnutia http://www.terapie-eft.cz/terapeuticky-vycvik.php

ufff
MORPHLER --- 9:10:35 13.4.2015
NARVAH: teda dal jsem to, ale trpel jsem za klienta. tolik negativnich afirmaci co s nim udelala za tu chvili jsem neslysel ani od notne negativistickych klientu za poslednich par let. jeji prace s jazykem je proste masakr. i kdybych prijal hypotezu, ze ma nejake vize a vsemu co rika i sve metode opravdu veri tak podle toho co vim o fungovani lidi, to co jsem videl nemohu nevnimat jinak nez jako neeticke ublizovani klientovi.
??? --- 23:23:08 12.4.2015
NARVAH: no momen - RUŠ je přece super druper metoda! https://metodarus.cz/
EVAD --- 20:48:48 12.4.2015
NARVAH: au :D
NARVAH --- 20:45:36 12.4.2015
asi jo.. intuitivní terapie, no.. holka má histrionský projevy.. se toho nebojí.. ta její kámoška bude asi taky ne zcela komponovaná.. to pošlu vybíralovi a ten jim napíše výhružnej mejl a pak o noich bude hovořit na konferencích, že dělaj psychologům ostudu, holky nešťastný
??? --- 20:05:55 12.4.2015
NARVAH: to jako maj bejt autentické emoce, co pomůžou katarzi?


Proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč?
??? --- 20:03:33 12.4.2015
???: tak pokud s tím člověkem, kterému se to zdá máš možnost vést dialog, tak ho nech prozkoumat jaké pocity v to v něm vyvolává, kdy jindy cítil něco takového, co se mu asociuje a tak. Ale jinak to zní jako vcelku čistá, nesymbolická úzkost. (případně s lehkou spánkovou paralýzou)