Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
PSYCHOTERAPIE
ANOUKE
Prostor pro výměnu informací a zajímavých odkazů k tématu, sdílení zkušeností z vlastní praxe (v přísných mezích etiky a ochrany osobních dat), diskuzi o konkrétních otázkách, možnostech i omezeních jednotlivých terapeutických směrů, pření se mezi jejich představiteli i filozofování o podstatě a smyslu psychoterapie jako takové. A jako novinka i prostor pro prezentaci a propagaci vlastní práce - článků, praxe, akcí.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
EVAD --- 10:45:16 13.4.2015
aby toho nebolo malo, doteraz som myslela ze EFT je Emotion Focused Therapy, nadejny novy smer od Greenberga a Elliotta.

ale ono je tu este Emotion Freedom Technique http://www.terapie-eft.cz/
da sa v tom urobit "terapeuticky vycvik", ktory trva tri vikendove stretnutia http://www.terapie-eft.cz/terapeuticky-vycvik.php

ufff
MORPHLER --- 9:10:35 13.4.2015
NARVAH: teda dal jsem to, ale trpel jsem za klienta. tolik negativnich afirmaci co s nim udelala za tu chvili jsem neslysel ani od notne negativistickych klientu za poslednich par let. jeji prace s jazykem je proste masakr. i kdybych prijal hypotezu, ze ma nejake vize a vsemu co rika i sve metode opravdu veri tak podle toho co vim o fungovani lidi, to co jsem videl nemohu nevnimat jinak nez jako neeticke ublizovani klientovi.
??? --- 23:23:08 12.4.2015
NARVAH: no momen - RUŠ je přece super druper metoda! https://metodarus.cz/
EVAD --- 20:48:48 12.4.2015
NARVAH: au :D
NARVAH --- 20:45:36 12.4.2015
asi jo.. intuitivní terapie, no.. holka má histrionský projevy.. se toho nebojí.. ta její kámoška bude asi taky ne zcela komponovaná.. to pošlu vybíralovi a ten jim napíše výhružnej mejl a pak o noich bude hovořit na konferencích, že dělaj psychologům ostudu, holky nešťastný
??? --- 20:05:55 12.4.2015
NARVAH: to jako maj bejt autentické emoce, co pomůžou katarzi?


Proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč, proč?
??? --- 20:03:33 12.4.2015
???: tak pokud s tím člověkem, kterému se to zdá máš možnost vést dialog, tak ho nech prozkoumat jaké pocity v to v něm vyvolává, kdy jindy cítil něco takového, co se mu asociuje a tak. Ale jinak to zní jako vcelku čistá, nesymbolická úzkost. (případně s lehkou spánkovou paralýzou)
NARVAH --- 19:53:47 12.4.2015
no.. chuděra holka.. a ty lidi.. https://www.youtube.com/watch?v=G3T6SStMxTE#t=399 čas od 6:30.. mazec.. bohužel ten název webu je velmi zavádějící
EVAD --- 2:00:25 12.4.2015
Mám ji ráda
http://www.mamjirada.com/

Mgr. et Mgr. Petra Yamuna Částková

Jsem vystudovaná jednooborová psycholožka (FF UK). Také mám vystudovaný obor Učitelství psychologie pro SŠ (FF UK).
Absolvovala jsem různé semináře a výcviky arteterapie = terapie uměním (např. u Dipl.KT Beaty Albrich, Dr. Strnadlové, PhDr. Lhotové, Doc. Slavíka, ak.mal. Kamily Ženaté a dalších…) Moje cesta začala u kineziologie, na kterou navázaly kurzy mandaly života (MŽ). Prošla jsem průpravou pro práci s Cestou od Brandon Bays. Dvouletým psychoterapeutickým sebezkušenostním výcvikem v systemických Rodinných konstelacích vedených Bhagatem J. Zeilhoferem. Absolvovala jsem kurzy SRT (Spiritual Response Therapy). Ukončila jsem jednoletý stohodinový sebezkušenostní výcvik arteterapie u Dr. Stranadlové a dvouletý dvěstěpadesátihodinový výcvik arteterapie u Mirka Huptycha. Absolvovala jsem jeden rok na JČU – obor arteterapie. Získala jsem dva certifikáty ze sedmidenních seminářů metody RUŠ. Prošla jsem tantrickými semináři a seminářem Vaginálního mapování. Tři roky spolupracuji se šamany z Ekvádoru a Peru při šamanských praktikách léčení. Byla jsem ve výcviku práce s ženskými archetypy – Návrat Bohyně a také se rozvíjím jako tanečnice Tance 4 živlů, který mi byl seslán ve vizi při šamanských praktikách.

ta pani vlastni tiez domenu http://www.psychoterapeutka.eu/ , doporucujem cast cennik

kto z vas to ma? :)