Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
PSYCHOTERAPIE
ANOUKE
Prostor pro výměnu informací a zajímavých odkazů k tématu, sdílení zkušeností z vlastní praxe (v přísných mezích etiky a ochrany osobních dat), diskuzi o konkrétních otázkách, možnostech i omezeních jednotlivých terapeutických směrů, pření se mezi jejich představiteli i filozofování o podstatě a smyslu psychoterapie jako takové. A jako novinka i prostor pro prezentaci a propagaci vlastní práce - článků, praxe, akcí.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
FONTAIN --- 11:04:39 23.9.2014
Ahoj, sháním se po prostoru někde uprostřed Prahy. Zatím děkuji za nabídky
KETHAMINA --- 23:10:55 14.9.2014
DAW: no, repozitář UK toho vypadá plnej (na klíčový slovo hagioterapie vybaflo asi 43 prací) tak koho to fakt zajímá http://is.cuni.cz/webapps/zzp/search/?tab_searchas=basic&lang=cs

Přínos hagioterapie v léčbě závislostí očima klientů

Význam hagioterapie v terapeutickém procesu ústavní léčby závislosti žen v Psychiatrické nemocnici Bohnice

Spiritualita při léčbě závislosti

Biblické příběhy v hagioterapii a pastoraci

Využití biblioterapie u osob s drogovou závislostí

Využití biblioterapie u dětí předškolního věku: Terapie pohádkou

Spiritualita a sociální práce

Problémy duchovní péče o kazatele

Biblioterapie s opuštěnými dětmi

Biblioterapie, její význam a uplatnění v psychiatrické léčebně

atd.
DAW --- 19:38:28 14.9.2014
KETHAMINA: Jako to by mě taky zajímalo, ja vypadaj jeho terapie nebo jeho skupiny.. Já ho znám jenom z dvoudenního semináře.
??? --- 19:31:31 14.9.2014
KETHAMINA: Na PVŠPS
KETHAMINA --- 19:28:42 14.9.2014
DAW: tyhle případy mně vždycky uvádějí v realitu, že to co nám říkají vyučující na teologii a musíme to umět ke zkoušce je jedna věc, ale bejt vmanipulovaná během terapie do váry mi přijde slušnej zásah do práv.


???: a bylo to u něj v BL v té věži? :)
??? --- 18:55:47 14.9.2014
KETHAMINA: byl to myslím jednodenní seminář
DAW --- 18:52:56 14.9.2014
KETHAMINA: Myslim, že vede i výcvikový skupiny pod SURem.. jestli se nepletu.. Pro případné zájemce o dlouhodobé setkávání ;)
KETHAMINA --- 17:21:20 14.9.2014
???: a byl jsi na jednodenním semináři nebo na více setkání?

Ta spolužačka mě přesvědčovala, že na krátký schůzky je jinej, než v dlouhodobější spolupráci. Ten kurz, co otvírá je právě ve dvojici s nějakou z "hagioterapeutek", ale nepíše tam přesně z kterou.
??? --- 17:01:57 14.9.2014
???: Presne. Ja jsem byl u Remeše na semináři práce s náboženskostí človeka. On nedává vůbec prostor pro svobodnou náboženskost človeka. Všechno vidi ze svého vědeckého hlediska které se u něj zvláštne kombinuje s krěsťˇanskými dogmaty. Jeho postoj k všemu jinému je prezíravej a povýšenej. Odcházel jsem dost zklamanej, ale měl jsem jasno v om jak s náboženskostí človeka pracovat nechci. Alenu Halamovou znám z Diakonie, kde nám děla supervize dobrovolniku. Jeji prirozene pusobici pristup orientovanej na člověka a pecujici materska energie(jak uz psal Narvah) z ni dela podle me dobrou terapeutku, ktera ma co predat i ve skupinove praci.