Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
PSYCHOTERAPIE
ANOUKE
Prostor pro výměnu informací a zajímavých odkazů k tématu, sdílení zkušeností z vlastní praxe (v přísných mezích etiky a ochrany osobních dat), diskuzi o konkrétních otázkách, možnostech i omezeních jednotlivých terapeutických směrů, pření se mezi jejich představiteli i filozofování o podstatě a smyslu psychoterapie jako takové. A jako novinka i prostor pro prezentaci a propagaci vlastní práce - článků, praxe, akcí.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DARJEEL --- 8:58:35 28.2.2014
KETHAMINA: aha, tak terapie psychologickými metodami, to je chytře napsaný :)))

Jinak jak to tak čtu, tak diskrétnost je asi taky její silnou stránkou .-))
KETHAMINA --- 23:43:29 27.2.2014
DARJEEL: no asi jsem dedukovala, že když je to terapie psychologickými metodami, tak jsem to spojila od psychoterap.

jo, fotky, díky tomu jsem se na ten webu dostala, na FB je totiž dokonce označuje, jelikož na jednom z posledních setkání byla moje známá.


NARVAH: při prvním čtení mi toho rezonovalo hodně, teď při druhém asi už né tolik, ale slovo terapie je asi u čehokoliv co dělá :)


LADYWAVE: jak jsem psala, moc takových webů jsem nečetla. dokážu si představit,že tom ůže být horší. Viz super vědmy v TV.
LADYWAVE --- 15:04:13 27.2.2014
KETHAMINA: mě to až zas tak ujeté nepřijde....jsou daleko horší...vnímám, že alespoň trochu ví o čem mluví...
NARVAH --- 14:17:48 27.2.2014
KETHAMINA: myslíš pojem terapie?
DARJEEL --- 13:51:07 27.2.2014
toš o psychoterapii nikde nic nepíše :-))) Kde vidíš spojitost? :-)))

A má tam komplet fotky své klientely z intimních skupinových setkání kde se ne-objímá a nesdílí kolečko jak v émerické tývý, no není to žůžo? Škoda, že tam nezveřejnila adresy a e-maily těch klientů....
já se teda objednávám, snad bude mít ještě volno!!!
KETHAMINA --- 13:44:04 27.2.2014
Natrefila jsem na pofiderní stránky, zejména sdělení "Nejsem však zastáncem certifikátů ani diplomů, přátelé"

Pořádám pro vás
- Skupinové celodenní terapie hrou (8h) v Praze, v Brně a ve Zlíně
- Individuální terapie (90min) v Praze, v Brně a ve Zlíně
- dále pak nabízím online konzultace na facebooku, které stojí 214,--kč
- Therap-besedy Intimisimo (3h)
- a nově také Testy "5 typů zranění", blíže k testu v nabídce na hlavní stránce

Více zde: http://www.spokojenazena.eu/o-nas/

já vím, že je těchto lidí spousta, ale mě to stejně zas a znova převapuje, že jí není blbý používat termíny z oboru.
NARVAH --- 11:39:12 27.2.2014
SKATEMURAI: mně ty tvoje pocity přijdou přirozené.. mít v hlavě podobně vypracované (až nashovsky) sociometrické schéma, asi by má spontaneita vzala za své a pouze bych objekt zájmu stuporózně pozoroval.. můžes si vzít příklad třeba z michaela (ten tyhle situace vnímá v shamu jako příležitost: je to lovec a cizí lidi nehrají roli): http://vimeo.com/52338592
DARJEEL --- 8:39:48 27.2.2014
SKATEMURAI: [tenhle příspěvek Ti napíšu jako sedlák z horní dolní, tak ho prosím zkus tak brát :-)]

no tyvole :)))
jednak: hrozně řešíš, přemýšlíš, motáš se v myšlenkách jak hovno pod splavem... a nevidím v tom žádný pocity a žádnou akci. To je takový zásek, taková situace může nastat tisíckrát a vždycky se stejným výsledkem, vlastně se vše dělo tak jak je to pro Tebe v pořádku a bezpečné (žádný risk, žádný zisk :-)
To je v pořádku, prostě to tak máš a má to nějakou svojí funkci a hodnotu v rámci Tvýho fungování (např. můžeš tě může odmítnutí hodně zraňovat, tak se radši situaci kdy to může nastat vyhneš) - nebo si dosaď jakýkoliv jiný důvod, který Ti tam zapadá.
Ale, sakra chlape, takhle se nikam nedostaneš, malovat schéma a rozmýšlet už proběhlou situaci, to je Ti úplně k ničemu - prostě comfort zone, vlastně pohoda. Ale vidím v tom to, že bys to možná chtěl jinak, hnout se z toho záseku - jestli je to tak, tak můžeš zvážit to, jestli Ti risk případnýho zklamání stojí za to - to je jen na Tobě, v tom Ti nikdo neporadí.
mám návrh hodný bojovníka :-) bojovník planuje, vymejšlí, taktizuje trochu dopředu - ne moc, ale má vymyšlený rámec. Pak čeká, čeká a až přijde vhodný moment PŘESTANE nad tím přemýšlet a jde do akce, zapne cítění, hne sebou a prostě JEDNÁ - jak když natáhneš setrvačný autíčko, držíš ho, držíš a pak najednou pustíš a ono se někam rozjede :-)))
Jakmile začne jednat, tak už necouvne, nejde do toho bezhlavě, má trochu rozmyšleno, ale zase se nenechá brzdit myšlením a hlavně koná, jedná. A pak se vidí jak to dopadne, rozhodně je to na každý pád nějaká zkušenost, ze které se lze poučit a něco z ní vytěžit. Ať už je to telefonní číslo nebo prutěný koš :-)
Nakonec, v Tebou nastíněné situaci nejde o život, ale náhodnou kolemjedoucí, risk factor není moc vysoký :o)

Je to takhle aspoň rámcově jasný, co jsem chtěl sdělit?
LADYWAVE --- 8:38:28 27.2.2014
SKATEMURAI: obávám se, že ti tady moc nikdo nepomůžeme, to musíš opravdu v té terapii...nehledě na to, že se neustále soustředíš na to co je špatně a co nemůžeš a co ti nejde místo toho, aby ses zaměřil na to co ti jde, co umíš a co můžeš....život je o riskování...a už mlčím:)
NARVAH --- 20:19:00 26.2.2014
vem si to do tý terapky