Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Oranzova nocni mura ???
PYZDA
Vysledek voleb se mi zda pri nejmensim na bliti. Je to jen muj osobni nazor a rad bych tu videl i Vase nazory. Co rikate na to ze Paroubkova banda vyhrala tak drtivym vysledkem ? Jak se tvarite na to ze RATH bude hejtmanem stredoceskeho kraje ? A jeste pohled do budoucna myslite ze za dva roky obhaji Bem primatora HL.M. ? Dik za vase prispevky
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
_BENNY --- 1:34:23 29.6.2019
Čeští elfové: Monitoring aktivit dezinformační scény - Manipulátoři
https://manipulatori.cz/cesti-elfove-monitoring-aktivit-dezinformacni-sceny/

Čeští elefové si všímají i činnosti Pavla Cimbala na Twitteru. Pavel Cimbal je aktivním uživatelem Twitteru, pravidelný přispěvovatel, který se zaštiťuje svobodou slova. Hodnotí světové dění, často odkazuje na různé dezinformační weby. Je velkým kritikem Islámu a imigrace (má na to právo), jeho rétorika je však často rasistická a diskutující (kteří využívají své svobody slova) dokáže často nálepkovat a urážet. Sám se na jiných sociálních platformách označuje za trolla a hatera (člověkem urážejícím ostatní v prostředí internetu). Osoba se stylizuje do odborníka – programátora, který je pravděpodobně buď bývalým nebo současným vyučujícím Informatiky na Českém vysokém učení technickém (ČVUT). Jako někteří technologičtí odborníci pohrdá humanitním vzděláním, přičemž se sám programátor prezentuje jako odborník na migraci, zákulisní fungování světa (konspirační teorie) a jiné oblasti společenské problematiky.

Zajímavé je využití případu tohoto agresivního a urážejícího trolla, který si svobodu slova zaměňuje za možnost urážet diskutující a používat rasistické urážky, v prostředí manipulativních, dezinformačních a rasistických či neonacistických webů. Na příkladu tohoto člověka můžeme vidět přebírání jeho myšlenek manipulátorským webem Parlamentní listy a dále pak přesun do proruské dezinformační, a nakonec neonacistické scény. Poté, co byla tato osoba konfrontována pravděpodobně v reálném offline světě, napsal pan Cimbál vyjádření na Twitteru, že končí se svým „bojem“ za svobodu slova a že bude dále působit pouze pod fiktivními profily. Dlouho to však nevydržel a dále vstupuje do diskuzí na Twitteru s často urážlivými odpověďmi.
_BENNY --- 0:38:58 26.4.2019
Zilog cely zivot v jedine praci ma najednou strach o vlastni prdel v dusledku svych vlastnich reci, a nadava ostatnim ze ho nezastavili v tom aby ze sebe dal verejne delal idiota :-) to znam.
??? --- 9:33:04 24.4.2019
zilog disidentem!
OTAVA --- 7:28:14 10.4.2019
_BENNY: kdyz by se z nej stal doktor, byl bybto pak medi cimbal?
_BENNY --- 23:45:20 9.4.2019
IF_: informatik Cimbal!
LUBOB --- 17:10:29 10.4.2018
kolem jeho rolls-royce jsem parkrat sel, kdyz jsem vracel z hospody.
dost divny videt to stat na ulici (bubenec), ale z okna to porad nekdo hlidal.