Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
JEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
RAILA
Zámek Jezeří-perla Krušnách hor, architektonický monument napříč časem i prostorem od středověku po temný věk mosteckých dolů. Místo, kde se snoubí krása i hrůza v jediném pohledu. Jezeří-záchrana zámku, strašení a jiné povedené akce.

OŽIVLÁ STRAŠIDLA NA JAZEŘÍ
26.-27.10. 2013
Karneval mrtvých se blíží! Je čas zapálit svíce, oprášit rubáše a vyrazit do temných zámeckých chodeb. Letos se setkáme nejen s upíry ale i s Dias de los Muertos, Přízraky, duchy, zazděným kominíkem, šílenou kněžnou i duchem popraveného mnicha. A jako novinka, letos poprvé se strašidela rozšíří i na nádvoří zámeckého areálu. Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční stánky a občerstvení.
Přihlášení:

Průvodci
Pip plus

Vypravěči a strašidla na nádvoří

U alchymisty a přilehlá chodba:

Chodba-

Upíří ples

Sklepení

Temné kouty zámecké a pohyblivé osoby


Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RAILA --- 16:14:37 24.11.2009
SELLIGAN: Korzet mám, nějakou termosku jsem taky odvážela, červenou snad nebo tak. Popravdě jsem ještě pořádně moc nekontrolovala co mám sebou ze zámku, neb jsem byla fakt dlouho nemocná a pak na to zapoměla:)ale tyhle dvě věci se vybavuju..pak ještě bílé triko s rolákem a dlouhým rukávem:)
VANIDLO --- 18:18:02 23.11.2009
ALLEERA: Ano, nůž jsem kupodivu přecejen našel:) ale mám pocit, že to bylo bez mého přičinění, protože já bych si na něj určitě zas nevzpomněl. Možná že v tom mělo prsty to víno...:)
SELLIGAN --- 9:02:11 23.11.2009
a chybi mi i termoska

Railo nemohla bys sem napsat seznam veci, ktere se nasly?
Jestli teda nejake?
ALLEERA --- 22:06:27 22.11.2009
VANDILO: Našel jsi nakonec ten svůj nůž? Nechala jsem Ti ho na pokoji č.: 6
ALLEERA --- 22:04:52 22.11.2009
Ahoj, tak jsem se po té spoustě let nevědomosti konečně zaregistrovala na nyx.
Též přispěji svým obilím do mlýna honosícího se názvem Strašení, ačkoliv velmi pochybuji, že tu bude ještě někdo číst. Byla jsem rusalka a téhle akce jsem se zúčastnila poprvé. Popravdě jsem se na zámek těšila už asi dva roky, ale vždycky mi do toho vlezlo mrzce placené zdravotničení.
V sobotu se mi naše role nelíbila, vlastně jsem ji ani nepochopila.
Rusalky: ,,A co máme dělat?''
Raila: ,,Vy budete lákat děti na poklad, ale nesmíte je pustit dovnitř, aby ho nerozkradly. ''
Chápu, že děti, ledva by spatřily blyštící se diamanty, začaly by po něm natahovat své všechtějící packy, poněvadž lidi nepocházejí z opic, ale ze strak. Jenže nám tam pak zbyl prostor o rozměrech 2 x 2,5 metru a měly se tam vejít tři rusalky, jeden rytíř, jeden rohatý, jeden černý v kápi (o prvoplánovém Pepovi nemluvě) tři loutky, dva průvodci a tucet dětí s rodiči. Improvizujte. Jelikož běžně netaháme po kapsách černé díry, byli jsme rádi, že jsme se tam vůbec vešli. Vznikla tak nicneříkající přeplácaná místnost bez zjevného nápadu či efektu.
V neděli to bylo o hodně lepší, měly jsme prostor na blbnutí a dokonce jsme se i zahřály. Dojem jen kazil jakýsi průvodce, jež tvrdil, že rusalky mají na zámku funkci praní záclon.
Co se druhého pohledu týká, kolegině z práce mi říkala, že strašení bylo drsné a opravdu děsivé.
Bohužel jsem neměla možnost si zámek projít, ale z toho, co jsem viděla, se mi líbila upírka, i když mi přijde, že byla dána do překrásné místnosti, která se dala využít mnohem lépe, jedna upírka byla možná málo, loutky na chodbě, ta mi ale zase přišla škoda, že neměly vlastní místnost. Karneval byl nádherný, proti tomu žádná. Bludičky byly taky skvělé, neměla jsem potuchy, jestli mám před sebou schody nebo rovinu, ale působilo to, jako kousek vytržený z diska a celkově mi to nepasovalo do celku Strašení. Divoké jsem bohužel neviděla.
Celkově to ale považuji za supr akci, když to dobře dopadne, příště pojedu zas a jsem mocc ráda za to že jsem tam poznala spoustu skvělých lidí.


BORUVKA03 --- 18:54:32 18.11.2009
SELLIGAN: ten má u sebe Raila
SELLIGAN --- 16:47:51 18.11.2009
jinak od Jezeri postradam sametovy korzetovy vrsek co mela na sobe jedna z masek v nedeli (myslim, ze Boruvka)
SELLIGAN --- 12:33:26 18.11.2009
KATHY_: me se ta fotka libi!! zadny debil!!

fotka s Kajou tam je, ale v masce
KATHY_ --- 12:24:28 18.11.2009
SELLIGAN: Jsem čeklala kdo tu fotku vytáhne :D Jinak ale zlobim se.. Nechala jsem se vyfotit s Kájou a ta fotka tam není, ale tahle kde vypadám jako naprostý debil.. ach jo
SELLIGAN --- 11:24:55 18.11.2009
Kathyin nadseny vyraz me dostal :)- http://tarcinec.cz/alba/134/35/