Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
EKOLOGICKY AKTIVISMUS direct action reports
KONNY
Tento klub by měl být o ekologickém aktivismu... Především tom radikálním, ale o aktivismu a organizacích, strategiích, které používají. Jak být efektivní. Rozhodně ne o smyslu ekologickych organizaci nebo o udržitelnem zpusobu života (domaci ekologii a podobně). Taky tato diskuze nema slouzit ke kritice ekologickych organizaci ani jejich cinnosti (na to je tu klubu dost). Takže kdo vyleze na komín jako první?? :)


related boards:

[ DOMÁCÍ EKOLOGIE / dobrovolna skromnost ]

[ LASKA - PRAVA ZVIRAT a EKOLOGIE: Testovani na zviratech, ZOO, Cirkusy, Kozesinova zvirata, jatka a velkochovy, regulace ]

[ vegetarian & vegan society . . . snazim se vnitrne vyporadat s tim, ze bozenka je vyznani lasky ]

[ Anarchismus, Anti-autoritařské ideje ]

[ freeganismus (dumpstering, urban exploiting...) ]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KOVOUN --- 20:28:08 30.9.2010
Ahoj všichni,
pro ty, co zapomněli nebo ještě váhají, připomínám, že tento víkend je plný fajn akcí i aktivit, které stojí za to podpořit.
V pátek je v Restauraci Mánes u břehu Vltavy pořádaná oslava s hudbou, super veganským jídlem, přednáškami ad. Vstup je volný. Zvěte a natahejte tam i neveganské a nevegetariánské známé, rodinu a tak... Ať co nejvíc lidí vidí, že bez jezení zvířat se dá žít skvěle. Čím víc lidí o akci bude vědět, tím líp. V sobotu se pak lidi, kterým jen dobrý pocit z veganství (vegetariánství) nestačí, sejdou na Václaváku a budou vzpomínat na všechna zvířata, která člověk pobíjí proto, aby je snědl, a udělal z nich "hospodářská". Ryby, kuřata, krávy, králíci, prasata, kachny, husy a tak. Vzpomínání bude v podstatě smuteční obřad, kde budou čtena čísla zabitých zvířat, připravená budou i parte a symbolická rakev. Smuteční průvod pak půjde z Václaváku na Starom. náměstí. Určitě doražte a vzpomínejte na všechny ty jedince, a oblečte se smutečně.
YYUGH --- 23:14:30 27.9.2010
Zahajovací párty Veggie měsíce, už tento pátek [ Veggie Párty / 1.10.2010 / CR - Praha - Mánes ]
LUCKILL --- 16:23:37 11.8.2010
HAAALA: A tak to ma byt!
HAAALA --- 21:30:33 10.8.2010
URBAN GARDENING

Aneb cukety ve vnitrobloku, réva na pergole a mrkev před domem. Seminář / dílna pro městské pěstitele v Berlíně – Prinzessinnengarten. Termín 24.-30. září 2010.

Máte zájem? Víc v poště. Přihlášení spěchá – jen do tohoto čtvrtka, 12. 8. 2010.

http://prinzessinnengarten.net/

[http://prinzessinnengarten.net/wp-content/uploads/2009/07/brachenZU_kl2.jpg]
KOVOUN --- 11:37:19 14.6.2010
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/asie-a-pacifik/clanek.phtml?id=670672 to bude asi větší průser než jsme dosud doufali
HAAALA --- 23:10:11 7.6.2010
prostě... chtějí vykácet park a nastavět tam kurty a restaurace, zlikvidovat Trojmezí, Bohemku vystěhovat z Dolíčku, ve Vršovicích postavit pravoslavnej kostel a parkoviště, heliport... s názorama obyvatel si starosti nedělají.