Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Malování/kreslení podle fotek, vážně i nevážně, umíme i neumíme:)
ANIQUE
Tento klub je o lidech, kteří používají fotografie jako výchozí surovinu svých obrazů. Dále je určen všem, které baví kreslit a nemají psychické/umělecké/etické/duševní/morální (či jiné) zábrany kreslit si podle fotky. Jeden člověk vezme fotku, která ho zaujme a svou rukou zachytí to, co na fotografii vidí. Pokud fotka zaujme ostatní, tak sednou a budou podle ní kreslit. Nemusíme zrovna srovnávat a už vůbec se nemusíme předhánět, kdo bude kreslit a malovat líp, spíš budeme sledovat to, jak se na shodné věci koukají různí lidé. Konstruktivní kritika vítána!
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
FRYBITESBACK --- 10:43:26 24.9.2015
???: Díky :) Pod sklem a s rámem okolo se ztratily i ty chybky...
??? --- 9:42:43 24.9.2015
FRYBITESBACK --- 8:15:28 24.9.2015
Suchý pastel na akulitové desce.
Rozměry už přesně nevím cca 100 x 35 cm

BARJUCHA --- 22:46:49 18.6.2015
Ahoj! Sháním nějakýho blázna, který by byl ochoten za symbolickou cenu (nebo flašku vína) namalovat svatební oznámení - dvě postavy - nevěsta v houpací síti ve stojanu, který táhne za sebou ženich na kole. Trocha trávy, obláčků. Nic složitýho, ale zároveň ne tak jednoduchýho, abychom si ho namalovali sami. Což? Nabídky, prosím, do pošty. DÍKY!!!
BARJUCHA --- 17:10:55 20.5.2015
POZOR, POZOR!!
Pro organizaci Vyšší Hrádek, p.s.s. hledáme kreativního člověka, který ztvární naše představy a realizuje s námi báječný a jedinečný stolní kalendář na rok 2016.

Tématem kalendáře jsou předsudky veřejnosti vůči sociálním službám, a to především pracovníkům v nich. Jedná se o výtvarné zpracování 28 obrázků na kterých bude vyobrazen předsudek společnosti a 28 obrázků, kde bude zobrazena realita.
Jedním z předsudků je například, že "práce v sociálních službách je jenom pro ženský", realita je ale úplně jiná. Práce v sociální službě je vhodná pro každého, kdo chce být profesionálem, má dostatečné vzdělání, nadšení, kreativitu, atp.
Témata máme vymyšlená, je "jen" třeba je ztvárnit.
Pokud tedy máte fantazii, jak na to a chcete se podílet na něčem úžasném a zároveň užitečném, napište do pošty.
Finanční odměna zajištěna!

Zájemci nechť píší do pošty!
RAEVA --- 13:56:27 18.6.2014
AIKA: tempera jde celkem dobře vrstvit :)
AIKA --- 13:21:13 16.6.2014
DAVIDE: To už znova nenakreslím, temperu nevygumuji a předělávat neumím, jak jsem psala - tempera poprvé :D Zasekla jsem se v týhle fázi a dál nějak nemohu pokračovat...