Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Malování/kreslení podle fotek, vážně i nevážně, umíme i neumíme:)
ANIQUE
Tento klub je o lidech, kteří používají fotografie jako výchozí surovinu svých obrazů. Dále je určen všem, které baví kreslit a nemají psychické/umělecké/etické/duševní/morální (či jiné) zábrany kreslit si podle fotky. Jeden člověk vezme fotku, která ho zaujme a svou rukou zachytí to, co na fotografii vidí. Pokud fotka zaujme ostatní, tak sednou a budou podle ní kreslit. Nemusíme zrovna srovnávat a už vůbec se nemusíme předhánět, kdo bude kreslit a malovat líp, spíš budeme sledovat to, jak se na shodné věci koukají různí lidé. Konstruktivní kritika vítána!
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BARJUCHA --- 17:10:55 20.5.2015
POZOR, POZOR!!
Pro organizaci Vyšší Hrádek, p.s.s. hledáme kreativního člověka, který ztvární naše představy a realizuje s námi báječný a jedinečný stolní kalendář na rok 2016.

Tématem kalendáře jsou předsudky veřejnosti vůči sociálním službám, a to především pracovníkům v nich. Jedná se o výtvarné zpracování 28 obrázků na kterých bude vyobrazen předsudek společnosti a 28 obrázků, kde bude zobrazena realita.
Jedním z předsudků je například, že "práce v sociálních službách je jenom pro ženský", realita je ale úplně jiná. Práce v sociální službě je vhodná pro každého, kdo chce být profesionálem, má dostatečné vzdělání, nadšení, kreativitu, atp.
Témata máme vymyšlená, je "jen" třeba je ztvárnit.
Pokud tedy máte fantazii, jak na to a chcete se podílet na něčem úžasném a zároveň užitečném, napište do pošty.
Finanční odměna zajištěna!

Zájemci nechť píší do pošty!
RAEVA --- 13:56:27 18.6.2014
AIKA: tempera jde celkem dobře vrstvit :)
AIKA --- 13:21:13 16.6.2014
DAVIDE: To už znova nenakreslím, temperu nevygumuji a předělávat neumím, jak jsem psala - tempera poprvé :D Zasekla jsem se v týhle fázi a dál nějak nemohu pokračovat...
DAVIDE --- 3:21:08 13.5.2014
AIKA: namaluj to znovu :D, btw od pasu dolu, delsi
AIKA --- 12:12:53 21.4.2014
POOWL: tu holeň určitě předělávat budu, o tom vím, prso bude asi dost složitější, potože to nevim, jak "vygumuju" nebo předělám, aby to bylo menší a na to opěrátko taky budu muset kouknout, jinak díky :)
POOWL --- 10:53:30 21.4.2014
AIKA: za mě..doladit pravou holeň-vypada jak kdyby tam mela vyvinuty triceps, levý prso-velikost-umisteni/perspektiva, operatko zidle-perspektiva.
Jinak pěkné
UZEL --- 10:48:45 19.4.2014
AIKA: tj me to uplne pripada...jeste ji dat nejakou kudlu do ruky ze se chce zapichnout...