Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
AURA - SOMA
OREA
Vítejte v diskuzi AURA-SOMA! Zde můžeme nejen sdílet naše zkušenosti s Aura Somou, ale je také možné se ptát na cokoliv, co Vás o tomto léčebném harmonizujícim systému zajímá...
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
OREA --- 14:33:33 1.4.2011
Radiace a ochrana zdraví

PREVENTIVNÍ ochrana před radiací

Protože informace se různí a situace v Japonsku rozhodně není růžová, usoudili jsme, že trocha prevence nezaškodí. Sestavili jsme pro vás tento přehled, třeba se bude hodit..OBECNÁ DOPORUČENÍ

Nevycházet do deště, pouze s pláštěnkou nebo s deštníkem.

Pořídit si hustý respirátor proti prachu a důkladné brýle (lyžařské) na ochranu oční rohovky.NA VNITŘNÍ UŽÍVÁNÍ:

Několik variant ochrany před účinky radiace - vyberte podle své kategorie.

1. Minimální pro líné: jód (např. talbety s řasou Kelp, jiné mořské řasy, rybičky, mořské plody, případně jodové tablety, jodovou tinkturu - té stačí 3xD asi týden 3-4 kapky, týden 2-3, týden 1-2 kapky.)

Vitamín C 1000mg – 2-3x denně.

Podpořit játra vhodným přípravkem, třeba ostropestřecem mariánským, bylinné směsy (viz příloha).

2. Střední pro rozumné: k výše uvedenému přidat tablety řasy chlorelly/zelený ječmen a pastu miso, občasnou koupel v koupelové přísadě Solfatan (koupíme v některých lékárnách), Užívat pyl s medem a eleuterokok.

3. Maximální pro zodpovědné: k výše uvedeným přidat: homeopatickou Thuju a Siliceu, tkáňovou sůl Silicea, křemíkový detoxikační gel Enterosgel.

4. Supermaximální pro superzodpovědné: výše uvedené a navíc chránit auru Bílým pomanderem Aura-Soma (z dalších pomanderů má výrazně ochranné účinky modrý a červený), ochrana štítné žlázy lahvičkami Equilibrium B2/B1 (případně jinými kombinacemi s modrou). Z Bachových esencí má očistný a ochranný účinek esence Crab Apple (planá jabloň).PŘEHLED PRODUKTŮ

Z doporučených a doporučeníhodných přípravků seženete na našem e-shopu:

Novy/Dědek kořenář: Ostropestřecová směs, Ostropestřecový olej, Ostropestřecová kaše – výrazné antioxidační účinky, ochrana, očista a podpora jater (viz texty k jednotlivým produktům).

Chlorella (tabletky sladkovodní řasy) váže toxický odpad z těla, také radiaci a těžké kovy. Pomáhá léčit nemoci z ozáření.

Ječmen ma silnou atioxidační schopnost, obsahuje enzymy, neutralizuje kyselost tělesných tekutin, tím spontánně posiluje funkci štitné žlázy.

Enterosgel: detoxikuje střeva i vnitřní orgány, váže toxiny, poskytuje ochranu před radiací.

Bílý Pomander – universální ochrana a harmonizace našeho elektromagnetického pole.

Lahvičky Equilibrium B1/B2 – viz texty k lahvičkám

Bachova esence Crab Apple čístí éterické tělo, chrání též před radiací a elektrosmogem (od firmy Ainsworths (10ml) nebo Original (20ml)), také možno použít čistící a ochranný sprej od firmy Ainsworths, s planým jablkem - Očista & ochrana

.Z ostatních doporučených produktů vybíráme (nejsou v naší nabídce):

Pasta Miso z fermentovaných sojových bobů, koupíte v prodejnách zdravé výživy. Dává se do polévek, omáček, pomazánek, do rýže, bulguru, obilí atd. Důležité - NEVAŘIT ! Neutralizuje účinky radiace.

Solfatan: sirná koupel, zakoupíte v některých lékárnách. Zbavuje tělo radiace a těžkých kovů, přispívá k léčbě kožních problémů.

Eleuterokok – bylina s výraznými adaptogenními účinky, posiluje organismus, pomáhá tělu vyrovnat se s nepříznivými vlivy. K dostání ve formě tinktury nebo pilulek.

Homeopatika Thuja a Silicea – nejčastěji se používá potence 30C, případně 200C. Očista těla, výrazná ochrana před radiací, pomáhá z těla vyloučit škodliviny. Nezastupitelní pomocníci také při ochraně před škodlivými účinky očkování. Užívat před i po očkování.

TVX --- 13:55:56 25.1.2011
LILY: ee, od ty mame moznost jeste jinyho vyberu trojice a sice lahvicky a podpurnyho pomanderu a quintesence.

RUSSIANBLUE: ja uz ted to poradi tak nejak VIM, treti a ctvrta se jeste muzou prohodit ale spis to bude 3-4 :)
LILY --- 13:45:47 25.1.2011
RUSSIANBLUE: Jo ták, ale on to má v rámci nějaké práce.
TVX: Btw. to vymyslela ta šílená Evička barvička nebo někdo jiný?
RUSSIANBLUE --- 12:31:14 25.1.2011
si muze vykejvat, ktera je pro nej nejlepsi... /ps - varianta 3-4 je na me moc rozumova naopak 2 me prijde jako "horoskop z blesku"/.
LILY --- 11:53:03 25.1.2011
RUSSIANBLUE: proč kyvadlo?
RUSSIANBLUE --- 10:41:43 25.1.2011
TVX: pokud ovladas kyvadlo....
TVX --- 8:30:51 25.1.2011
LILY: Hm, asi to bude ono, tak nejak ve me intuitivne uzral plan pouzit treti, ctvrtou a pak druhou, pricemz 4 si vystavim.
Jeste zvazuju velikosti... ta prvni by mozna stacila mala co? na tahani ssebou atd.
LILY --- 22:13:19 24.1.2011
TVX: Jinak já bych to asi na tvém místě udělala jak to cítím, tj. pokud se ti ten klasický systém 4 lahviček líbí, tak klidně podle něj. Můj muž má třeba co se aura-somy týče svůj vlastní způsob, jak s ní pracuje, a je spokojen. :)
LILY --- 21:05:23 24.1.2011
TVX: S tím se určitě bude pracovat jinak. I když bych řekla, že ta první pozice bude podobná, tj. je to flaštička, kterou na sebe člověk matlat nepotřebuje.