Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
AURA - SOMA
OREA
Vítejte v diskuzi AURA-SOMA! Zde můžeme nejen sdílet naše zkušenosti s Aura Somou, ale je také možné se ptát na cokoliv, co Vás o tomto léčebném harmonizujícim systému zajímá...
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MORTWYRTHA --- 4:04:10 15.10.2010
LOL :-D
NIRA --- 15:59:05 10.10.2010
LILY: to taky dělám , ate´dka to zrovna řešíme v kavárně,ale přišla jsem na to, že se k sobě nehodíme:-(((
NIRA --- 15:58:04 10.10.2010
TVX: musíš se s touto stížností obrátit na dotyčného profesora, autora té knihy :-)))
LILY --- 20:49:05 9.10.2010
NIRA: O to ale vůbec nejde. Je dost pravděpodobné, že to funguje.
Mně šlo spíš o to, že zahlcuješ nejrůznější diskuze příspěvky o tom, jak se k tobě hodí nějaký kluk, a žes přišla na to, že se k tobě hodí, protože a) to píšou ve hvězdách, b) ti to vyšlo pomocí barev, d) mu to vidíš v auře, d) dosaď si cokoliv dalšího...a paxe to tou diskuzí dlouze táhne jako sopel. A u mě ten pohár trpělivosti tentokrát prostě přetekl, proto se možná vyjadřuju trochu neomaleně.
Každopádně si myslím, že by bylo lepší, kdybys to, jestli s tím klukem teda budeš nebo nebudeš a jestli se k sobě hodíte atdatd., řešila spíš třeba s nějakou kamarádkou nebo tak něco.
TVX --- 20:37:17 9.10.2010
NIRA: bejt tebou bych se na to sel zeptat na dopravni policii, tam pouzivaji cervenou, oranzovou a zelenou barvu a stim si ve svy filosofii vystacej, pokud se ti rozsviti zelena tak mej sex :) a je to priblizne stejne vhodne a souvisejici misto jako tento klub: )
NIRA --- 18:04:43 9.10.2010
LILY: nemusíš se tahat k psychologovi, stačí se průběžně vzdělávat a nakupovat psychologické knihy..no mysli si o barevných erotogramech co chceš, je to tvoje právo. Nakonec jsem v jedné velmi zajímavé diskuzi četla: lidé, když něčemu nerozumí, nejjednodušší způsob, jak se tomu vyhnout je zesměšnit to...měj se fajn.
LILY --- 17:43:09 9.10.2010
NIRA: Cheche, tak toho jsem vskutku daleka, abych tyto věci oddělovala. Ale stejně daleka jsem toho, abych se tahala k nějakému psychologovi, aby mi vykládal, jestli mám se svým mužem souložit nebo ne, a jak se při tom budu cítit. A nedej Bože s tím pak otravovat na nyxu v diskuzích, v kterých je to úplně mimo mísu.
Řekla bych, že bravíčkové diskuze o tom, jestli s tímdle klukem jó a s tímdle naopak né, tady nějaké budou, tak doporučuju jít s tam. Určitě v nich budeš se svými metodami výběru za hvězdu.
NIRA --- 16:46:24 9.10.2010
LILY: myslím, že každý máme právo na to, jakým způsobem si partnera vybíráme, není na to univerzální návod. Žádné bravíčko, barevné erotogramy jsou výsledkem rozvinuté psychologie, pokud si myslíš, že sexualita nesouvisí s psychikou, je to jen tvoje věc
LILY --- 15:27:11 9.10.2010
NIRA: Já nevím, nechci rejpat, ale to je furt dokola to samé. Ať už jsou to řečičky ala bravíčko v klubu o astrologii nebo to, co sis vymyslela teď...co místo toho zkusit důvěřovat sama sobě a svým pocitům? Pokud s dotyčným chceš sexovat, tak do toho, no ne? Snad není nutné se v tom, co cítíš nebo naopak necítíš, utvrzovat pomocí kdovíjakých erotických testů.
NIRA --- 14:52:25 9.10.2010
OREA: ne, ono šlo o to, že já jsem si zadala otázku "sex" a pak vybírala barvu, je to něco jako erotický barevný test od jednoho německého psychologa, vyšlo to jako knížka, růžová je tam barvou pomalé a méně erotické vazby, fialová je tam barvou citové vazby a tak dále a tak dál...