Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
AURA - SOMA
OREA
Vítejte v diskuzi AURA-SOMA! Zde můžeme nejen sdílet naše zkušenosti s Aura Somou, ale je také možné se ptát na cokoliv, co Vás o tomto léčebném harmonizujícim systému zajímá...
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
OREA --- 13:40:55 31.3.2010
MISHA73: doporucila bych zluty pomander, anebo kteroukoliv lahvicku obsahujici zlutou,...
MISHA73 --- 10:56:05 31.3.2010
TVX: no, já to mám určitě z práce...to tady máme všichni, je to tak nějak podvědomý, už chronický, v důsledku toho mám podělaný trávení a ze všeho přibírám, nic nemůžu strávit, je to takovej začarovanej kruh....

...ale paradoxně dokud jsem neměla přítele, měla jsem nějak víc energie a tu práci jsem zvládala mnohem lépe...jako bych ztratila svůj ochranej obal....

TVX --- 15:24:57 30.3.2010
Jde o to, proc ti ten stres vznika... casto to muze bejt naopak velkej problem 1. a 2. cakry kde je potreba zacit.
MISHA73 --- 14:46:17 30.3.2010
Ahoj...potřebuju uzdravit 3. čakru mám ji hyperaktivní, a nedokážu se uklidnit a zbavit stresu, měli byste něco pro mě ?
OREA --- 9:39:01 6.2.2010
BAREVNÝ SVĚT SE DEFINITIVNĚ PŘESTĚHOVAL DO NOVÉ PRODEJNY
v ulici Gorazdova 18 na Praze 2 u Palackého náměstí

Blížící se akce a semináře:


07. 05. - 09. 05. (pátek–neděle) - Andělská reiki - zasvěcení 1 & 2

18. 05. - 23. 05. (úterý–neděle) - Aura-Soma II

18. 06. - 20. 06. (pátek–neděle) - PPS - kurz pro praktiky Aura-Soma

02. 07. - 09. 07. (pátek–pátek) - Aura-Soma I

26. 10. - 31. 10. (úterý–neděle) - Aura-Soma III

více info na stránkách barevného světa: http://www.bsvet.cz/bsvet.php
OREA --- 9:28:21 6.2.2010
RUSSIANBLUE: zybtek olejicku muze zustat zbytkem,,dokud ho nevyuzijes tu jako pridavek do masazniho oleje, nebo jak pise lily do koupele....cokoliv
LILY --- 16:13:20 2.2.2010
RUSSIANBLUE: jakože tam něco eště zbyde nebo nee?
Já to vždycky vypoužívám celé, pak chvíli skladuju a nakonec - ač nerada - vyhodím. Kdysi jsem slyšela, že je berou zpět a posílají do Anglie, ale byla to fáma.
A tudle mi někdo radil, že z těch posledních pár kapek, co nejdou vyklepat, je dobrý si udělat vanu.
RUSSIANBLUE --- 10:26:09 2.2.2010
..co delate s "vlahvickama" co nevypouzvate?
LILY --- 18:42:12 12.1.2010
OREA: Info jsem už dostala mailem kolem vánoc, ale konečně vidím i obrázek. :)
Hmm, má oblíbená tyrkysová..
I když já si teď pár týdnů před porodem stejně natírám pupek dvacítkou a zbylé dvě flaštičky, co jsem používala, mi leží již několik měsíců netknuty na poličce,
OREA --- 23:07:38 10.1.2010
OREA:

Capkiel:

Horní barva: opaleskující tyrkysová
Dolní barva: tmavě purpurová
Narozený: 14. prosince 2009 v 11.00 hod

Hlubší aspekt božského ženství
Vodní aspekty celého Stvoření
Pobývá v sefiře Binah Stromu života
Vládce andělského řádu aralinů
Strážce akašických kronik a jejich mystérií
Drží věčný oceán soucítění
Hlubší aspekt intuice, vnitřní učení srdce
Překonávání překážek a léčení síly
Pozvání k vnitřnímu odzbrojení, aby se mohlo odhalit pravé Zlato. Smrt toho, co bylo, a očista myrhou
Láska, která nás žádá, abychom „neuhýbali z Cesty,“
ale abychom se stali Cestou
Letmý pohled, volání z hlubších realit a dimenzí
Rozšíření osobní individuace do kolektivní
Tato lahvička přichází chránit bojovníky světla v chrámu jejich těl.


Archanděl Capkiel se rodil dlouho – od 19. listopadu do 14.prosince. Narodil se v den, který také souvisí s andělskou říší - s archandělem Arielem, jehož jméno znamená „Lev Boží“ a který má jako svou úlohu pozorovat a odhalovat Boží mystéria.
Capkiel nám nabízí přístup k pradávně-budoucím mystériím Lásky a Pravdy, abychom v současném životě dokázali projevovat více z toho, kým skutečně jsme. Zve nás, abychom rozšířili pocity lásky tak, aby zahrnovala účel a odhodlání. Takto rozšířená láska představuje nekonečné moře soucítění, v němž možná usmíříme a zharmonizujeme vše, čím jsme kdy byli, s tím, kým se můžeme stát. Je to láska, která po nás nechce, abychom uhnuli z cesty, ale abychom se stali Cestou. Je to láska, která dokáže sytit energií naše každodenní drobné aktivity a která náš individuální proces uvědomování a vývoje sladí s vývojem ostatních lidí a nakonec i s vývojem kolektivního Srdce Země.
Capkielova temně purpurová představuje hloubku, která se rozvíří v okamžiku, kdy si duše žádá hlubšího uznání. Každý z nás je pavučinková světelná bytost, křehká uvnitř své fyzické schránky. Často na své fyzično příliš tlačíme a v tomto úsilí jako kdyby se pavučinka smršťovala a my začneme pociťovat svou zranitelnost, kterou pak často zaměníme za slabost. Tyto potíže se ale vynořují proto, abychom je vyléčili a nakonec v nich objevili svou největší sílu.
Protože se často ztotožňujeme spíše s hustší hmotou naší bytosti, přichází Capkiel jako Božská Matka, která nám plna soucítění pomůže zrodit z chemie našich fyzických těl světelné tělo.
Capkiel je první lahvičkou, která má v sobě éterický olej myrhu. Tento měsíc si připomínáme zrození nového Božského světla, zvěstovaného narozením Krista. Je zajímavé, že jedním z darů novorozenému Ježíškovi byla právě myrha, která se v té době běžně používala pro balzamování a k pohřebním rituálům. Toto zrození tedy symbolizuje smrt toho, co bylo, a zrození Lásky, která nakonec překoná všechna dogmata a zákony, které lidstvo udržovaly ve starých sebeobranných vzorcích.
Antimikrobiální vlastnosti myrhy také představují ochranu proti energiím, společenským konstrukcím a manipulacím, které nás mohou blokovat v okamžiku, kdy do současného života začneme vnášet více z věčné celistvosti našeho já.
Capkielovu energii vyjadřující nejhlubší aspekty Božského ženství, které pečuje a ochraňuje, si nemusíme vynucovat ani přitahovat. Stačí dovolit, aby se rozvinula, a přijmout ji jako výraz JÁ JSEM samotného Života, věčně se zrozujícího v nás, skrze nás a kolem nás. Z vnějšku je to Láska, která žije s básní v srdci, naplněná lehkostí bytí, přicházející v okamžiku, kdy už se nemusíme potýkat se strachem, neochotou, studem nebo s pocity nedostatečnosti, které si uzurpují naše nejcennější vrozené právo stát se samotnou Láskou.
Je skutečně nejvyšší čas, aby se v dnešním světě tato výjimečná a jedinečná barva Lásky Bytí objevila, abychom ji všichni vyzařovali do světa, který tolik potřebuje lidi žijící v plnosti Lásky a Pravdy.
S láskou a světlem Míke Booth