Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
AURA - SOMA
OREA
Vítejte v diskuzi AURA-SOMA! Zde můžeme nejen sdílet naše zkušenosti s Aura Somou, ale je také možné se ptát na cokoliv, co Vás o tomto léčebném harmonizujícim systému zajímá...
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
OREA --- 23:07:38 10.1.2010
OREA:

Capkiel:

Horní barva: opaleskující tyrkysová
Dolní barva: tmavě purpurová
Narozený: 14. prosince 2009 v 11.00 hod

Hlubší aspekt božského ženství
Vodní aspekty celého Stvoření
Pobývá v sefiře Binah Stromu života
Vládce andělského řádu aralinů
Strážce akašických kronik a jejich mystérií
Drží věčný oceán soucítění
Hlubší aspekt intuice, vnitřní učení srdce
Překonávání překážek a léčení síly
Pozvání k vnitřnímu odzbrojení, aby se mohlo odhalit pravé Zlato. Smrt toho, co bylo, a očista myrhou
Láska, která nás žádá, abychom „neuhýbali z Cesty,“
ale abychom se stali Cestou
Letmý pohled, volání z hlubších realit a dimenzí
Rozšíření osobní individuace do kolektivní
Tato lahvička přichází chránit bojovníky světla v chrámu jejich těl.


Archanděl Capkiel se rodil dlouho – od 19. listopadu do 14.prosince. Narodil se v den, který také souvisí s andělskou říší - s archandělem Arielem, jehož jméno znamená „Lev Boží“ a který má jako svou úlohu pozorovat a odhalovat Boží mystéria.
Capkiel nám nabízí přístup k pradávně-budoucím mystériím Lásky a Pravdy, abychom v současném životě dokázali projevovat více z toho, kým skutečně jsme. Zve nás, abychom rozšířili pocity lásky tak, aby zahrnovala účel a odhodlání. Takto rozšířená láska představuje nekonečné moře soucítění, v němž možná usmíříme a zharmonizujeme vše, čím jsme kdy byli, s tím, kým se můžeme stát. Je to láska, která po nás nechce, abychom uhnuli z cesty, ale abychom se stali Cestou. Je to láska, která dokáže sytit energií naše každodenní drobné aktivity a která náš individuální proces uvědomování a vývoje sladí s vývojem ostatních lidí a nakonec i s vývojem kolektivního Srdce Země.
Capkielova temně purpurová představuje hloubku, která se rozvíří v okamžiku, kdy si duše žádá hlubšího uznání. Každý z nás je pavučinková světelná bytost, křehká uvnitř své fyzické schránky. Často na své fyzično příliš tlačíme a v tomto úsilí jako kdyby se pavučinka smršťovala a my začneme pociťovat svou zranitelnost, kterou pak často zaměníme za slabost. Tyto potíže se ale vynořují proto, abychom je vyléčili a nakonec v nich objevili svou největší sílu.
Protože se často ztotožňujeme spíše s hustší hmotou naší bytosti, přichází Capkiel jako Božská Matka, která nám plna soucítění pomůže zrodit z chemie našich fyzických těl světelné tělo.
Capkiel je první lahvičkou, která má v sobě éterický olej myrhu. Tento měsíc si připomínáme zrození nového Božského světla, zvěstovaného narozením Krista. Je zajímavé, že jedním z darů novorozenému Ježíškovi byla právě myrha, která se v té době běžně používala pro balzamování a k pohřebním rituálům. Toto zrození tedy symbolizuje smrt toho, co bylo, a zrození Lásky, která nakonec překoná všechna dogmata a zákony, které lidstvo udržovaly ve starých sebeobranných vzorcích.
Antimikrobiální vlastnosti myrhy také představují ochranu proti energiím, společenským konstrukcím a manipulacím, které nás mohou blokovat v okamžiku, kdy do současného života začneme vnášet více z věčné celistvosti našeho já.
Capkielovu energii vyjadřující nejhlubší aspekty Božského ženství, které pečuje a ochraňuje, si nemusíme vynucovat ani přitahovat. Stačí dovolit, aby se rozvinula, a přijmout ji jako výraz JÁ JSEM samotného Života, věčně se zrozujícího v nás, skrze nás a kolem nás. Z vnějšku je to Láska, která žije s básní v srdci, naplněná lehkostí bytí, přicházející v okamžiku, kdy už se nemusíme potýkat se strachem, neochotou, studem nebo s pocity nedostatečnosti, které si uzurpují naše nejcennější vrozené právo stát se samotnou Láskou.
Je skutečně nejvyšší čas, aby se v dnešním světě tato výjimečná a jedinečná barva Lásky Bytí objevila, abychom ji všichni vyzařovali do světa, který tolik potřebuje lidi žijící v plnosti Lásky a Pravdy.
S láskou a světlem Míke Booth


OREA --- 23:04:51 10.1.2010
HOLA HEJ, na vedomi se dava, ze 14.12. O9 se narodila dalsi, v poradi sto-sedma lahvicka:

Archandel Capkiel
[http://www.aura-soma.cz/produkty/equilibrium/gif/B107.gif]


vice info: http://www.aura-soma.cz/aura-soma.php
OREA --- 14:16:11 25.10.2009
Novy zazracny mineralni roztok k dostani v barevnem svete : http://emms.cz/


NIRA --- 10:07:09 24.6.2009
OREA: díky za kontakt:-)
OREA --- 22:35:37 1.4.2009
Pro milovníky zelené, jako jsem já : http://www.victoriasilksdesignstudio.net/color_focus_green.html :)
LILY --- 7:58:01 26.3.2009
OREA: Výborně. Mně se to hnedle zdálo divné a navíc bych byla líná s nimi jezdit tak daleko.. :)
OREA --- 17:32:46 25.3.2009
LILY: ahoj, prázdné lahvičky equilibrium patří do tříděného odpadu, tedy do skla. Zpátky do Anglie se tedy neposílají :D
LILY --- 8:33:23 25.3.2009
Co děláte s flaštičkami, když je dopotřebíte? ..sem kdysi slyšela, že se můžou odnést do Barevného světa na recyklaci, že je pošlou zpět do anglie či co..
OREA --- 20:37:31 25.2.2009
PJANE: no jasne ze ano..
PJANE --- 20:59:15 24.2.2009
OREA: da se konzultovat bez nakupu?
jakoze udelat si v tom poradek, pochopit smysl, a nechat si to projit hlavou...