Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Když jsem byl malej, tak jsem věřil, že...
MATEEJ
Když jsem byl malej, tak jsem věřil, že... (nebo Když jsem byla malá, tak jsem věřila, že...) Vzpomínky na naivitu, hloupost, fantazii, roztomilost, pohled na svět, kterého už nejsme schopni. (I když některým z těch věcí tak trochu věříme dodnes). Naše bible: http://iusedtobelieve.com/. Ale nerepastovat, přispívat vlastními kusy, zajímají mě hlavně reflexe z české kotliny a slovenských hor posledních 50 let, a to spíš vlastní nostalgické vzpomínky na dětství než žblebty současných dětí, na ty tu je jiný klub. Probírání jednotlivých utkvělých představ, vizí a omylů povoleno.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PATISLAV --- 14:28:42 25.9.2015
A pak už si pamatuju jenom lži, které nakecal táta mému bratrovi. Ten je pak často tlumočil ve škole při vyučování.

1) Největší pták na světě je rogalo (to z toho vtipu o myslivci, který do něj vystřílel celý zásobník, než toho chlapa pustil)
2) V moři tě budou kousat rybičky do prdelky (brácha poprvé u moře a ani jednou do něj nevlezl - vždy hysterický záchvat)
3) Největší tornádo je Tornádo Lou.
PATISLAV --- 14:25:44 25.9.2015
Když mi byly tři roky (nekecám, byl jsem tehdy napřed), tak mě zaujala debata rodičů o nějaké kriminální události. Chvilku mi to šrotuje v hlavě a pak spustím. Rodiče z toho byli tak v šoku, že tu mou přednášku pak opakovali do zblbnutí všem známým, proto si to pamatuju:

"Když je někdo opilec a víceméně vrah
tak zabíjí jako tesař. Tisíc prasat!
Jenže zákazníků je víc než tisíc
a každý by chtěl celý prase!".
PATISLAV --- 14:21:01 25.9.2015
Jednou jsme z nudy rozbíjely nezralé vlašské ořechy. Než se tam utvoří ten ořech, tak to má uvnitř podobnou mřížku jako citrusový plod. Tak jsem si spojil jedna a jedna dohromady a zahlásím ku všeobecnému veselí: "Z tohohle se vyrábějí citróny".
PISKVOR --- 21:11:46 24.6.2015
...metro ma jeste nekolik dalsich, tajnejch paralelnich trati, ktery jsou vyhloubeny pod tema "civilnima."
SALVATOR --- 13:03:16 24.6.2015
Já když byl v první třídě, tak sem na základě informací od kamaráda žil nějakou dobu v přesvědčení, že v naší školní jídelně dělají basové knedlíky. Po čase se ukázalo, že kamarád měl rýmu a navíc byly ve skutečnosti špekový.
MISERY --- 21:30:59 8.6.2015
Protože světluškám se říká svatojánský brouček? :-)
??? --- 21:08:31 8.6.2015
POLINA: To mám z nějakýho důvodu taky.
POLINA --- 18:22:31 8.6.2015
Je mi 33.
Vcera kourim na pavlaci,bydlim u Staromaku,a koukam na takovy velky reflektor,co mame na strese a osvecuje nejakou protejsi budovu,kolem se roji spousta hmyzu.Tak si tak premyslim,a ted vubec uz nedovedu popsat svuj myslenkovy pichod,ale dostala jsem se az ke Snu noci svatojanske a az vcera me napadlo,ze v tom nazvu neni zadny brouk,svetluska,hmyz a ze do vcerejska mam ten nazev se stetluskama spojeny ,)
BIDA --- 10:20:25 8.6.2015
Že když si děda koupil nový lustr, tak koupil celou tu desku (strop) a když jsem se ptala, jak tam ten lustr drží, řekli mi, že na háčku. Takže jsem nechápala, jak to dovezl ve škodovce domů, když je to tak obrovská místnost, tím pádem i strop je veliký, jak to tam sám pověsil a hlavně, jak je možné, že to udrží na háčcích v rozích všechny ty věci, co jsou na půdě.
REFALLENONE --- 8:42:49 8.6.2015
písňové texty mají trochu jinou dělící logiky, než ty čtené

30 písničkových nesmyslů aneb Syndrom Okybača | Blog | Čilichili
http://cilichili.cz/blog/30-pisnovych-nesmyslu-aneb-syndrom-okybaca/