Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Když jsem byl malej, tak jsem věřil, že...
MATEEJ
Když jsem byl malej, tak jsem věřil, že... (nebo Když jsem byla malá, tak jsem věřila, že...) Vzpomínky na naivitu, hloupost, fantazii, roztomilost, pohled na svět, kterého už nejsme schopni. (I když některým z těch věcí tak trochu věříme dodnes). Naše bible: http://iusedtobelieve.com/. Ale nerepastovat, přispívat vlastními kusy, zajímají mě hlavně reflexe z české kotliny a slovenských hor posledních 50 let, a to spíš vlastní nostalgické vzpomínky na dětství než žblebty současných dětí, na ty tu je jiný klub. Probírání jednotlivých utkvělých představ, vizí a omylů povoleno.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PISKVOR --- 21:11:46 24.6.2015
...metro ma jeste nekolik dalsich, tajnejch paralelnich trati, ktery jsou vyhloubeny pod tema "civilnima."
SALVATOR --- 13:03:16 24.6.2015
Já když byl v první třídě, tak sem na základě informací od kamaráda žil nějakou dobu v přesvědčení, že v naší školní jídelně dělají basové knedlíky. Po čase se ukázalo, že kamarád měl rýmu a navíc byly ve skutečnosti špekový.
MISERY --- 21:30:59 8.6.2015
Protože světluškám se říká svatojánský brouček? :-)
??? --- 21:08:31 8.6.2015
POLINA: To mám z nějakýho důvodu taky.
POLINA --- 18:22:31 8.6.2015
Je mi 33.
Vcera kourim na pavlaci,bydlim u Staromaku,a koukam na takovy velky reflektor,co mame na strese a osvecuje nejakou protejsi budovu,kolem se roji spousta hmyzu.Tak si tak premyslim,a ted vubec uz nedovedu popsat svuj myslenkovy pichod,ale dostala jsem se az ke Snu noci svatojanske a az vcera me napadlo,ze v tom nazvu neni zadny brouk,svetluska,hmyz a ze do vcerejska mam ten nazev se stetluskama spojeny ,)
BIDA --- 10:20:25 8.6.2015
Že když si děda koupil nový lustr, tak koupil celou tu desku (strop) a když jsem se ptala, jak tam ten lustr drží, řekli mi, že na háčku. Takže jsem nechápala, jak to dovezl ve škodovce domů, když je to tak obrovská místnost, tím pádem i strop je veliký, jak to tam sám pověsil a hlavně, jak je možné, že to udrží na háčcích v rozích všechny ty věci, co jsou na půdě.
REFALLENONE --- 8:42:49 8.6.2015
písňové texty mají trochu jinou dělící logiky, než ty čtené

30 písničkových nesmyslů aneb Syndrom Okybača | Blog | Čilichili
http://cilichili.cz/blog/30-pisnovych-nesmyslu-aneb-syndrom-okybaca/
RAINBOF --- 6:59:49 3.6.2015
???: což mi připomnělo nějaký kaňon co se zpíval ve farním sboru a tam se zpívalo: "jak david jak david jak david zpívat chci" kde tedy a se měnilo na á tedy já to zpíval:
jak dávit zpívat chci :) úplně jsem si představoval to škrcení všech svatých :)
??? --- 17:48:08 1.6.2015
Já s Okybačou problém nikdy neměla, se zatáčením taky ne, mně dělala problém jen žirafičí krabice a představovala jsem si vždy, jak to sluchátko zase něco zkonilo... tentokrát teda zežirafilo krabici :)
Jo a taky.. ve školce.. zpívávala se písnička "Moja mama niečo má, schováva to do sena".. tak tam mi trvalo asi čtrnáct dní, než jsem pochopila, že to neschovává do stehna, ale do sena. To je tak, když se člověk učí písničky z odposlechu, protože ostatní to už umí :D
SALVATOR --- 13:50:47 1.6.2015
Mě dost překvapuje, kolik lidí mělo problém s Okybačou. Já to pochopil asi hned, ale na rozdíl od Okybači sem měl problém s tim, co dělá s ovečkama, protože to, že je zatáča mi znělo špatně a nedávalo mi to smysl.