Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MKAA --- 18:35:34 8.3.2009
???: jo ten ja videla teprve nedavno, ale uz to znam odjinud.. je to o tom natyhle veci nazapominat no..a hlavne jak rikaji, nesoustredit se na to negativni veci a na to co nechci, ale naopak .)
??? --- 12:51:52 6.3.2009
takova prihoda: jak sem tady zminoval film The secret, tak si neter pritahla uraz, tak dlouho se me vyptavala co budu delat kdyby mela otres mozku, az ji vezla horska a pak sanitka do nemocnice. nastesti jen pohmozdeniny od kotvy vleku...

takze opatrne s vasimi pranimi a pritahovanim :-)

uz citite prichazejici jaro? ja teda sjel vcera z hor a bylo to hezke.

opatrujte se :-)
TLUSTEI --- 18:45:33 2.3.2009
VEROUNKA: Synchronicity rulez! :) Tady mas neco informaci od samotneho Ingo Swanna - prukopnika techniky zvane Remote Viewing - mimo jine o tom proc se dnesni mainstreamova veda nezajima o nic "na co si nejde sahnout". Z cele te prednasky je k nalezeni jen dvacet minut. Ale i tak to stoji za zkouknuti. Uzivej!
Dil 1. - http://www.youtube.com/watch?v=sci7Rnmpvtw&feature=related
Dil 2. - http://www.youtube.com/watch?v=KuNn7pKNfcw&feature=related
VEROUNKA --- 9:34:41 2.3.2009
TLUSTEI: jj, zase mi to bylo pripomenuto ted na vikendu s agoskou, jak to vypada, kdyz nekdo nedokaze prekrocit ortodoxni hranice, do kterych se necha sam dobrovolne vtesnat. takze je to zrovna celkem aktualni, ze zrovna toto tema zminujes, ale tech lidi ubyva... myslim, ze neni duvod to nijak odsuzovat, protoze je to stejne, jako odsuzovat rodicovske pary v 50. letech za jejich chovani k detem. svet se proste vyviji diky jednomu kazdemu, kdo ho tvorime, od stredoveke krestanske evropy uz jsme udelali dost velky krok, takze ... trpelivost :) predsudky a "jedine pravdy" ;) padaji, ale trva to ;)
TLUSTEI --- 21:57:45 27.2.2009
"The closed minded orthodoxy of religion is equalled or exceeded by the closed minded orthodoxy of scientists who, in our society, have become the new high priests.

Most of the problems we face in our world today, whether they be spiritual and religious or scientific, political and economic, are all because people are holding onto some perspective that has nothing to do with the truth, but has everything to do with their belief system and addiction to something that is outdated and they can't let go of it. There are countless examples of how the mainstream scientific community has rejected enormous breakthroughs because it didn't fit into their belief systems.
One should have very few beliefs and an abundance of faith. Otherwise, people get trapped in brainwashed dogma, whether it be scientific or religious. They become chauvinistic and egotistically attached to it."

Dr. Steven Greer (z jeho knihy Hidden Truth Forbidden Knowledge)
MKAA --- 22:48:43 24.2.2009
SELECTOR_IX: mas to spatne.. to ma byt coooooooooooooofeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeiiiiiiiiiii .)
MONKOK --- 17:29:48 24.2.2009
SELECTOR_IX --- 17:39:54 19.2.2009
VEROUNKA: cofeee!! :)
ISHRI --- 12:39:13 19.2.2009
quuuuuuíííííííííííííííííááááááááááááéééééééééééýýýýýýýýýýýoooooooooo!!! ;oB
VEROUNKA --- 9:32:13 19.2.2009
SCHWEPZ: jasně, íííííííííáááááááááááááááá ;)