Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Vietnam
LAURYNN
Vše o Vietnamu a Vietnamcích...:))
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ALENNAI --- 18:01:41 20.12.2015
Napad co podniknout dole kolem Can Tho smerem na Rach Gia nebo klidne I trochu nahoru and Can Tho,kdyz ted bude cca 4 dny chcat?a druha vec,co je na fakt kruty sezrani od pisecnych blech?mame After bite a nejaky slaby kortikoid.dik moc
H0ANG1 --- 19:35:03 16.12.2015
Mimochodem, kdybyste to meli nekdy cestou pres Tay Ho v Hanoji, tak prijdte navstivit nasi kavarnu Bohemia.
Z ceske kuchyne mame absinth, lahvovou Plzen(dopredu varuju, ze je na Cechy predrazena:)) rizek s bramborovym salatem, medovnik a ted pres svatky i klasicky vanocni cukrovi.

Jeste k tem komousum, kazdy mesic tady poustime ruzny filmovy kolekce, nedavnou jsem promital ceskou Novou vlnu. Hori, ma panenko se libilo spis expats ze Zapadu, ale Ucho se tu libilo vsem. Zadny oplejtacky s tim tehdy nebyly, ale jakmile jsme zacali trochu prosperovat a meli jsme plno, tak hned prisli urednici a policajti pro vypalny

https://www.facebook.com/bohemiawestlake/
ALDARION --- 19:27:02 16.12.2015
H0ANG1: Mám pocit, že psaní národností s malým písmenem je poměrně častá chyba, dokonce že není až tak výjmečné zahlédnout v jednom příspěvku "Češi" a "angličani" - a že v tom není jiný systém, než náhoda, popřípadě to, že slovo "Češi" má pisatel víc nakoukané, než jiná podobná slova, a tak jej častěji napíše správně. ;)
H0ANG1 --- 19:13:21 16.12.2015
NEELLA: Je to putinovsky kapitalismus bez Putina. Jenom s tim rozdilem, ze my prosperujeme a nejsme tak izolovani jako Rusaci. Ale jinak je to jako pres kopirak.

Btw koukam, ze na ceskych internetech se rozmaha "vietnamci" s malym "v." To je ted nejakej trend, jakoze uz jsme ofiko tou minoritou :)?
IKARIE --- 12:54:18 9.12.2015
NEELLA: bylo to super!
KETHAMINA --- 11:44:19 7.12.2015
Připojte se k petici za propuštění vietnamské vězeňkyně, v tedtu petice je celý příběh
PETICE ZA PROPUŠTĚNÍ VIETNAMSKÉ VĚZEŇKYNĚ SVĚDOMÍ BÙI THỊ MINH HẰNG | e-petice.cz
http://www.e-petice.cz/...petice-za-propusteni-vietnamske-vezenkyne-svedomi-b-i-thi-minh-h-ng-1.html
jinak na fb Van Lang jsou různé kauzy z Vietnamu ideologická nepřizpůsobivost, fyzické mučení, jednání policie a protiprávního chování zveřejňovány... Kdo na to má žaludek se třeba rád koukne.


NEELLA: koukám že jdu s petici k tématu.
NEELLA --- 23:13:19 5.12.2015
SAMOUT: no bohužel s tebou zas tak nemůžu souhlasit, ono jako turista se dostaneš k prd informacím, přijď se podívat a uvidíš, jak to vidí vietnamci... určitě tam neni ten "pravý" komunismus jako v severní korei, nicméně svoboda slova bohužel ve Vietnamu je daleká budoucnost, političtí vězni stále zatýkani atd. Mimochodem Vietnam je podporovám USA a vietnamská společenost má za západní vzor bohužel USA (i když je to celkem paradox). Nicméně máš taky pravdu, že je to spíš kombinace kapitalismu a komunismu.
SAMOUT --- 21:39:11 5.12.2015
NEELLA: Loool, prej komunismus :-D. Tvl, tam je komunismus jen na papíře, jinak to už s touhle ideologií nemá VŮBEC nic společnýho. Resp. je to oficiální doktrina, kterou není radno zpochybňovat, ale fakticky jí nikdo nevěří a země podle ní nefunguje, fakticky je tam tuhej kapitalismus. Prostě Čína, akorát o nějakých 20 let pozadu. Klasickej příklad jsem viděl v muzeu následků války v Saigonu (nástěnky plné těžké propagandy USA fuj, imperialisti fuj), kde stála místní školačka, která tam byla na exkurzi, s baťohem I Love NYC v hloučku amerických turistů vedle stánku s Pepsi Colou. Takže asi tak. Jediné, co připomíná komunismus, je naprosto obludná byrokracie a s ní spojená korupce (ale tu máme v EU taky).
NEELLA --- 18:53:50 5.12.2015
https://www.facebook.com/events/847507522033036/

Vietnam očima lidskoprávních aktivistů
ESTHER --- 14:41:19 1.12.2015
Zdravím ve spolek,
mám na Vás prosbu. Máme v plánu procestovat vlakem Vietnam ze Saigonu do Hanoje. Máme na to asi 14 dní a chceme jezdit vlakem.
Je potřeba rezervovat si lístky předem? Jak dlouho předem? Které vlaky a sedadla jsou nejlepší? Je potřeba znát a nebo mít něco specifického s sebou?
Děkuji moc za rady..