Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Vietnam
LAURYNN
Vše o Vietnamu a Vietnamcích...:))
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
IKARIE --- 13:10:02 14.3.2020
fyi

Dear all,

Please be informed that Vietnam government has decided to ban the immigration into Vietnam for EU passport holders ( Schengen) and UK even when they have been granted a visa from 15th March till 15th April due to COVID19. We regret to inform you this information and we will not be able to arrange any tourist services during this time. For all the bookings which you have booked with us with tour date or entry date from 15.3 – 15.4 will be either cancelled or moved to another new departure date. Please pass this information to your clients to be aware of this issue and we are waiting for your final decision of bookings so that we can handle it accordingly.

Thank you very much for your understanding and apologies for this inconvenience caused.
??? --- 16:30:29 1.3.2020
PNXNTDD: já tedy cestovky nevyužívám nikdy, ale do asie jezdím jen v zimě či koncem podzimu. Protože ty letenky sou drahy a to má ten bonus vypadnout ze zimy, takže to sem ochotný dát, ale v létě mi to stačí být tady nebo jet někam po Evropě.
PNXNTDD --- 13:25:37 1.3.2020
IKARIE: Mno logicky máš poptávku od těchto lidí, protože plno backpackerů tam nejezdí přes cestovky, ale na vlastní pěst a to právě klidně v létě. Já strávil s přítelkyní ve Vietnamu měsíc a projel jsem ho od severu na jih celej v létě....
IKARIE --- 10:01:31 1.3.2020
PNXNTDD: ja ti reknu proc - v lete jezdej exotiku jen ucitele nebo rodiny s detma, co nemaj jinak tolik skolnich prazdnin. je nejvyssi sezona, letenky jsou o dost drazsi nez jindy. malokdo leti do vietnamu a chce videt jen sever (z me zkusenosti, delam v ck individualni programy na miru a takovouhle poptavku jsem za 4 roky nemela ani jednu), chteji procestovat vetsi cast zeme a vykoupat se.
a samozrejme nejsilnejsi je ten aspekt vypadnout z evropy do tepla.
??? --- 9:55:03 1.3.2020
KOLLER: presne, dva tydny na jihu ke konci ledna byla moje nejlepsi flakaci dovolena ever.
PNXNTDD --- 12:16:04 29.2.2020
KOLLER: Mno a kde jsi.J mluvím o severu kolem sapa atd... tam je většinou dost zima, prší a všude bláto
KOLLER --- 12:11:33 29.2.2020
PNXNTDD: Jsem tu teď, v zimě. A je to krásný. Co dělám špatně? V létě jsem byl před cca 8 lety a bylo to taky krásný. Až na ty tuny odpadků, žejo. Takže jezděte do Vietnamu v zimě, není se čeho bát.
PS rejže je zelená i teď
PNXNTDD --- 8:58:14 29.2.2020
Celkem nechápu kde se všeobecně u evropanů bere ta touha jezdit do Vietnamu v zimě. Jako jasně, je hezký vypadnout v zimě za sluníčkem, nicméně Vietnam je nejhezčí v létě kdy všechny rýžový a čajový pollíčka září takovou tou zdravou zelenou. Jako ano, je tam sice vedro, ale na to se dá zvyknout po cca týdnu... A hlavně to nejhezčí z Vietnamu je sever a hory který v zimě stojí úplně za hovno, jsou v létě dechberoucí a čím víc jste severněji tak je tam mnohem míň teplo - něco mezi 25-30 stupni a to už se celkem dá :) Takže jezděte do Vietnamu v létě, není se čeho bát... My jsme jeli zhruba Začátek srpna až začátek září a dokonalý
IKARIE --- 9:49:12 6.2.2020
IKARIE: uz to jde koupit. z prg budou litat 2x tydne, streda a nedele. prvni let 29/3. cena asi v zavislosti na datu, naklikala jsem neco kolem 17tis, to je takovy prumer z me zkusenosti. snad se brzo vytasi s nakou promo akci.
KORINKOWICZ --- 19:43:59 23.1.2020
Občas se mě někdo ptá na tipy kam ve Vietnamu. Vloni na začátku roku jsem projel především jih a střed podél pobřeží, tak jsem to trochu sepsal. Má to sloužit jako doplněk k běžným průvodcům, kde uvádím spíš detailní informace z vlastních zkušeností. Snaží se to taky pokrýt místa, kam ještě úplně neproniknul masový turismus (i když zas ne úplně na 100 %). Časem to snad hodim i na blog, ale zatím jen jako poznámka v Evernotu :) Feel free to share!

https://www.evernote.com/l/AQkb4DcM8O5ChpncwyB498kmgjTgWaa87mY/