Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Tchýně
ROHATEJ
Vážně i nevážně o ženách, které si muži ani ženy nemohou vybrat a které jim zasahují do životů zcela zásadním způsobem.

Veselé i smutné příběhy ze života tohoto živočišného druhu ...

[http://www.pozitivni-noviny.cz/IMAGES/baba.jpg]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SOLEI --- 17:28:11 9.8.2015
???: když bouchnu teď tak si nepomůžu, on se o babičku starat bude, bydlim s ní, není schopna být sama
??? --- 17:09:02 9.8.2015
SOLEI: Myslíš, že když teď bouchneš, tak si pak podobnou akci ještě dovolí?
SOLEI --- 10:11:22 9.8.2015
MARKYSHA: vzhledem k tomu že chce aby s námi jela na podzim na chatu ( malinka bouda se studenou vodou kde se topí v klubkach a je plno harampadi) tak si bouchnuti schován na podzim a jestli vážně pojede necham se odvézt k matce
MARKYSHA --- 19:20:52 8.8.2015
SOLEI: Být tebou, tak to udělám.
SOLEI --- 3:41:45 8.8.2015
Fakt mám radost, tchán si babičku odvezl na týden na chatu. A už mi ji veze zpátky, že nejsou schopni jiu uhlídat ( uz se projevuje starecka demence a v horku obzvlast) a že nepije.
Fajn takže oni jsou dva dospělí na jednu babku a nezvladaji ji uhlídat a já to mám zvládnout spolu s malinkým batolakem?
To nechápu.
S babkou je to tezke, dohadování je na dlouhé lokte a navíc je hluchá. Navíc to je moje pratchyne, nemáme žádný vztah, jak ji mám přesvědčovat když to nezvládá vlastní syn?
Fakt bych chtěla bouchnout do stolu a říct manželovi ať mne a děcko odveze k matce a na hlídání babičky si vezme dovolenou. Stejně je teď protiva.
HABRENKA --- 21:33:40 15.5.2015
tak ja si jen doodlozim... na blby forky si dejte bacha, tchan to behem tri tydnu dohnal do dnesniho oznameni terminalu, otazka tydnu (ale kdo vi, ze...). tchyne perli dal, vim, ze za to nemuze, ale je to jeden vykyv za druhym. dopoledne si pocita duchod, odpoledne place, ze on snad umre, vecer resi, ze "vona ho teda domu nechce" a tak... a detaily o fyzickem stavu rozhodne nesetri... ja vim, ze jeji kecy jsou pomerne podruzne, ale bude to jeste narocny nejen v tom zakladnim smeru...
SANTAL --- 12:44:22 14.5.2015
???: klidně. pokud je komorbidita hysterická paréza.... ;)
MARKYSHA --- 10:16:11 4.5.2015

Mě zaráží ta nenávist, já taky nemám ráda svého tchána, ale rozhodně mu nepřeju smrt nebo něco špatného. Vlastně jsem to snad nepřála nikomu.
THE_MIRACLE --- 7:26:51 4.5.2015
VERONIKA22: jsem zvědavý, co tu budeš psát za 30 let, až budeš v pozici tvých rodičů/tchýně s tchánem. Skoro přemýšlím, jestli není chyba v tobě. Rodiče na houby, tchýně s tchánem na houby... Ale třeba máš fakt smůlu a já to jen nedokážu pochopit jako člověk co má zlatý rodiče a tchýni a tchána v pohodě (tchýně má občas blbý kecy, ale to pouštím, jinak je fajn, protože vím, že nás má všechny fakt ráda).
VERONIKA22 --- 22:02:56 1.5.2015
BESSAYA: já už jsem dost otupělá. Mo ji vlastní rodiče stojí taky za kulový a tchýni už mám snad 13let či kolik ( už to raději nepočítám :oD ).

Já takhle doufám v každou virózu, která bývá u tchýně dost nevyléčitelná neb hulí jak fabrika. Tak se každý rok modlím, že by to mohl být ten poslední a ono zase kulový :o/