Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Co se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
REONA
Máme tu spoustu diskuzí o tom, jak partnera změnit, co je na nich špatně, co zase provedli nebo jak stojí všichni za prd, chlapi nebo ženský. Když chcete toho svého - tu svou - pochválit, můžete maximálně ve Hře na vzkazy. Tak to pojďme změnit a pojďme je chválit :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TARGI --- 14:10:47 15.3.2018
A taky ...dokáže uznat svou chybu a snaží se jí napravit
TARGI --- 7:46:02 15.3.2018
Záleží mu na tom abych měla dobrou náladu i kdyz je 400 km daleko a mohlo by mu to být úplně jedno. Ví přesně co má udělat aby mě rozveselil i když je to jen na chvíli...
NIGHTFURY --- 11:21:04 27.7.2017
Víc pochval najednou :)

Včera jsem dělala večeři a nějak jsem neodhadla množství přílohy, takže jsme toho měli relativně málo. Omlouvala jsem se, že se asi bude muset dojíst salátem, on chválil, že je to dobré. Tak jsem jen řekla, že mě mrzí, že toho není víc.
Otočil se na mě s úsměvem, dal mi pusu a řekl "Nepřerušuj mě, když ti skládám komplimenty a neomlouvej se. Je to výborné."

Minulý týden jsem si postěžovala, že pravidelně cvičím a nevidím výsledky, už jsem z toho otrávená.
Kategoricky prohlásil, že důležité je, že mě to baví a je mi pak fajn. A taky, že se mu líbím pořád stejně, tak ať se zbytečně netrápím.

A ráno mě vždycky obejme a hladí, mezitím po nás šlape kočka a mně se pak nikam nechce, protože je mi hrozně dobře :)
HOUBOVAPASTIKA --- 4:31:55 18.7.2017
Pred tydnem jsem poprve uvidela pidalku. Mozna jsem ji videla uz drive, ale nevedela, ze je to ona.
Take maleho ptacka, jak lovi mysku. Chvili se trepotal na miste par metru nad vysokou travou pak bum, mel ji. Krouzil jeste chvili nad nami a pak odletel.
Obcas jdeme na prochazku nekam jinam, nez na obvykle misto. V Decine se da jit z centra do prirody za par minut, kolikrat vylezeme nekam na vyhlidku a mame cele mesto na dlani.
Jsou to ty chvile, kdy mi je s mym zalesakem uplne nejlepe. Za tyhle chvile dekuju.
REONA --- 8:17:26 9.3.2017
???: Gratuluji!
??? --- 8:16:38 9.3.2017
Musím pochválit manželku za statečnost, včera nám porodila tu nejkrásnější dceru na světě
??? --- 20:44:44 8.3.2017
sice mi na MDŽ nepřinesl kytku, ale zato dorazil z práce o hodinu dřív a komplet si převzal děti, abych se se svou chřipkou mohla zavřít v ložnici a kurýrovat se...
HITOMI --- 18:20:20 26.9.2016
Přežil se mnou další měsíc v Indii, to se cení :) a asi nebude problém odletět tam s ním zas :D cestování ve dvou je jedna z nejlepších věcí na světě!
??? --- 16:23:15 19.9.2016
Ohledy a pochopení, na než se lze spolehnout. To, jak se může přetrhnout, aby mi s čímkoliv pomohl.To, jak mne vždy jako první pevně a dlouze obejme a jež dodává pocit bezpečí a zbavuje všech nejistot. Jak mne podporuje v tom co dělám a jak se o to upřímně zajímá...
KAERI --- 20:11:43 26.8.2016
Nejsem z nejšikovnějších. Vlastně jsem docela vohráblo a často něco rozbiju. Občas je to drahé, třeba něco v počítači, domácí spotřebič či jiná elektronika. Nedělá z toho vědu. Dnes jsem hodila tygra se čtečkou v ruce. Přes tři roky jsem na ni dokázala dát pozor a ač se mnou byla všude možně, přežila. Dnešek bohužel ne. Byla jsem z toho docela špatná a psala jsem mu to do práce. Odpověděl:
"nonic, no, podivam se na to, ale nejspis koupime holt novy
vis jak, s timhle jsem pocital, tak nejak u kazde krehci veci co vlastnime ;)"
Po mém tátovi, který z těchhle věcí šel do vrtule a řádil jako tajfun, je to takové... pořád tomu úplně nemůžu uvěřit.