Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Kůžičky, kožešinky - materiály z mrtvých zvířátek člověkem užívané
ANIQUE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GGG --- 19:11:17 28.1.2014
KLAARKA --- 16:58:19 20.1.2014
LIMONADA: děkuju moc!
LIMONADA --- 7:42:25 20.1.2014
KLAARKA: mrknout se po sekcich, dobry byvaj vyprodeje v textil house, a koupit stary hnusny kabaty, bundy apod. pripdne inzerce. uprimne rikam, ze v dilne jsme vyhazovali fakt jen to uplne nepouzitelny a zniceny, co se treba trha a je ztvrdly, jinak i stary kuze maj upotrebeni.
zkusit se zeptat v karo leather (rohansky ostrov), inzerce, sekace, mozna blesak? ale spis se setkavam s tim ze lidi chtej draho prodat i docela shit
KLAARKA --- 22:29:27 18.1.2014
zdravím, na letní dětský tábor budeme letos potřebovat kůže a kožešiny, tak se vás chtěla zeptat, zda nemáte typ, kde něco podobného levně sehnat. jde o táborové kostýmy, takže to můžou být fakt nějaké hnusné staré kůže, různé nevzhledné odřezky, vypelichané kožešiny po babičce, to je fakt jedno, my to využijem. jedek kluk mi říkal, že v předchozích letech sehnal pytel starých kůží v nějaké firmě, co snad vyrábí kožené popruhy ke strojům. samozřejmě projedeme internety, sekáče atd., ale chci se zeptat, zda třeba někdo náhodou nemáte po ruce nějaký zaručený tip. děkuju!
ALDARION --- 10:40:02 14.1.2014
RUDOLF: Moc žeru, tak se do své beránčí vesty už nevejdu a chtělo by to novou. ;) A když trošku nakoukám, jak na to, rád si pak zkusím k historickým kostýmům dodělat nějaké zimní, kožešinové či kožešinou podšité varianty. Takže za workshop pojednávající o rozdílech a specifikách šití z kožešin oproti šití z látek bych byl rád.
Stahování, vydělávání a tak by bylo určitě taky zajímavý a hodilo by se to naučit, ale nějak mne nenapadá, kde bych to tak rychle upotřebil. I když se vlastně někdo zmiňoval, že by měl na podzim levné ovce, když by se koupily i s chlupama a zpracovaly, takže nějaké užití by se našlo... ;)

Jo - a na podzim jsem pořídil flašku BANG oleje a jen se po ní zakouřilo, mám těch kožených věcí nějak moc. (Hlavně se tedy osvědčilo opatrně naolejovat vnitřní strany ovčích kožešin, co dostaly dost na frak, když se přes rok válely na naší hodně vlhké chatě, nebo když se na nich spalo venku v mokru. Změkly, zpevnily a míň se trhaj a rozpadaj, takže jsou aspoň zašít nebo podšít... Ale ta spotřeba!)
Takže - objednám další várku zboží od Bangu, nechcete se zas někdo připojit, jako před nějakou dobou k Limonádě, za účelem podělení se o poštovné?
TIMA --- 20:08:12 13.1.2014
Nemáte někdo tip, kde sehnat měkce vyčiněné králičí kožešiny v dobré kvalitě? Na ceně zas tak nezáleží.
RUDOLF --- 23:08:48 4.1.2014
Zdar, nic se b blízké době nechystá. Ale zajímal by někoho workshop s kožešinama? A co přesně na něm kdyžtak.
LIMONADA --- 0:02:43 4.1.2014
TALANKA: jak casto si myslis, ze clovek posila-prodava neco do zahranici? bezny remeslnik skoro nikdy pokud se nespecializuje na zahranicni trh
SWIST --- 19:06:54 3.1.2014
LIMONADA: Ok, díky :)