Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
PC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.
THE_MIRACLE

POZOR! Toto není bazar. Nově inzerujte zde:

[ tržiště / počítače / software ]

[ tržiště / hry / počítačové hry ]

Diskuze, kde Vám poradí ohledně ceny a toho ce je fér a co ne:
[ BAZAR u NYXe - diskuse o cenach, nabizenych produktech a o tom co se smi a nesmi ]

Pokud máte nějké návrhy, či nápady ke klubu, tak je prosím směřujte ke mně do pošty.

[http://www.flockbase.com/images/software_cd_small.jpg]

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
REDSNAKE --- 15:47:07 12.3.2019
REDSNAKE: jinak po technické stránce a streamování do televize, bez problémů. Nezaznamenal jsem nějaké potíže ani u akčních pasáží různých her. Přijde mi, že kvalita streamovaného obrazu je nižší než originál ale opět, zřejmě je to otázka nastavení a vyladění, pokud síť umožňuje vyšší datový přenos, zřejmě by se dala i kvalita streamu zvýšit, nevím, nezkoušel jsem. Možná to bylo i mou tv, jen full HD.
Co se týče fps, tak tam jsem žádné lagy ani delší odezvu nezaznamenal, ale nejsem na to náročný. Testováno po kabelu.
REDSNAKE --- 15:44:31 12.3.2019
GREW: mám steam link i steam controller. Nemůžu říct že bych se to naučil používat a využívat. Není to zas tak pohodlné na obsluhu mi přijde, to ladění profilů ovládání není nic pro mě, těch kombinací je trilion a správně to vyladit je občas složité. Samozřejmě existují profily od komunity, ale s těmi jsem taky nebyl často úplně spokojen.

Samostatnou kapitolou je steam controller, na tu dotykovou plochu místo klasické páčky jsem si nikdy nezvykl a nenaučil se s ní obstojně hrát. Nebylo mi to prostě příjemné, ale možná se na to zvyknout dá, kdyby tomu člověk dal víc času.

Ve zkratce, jsem rád že to mám doma zkompletovaný, ale spíš pro zajímavost a ze sběratelskejch a křečkovacích důvodů než že bych to reálně používal.
GREW --- 14:57:41 12.3.2019
Mel sem bezdratovej logitech a naprosta spokojenost, ted sem po nakym koukal a docela me zaujal steam controller
??? --- 11:45:24 11.3.2019
REDSNAKE: já taky
REDSNAKE --- 11:25:12 11.3.2019
N0NECZ: Tu a4tech x7 mys mam dodnes
N0NECZ --- 11:23:50 11.3.2019
MVEK: No zrovna od A4Tech, Ctech a Genius bych si nekoupil po pár zkušeostech už nic. Jediný kdy A4tech udělal něco dobrýho byla myší řada X7 před asi deseti lety. Genius měl akorát pár dobrých reprosoustav, ale byla loterie vybrat ty správný a štěstí, že vydržely. Jinak mám pocit, že od těchto firem nic dobrýho nevzešlo.
N0NECZ --- 11:17:04 11.3.2019
UBIK: Pokud se jim to vleze do pracek (což může být jeidný problém) vzal bych tenhle.
https://www.czc.cz/xbox-one-s-bezdratovy-ovladac-cerny-kabel-usb-pc-xbox-one/205812/produkt - Win7 atpod funguje jenom s drátem (případně je nutno asi něco doinstalovat, nezajímalo mě to). Pokud máš Win10, tak by měl fungovat i bezdrátově.

Jestli ti stačí drátovej klidně bych bral tenhle. Je i trochu menší, než ten Microsoftí.
Logitech F310 - Gamepad | Alza.cz
https://www.alza.cz/gaming/logitech-f310-d429205.htm
PIETA --- 19:31:44 10.3.2019
???: Zas je otázka, jak velký děti to jsou - xboxovej ovladač mi přijde, že je přece jen větší.
??? --- 19:16:09 10.3.2019
MVEK: to není pojistný konektor ale redukce ;)

každopádně bych taky doporučil ten xboxový - mám ps4 a xbox a z xboxového mě nebolí tak rychle ruce
MVEK --- 17:48:38 10.3.2019
Nevím sice proč, ale když já chtěl koupit asi kvůli dvěma hrám na PC ovladač, tak mi někdo říkal, že přece nemá smysl kupovat jiný než xboxový... Každopádně s tím xboxovým nejsem moc spokojen, ale nemám srovnání. A pokud vím, tak i pořádní let's playeři používají různé.

Co je ale na zvážení, jestli drát nebo bezdrát. Možná mám jen smůlu na volbu produktů, ale s jakoukoliv bezdrátovou myší nebo setem s klávesnicí mám špatnou zkušenost, že na plnohodnotné používaná to není, jen na to příležitostné, nebo k televizi, kam jsem to i chtěl. A to jak nějaký ten čínský ATech nebo Ctech, tak Genius, a to s krásnou viditelností bez jakýchkoliv překážek, natož vodivých, v okolí vysílače nebo zařízení. Tu vynechání kliku nebo naopak zmnožení písmenek se mi děje nahodile.

Zas na druhou stranu děti se tím spíš do kabelu k ovladači zamotají a něco shodí, takže u nich bych asi o bezdrátovém uvažoval. I když teda ten xboxí od MS, který už ani asi drátový nedělají, měl pojistný konektor na šňůře, aby se právě spíš odpojil ovladač kousek za ním, a nevytrhlo se to z počítače, navíc pákou.