Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Skinheadská subkultura -historie, móda, životní styl, hudba, film, literatura -žádná extrémní politika ani jiné extrémy
MISANTROOP
[http://www.fuk.co.uk/images/skins/big/2v.jpg]
Foto by Gavin Watson
Na nástěnce najdete info k historii a vývoji subkultury
AKTUÁLNÍ ANKETA NA NÁSTĚNCE - HLASUJTE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GEKONZPRAHY --- 7:44:18 5.9.2012
ČB a Rotschild? :) Ty vole... Znám člověka, co dělá skladníka v nějakym OBI nebo v čem, vydělá si sotva na nájem a pár čínskejch polívek, ale i přesto jezdí aspoň dvakrát do roka buď do Německa, nebo do Anglie na koncerty... Ten by se ti asi zle vysmál :)
GIB0N --- 19:52:13 4.9.2012
no to je sice krasny, ale zas takovej rotsild nejsem
BADMANNER --- 19:48:38 4.9.2012
10.9. hrajou v Českých Budějovicích ve Velbloudu.
GIB0N --- 9:50:35 4.9.2012
MISANTROOP: hmmm, tam bych se asi chtel jit podivat,ale druhej den mam nakej pracovni pohovor, tak asi nejak zlehka, kdybych moh nekoho doprovodit, byl bych akorad rad, nésu zrovna z prahy
MISANTROOP --- 22:00:59 2.8.2012
9.9. Cross club Praha - Misandao - skinhead band from China. Myslím, že tohle bude zajímavá akce.
Misandao - Skinhead Never Walks Alone - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=vUgNhrqrVsU
GEKONZPRAHY --- 21:51:29 2.8.2012
MISANTROOP: V pořádku, někdo holky, někdo vdolky. Jardo, podívej se, kdo tyhle články psal. Vybral sis zrovna ty, které psal Papouch, který je názorově někde jinde než já. Ale to, že jsme každý jinde neznamená, že jsem nějakej zapšklej pseudonácek.

Ale chápu, že tohle je tvoje pískoviště, že se ti ten odkaz nelíbí, tudíž ho mažu, a už sem nikdy nic podobně závadnýho nedám. I když si furt budu myslet svoje a na ten koncert se jako spolupořadatel moc těším :)
MISANTROOP --- 21:38:58 2.8.2012
GEKONZPRAHY: Štěpáne RAC/NS kapely tu nepodporujeme. Kapely co dávaj rozhovory NS blogům sem nepatří, protože je to politický vyjádření, se kterým se zásadně rozcházím. A odmítám tu podporovat kapely, které jsou za mojí čárou apolitiky/politiky, rozuměj: kapela co dává rozhovory NS zinům, hraje pod vlajkou radikální pravicové organizace nebo vychází na vydavatelství s WP kapelama je celkem jasná hranice jak chápat co je v pořádku a co už je moc. Stejně jako na druhou stranu radikální bolševisti, anarchokomunisti a podobní. Muzika, oblečení, styl, to je to o co tu jde, šíření organizované nenávisti není náš job. Normálně se do těhlech debat ani nezapojuju, protože to nic nezmění, ale v tomhle klubu na tomhle serveru to prostě vidět nechci..

BTW: Web skinhead.name u kterého deklaruješ, že chceš lidem vysvětlovat co slovo "skinhead" znamená (když pomineme, že si každej představí stejně něco jinýho) mi přijde velmi výrazně zmatenej. V roce 2009 se na něm dalo přečíst Kdo bojuje proti neonacistům, článek o Rozštěpení stylu kde padne napřiklad věta "Rasistické kapely si později vytvořili vlastní hudební styl RAC (Rock Against Communism – Rockem proti komunismu).". V roce 2011 se objevuje vzpomínka na Honzu Kučeru, v půlce roku 2011 revizionistický článek Tak jak to bylo, který v podstatě popírá články z roku 2009, a v roce 2012 už nastupuje rozhovor s Kamilem Vítou a teď už kapely co nazívaj svojí hudbu jako Rac'n'Oi!. Jako neznalý čtenář jsem teď totálně zmatenej. Nezměnili jste trochu směřování směrem k politice? Články Jak vyrobit plísňáky nebo jak Jak vázat těžký boty mě sice moc za srdce nevzali, ale aspoň to byla sranda.
MISANTROOP --- 22:22:26 10.7.2012
Music for Herberts, Skins, Hard Mods and Punks

SYDNEY DUCKS (USA)
SAINTS & SINNERS
CROSSCZECH

12.8.2012
JET CLUB, Orebitská 726/5, Praha - Žižkov

Nedělní Žižkovská working class night.
Jako první se představí CROSSCZECH, kterým se v současné době připravuje k vydání album, které se chystá ve vinylové verzi. Power Oi! čerpající z odkazu legendárních The Protest a inspirující se kapelami jako jsou Agnostic Front nebo Discipline. Jejich tvrdší Oi! s vlivy hardcore odpálí celou akci těsně po sedmé hodině.
Jako druzí se představí SAINTS & SINNERS, kterým se shodou okolností po jejich EP debutu Our City chystá také vydání prvního regulérního alba. Melodické Oi! ve kterém najdete vlivy kapel jako jsou Perkele ale i Cock Sparrer nebo 4Skins.
Hlavní kapelou večera pak budou SYDNEY DUCKS z Kalifonského San Franciska. Kapela vyráží na své první Evropské tour a Pražský koncert bude jejich rozloučením se starým kontinentem. Můžeš je označit jako hard mods / Oi! kapelu stejně jako street rock'n'roll, jisté je, že spolu s kapelami jako jsou The NOi!ze, Booze & Glory nebo Harrington Saints se řadí k tomu nejzajímavějšímu v současné streetpunkové scéně. Ocení hlavně fanoušci Oi! kapel jako třeba The Templars nebo hard mods kapel.
POZOR! Koncert začne v 19:00, konec živé hudby ve 22:00. Přez neděli otevřená i letní zahrádka ve dvoře klubu !!

http://bandzone.cz/crossczech
http://bandzone.cz/saintsandsinners
http://sydneyducks.bandcamp.com/
FB EVENT: https://www.facebook.com/events/482764785084787/?notif_t=plan_user_joined

[http://img850.imageshack.us/img850/3909/sydneyducksflyer.jpg]