Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Ještěři a jiní dráčci
ROFULUS
[ Obojživelníci - chovatelske tipy triky ]
Lidičky dráčky sem myslel živý žádný kreslený karikatury jde nám o varany legouše,agamy ..............díííík!!!

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CODE --- 18:28:13 26.3.2015
Dnešní krmení jesterky a kočka to hlídá
Cat watches Tegu eating
http://www.youtube.com/watch?v=KRGrLDSpcRA
VERIMP --- 20:23:25 5.1.2015
ZOBECEK: Děkuji za reakci. No tak to je paradní info, že to ta tvoje paradně zvládla. Udělám to asi přesně jak píšem. Nalákat na žrádlo do vypolstrované jakékoli přepravky a je to :-).
ZOBECEK --- 13:24:44 5.1.2015
VERIMP: Ahoj, já mám doma 4,5 letou leguánku, máme jí od 1,5 roku a byla extrémně bázlivá, takže do teď není moc ochočená, i když velké kroky už udělala (v terárku si s ní můžu dělat co chci, ale mimo terárko se strašně bojí a do ruky se vzít nenechá). Každopádně se jí před cca půl rokem udělal abces a musela jsem jí dostat k vetovi. Řešila jsem to přepravkou pro psy (http://www.mall.cz/prepravky/trixie-prenoska-gulliver), kterou jsem vystlala prostěradlem a byla naprosto v klidu (dovnitř sem jí nalákala na žrádlo, pro to by šla světa kraj:)).. Ale polystyrenový box je taky super nápad!
VERIMP --- 14:45:08 30.12.2014
SYNDROMOW: polystyrenový box dobrý nápad - děkuji. teď jen jak ho tam dostat, ale to jsme si doma říklai, že "přepravku" pořídíme už teď a budeme Milana zkoušet zvyknout si na něj, aby tam vlezl sám. No a když to nevyjde, tak mu pár dní nedáme nažrat a jediné žrádlo dáme do boxu a to tam vleze určitě :-).
SYNDROMOW --- 10:50:09 29.12.2014
VERIMP: ja nedavno resil neco podobneho, poridil jsem velky polystyrenovy box http://www.polystyren-shop.cz/.../eshop/2-1-Termoboxy-s-vikem/0/5/5-Polystyrenovy-termobox-s-vikem-Z a dovnitr na zahrati a udrzeni dobre teploty jsem dal klasicky termofor http://www.zdravotyka.cz/eshop/nahrivaci-polstarky/termofor-2l-zahrivaci-lahev-516.html naplneny teplou(ne varici) vodou a pohoda
VERIMP --- 12:36:17 28.12.2014
SFD: No, to je druhá věc, protože Milana budeme stěhovat 2* a to na přechodnou dobu a pak do našeho nového domečku. Terárium se mu budeme snažit ponechat to co má, respektive v přechodném bydlu bude v tomto, co má teď a pak mu uděláme sice nové, ale stejně zařízené, aby co nejméně poznal změnu.
Jinak děkuji za reakci :-), každopádně jsem si myslela, že by bylo fajn, kdyby na chvilku usnul a probral se vlastně "doma" i když vím, že se jedná i o změnu prostředí, né jenom terária, co Leguány stresuje. Proto bych ho chtěla absolutně nejméně stresovat při akci jako takové... No bude to jedna z nejsložitějších věcí při celém stěhování.
SFD --- 18:01:36 27.12.2014
VERIMP: co velka papirova krabice nebo prepravka pro psy ? uspavani bych asi nedoporucoval... navic je naprosto nevyhnutelny ze zvire bude po prestehovani do jinyho "teritoria" nervozni az mozna nevrlé a agresivni. nicméne drzim palce ;)