Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Vztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
CATZILLA
[http://nd.blog.cz/p/poderosa.blog.cz/obrazky/26734944.jpg]


Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem? Může vztah se ženatým vydržet dlouho? Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

Proč ANO:

Většinou mu nemusíte vařit.
Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

Proč NE:

Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
Občas si může stěžovat na manželku.
Pozor na pohlavní nemoci.
Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.

Jak jste na tom vy? Jaké máte zkušenosti? Jde jen o sex, vypočítavost nebo o opravdovou lásku? Stojí to za to? Byli jste někdy v opačné pozici? Jaké je to být milenkou / milencem? A jaké být podváděnou / podváděným? Kdo vyhraje?

V této diskuzi jsou vítání všichni ti, kteří chtějí sdílet zkušenosti (pozitivní i negativní) se "Vztahem se ženatým / vdanou". Zajímají mne všechny vaše názory, poznatky, poučení, zmoudření, nezmoudření :o), postoje, prostě náhled na věc... Upozorňuji však, že všechny urážlivé, vulgární či s tématem nesouvisející příspěvky budou smazány!!!!
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 12:49:33 16.3.2015
PSYTRANCE007: haha, chlap, který prachsprostě lže a podvádí dvě ženy, je norma, zatímco když toho má jedna dost a řekne to té druhé, je to sviňárna. Cheche.
PSYTRANCE007 --- 23:48:33 14.3.2015
a pak nechapu jednu svinarnu-ze milenka jde a naprasi vse manzelce.
PSYTRANCE007 --- 13:51:22 14.3.2015
Je to jednoduche-dlouhodobe manzelstvi je stereotyp a nuda,proto vetsina chlapu hleda nejake povyrazeni. Kdyby se s milenkama dalo mluvit na rovinu a vse jim rict, nebyl by problem jenze zenska chce bud vztah nebo nic takze co zbyva chlapum? Vodit je za nos a tezit z toho co nejvice dokud to jde. Kdyz uz to hold prestane byt unosne tak poslat milenku do haje a hledat jinou. Vetsina chlapu to ma na rozdil od zen trosku jinak-kvuli zamilovani rodinu nenici.
TANAIS --- 7:14:52 14.3.2014
???: mně to taknepřijde,že by to bylo jiné v tomhle ohledu než před deseti lety. Spíš mi přijde, že tohle se u chlapů mění s věkem a počtem dětí, stejně jako u žen.
TANAIS --- 7:14:02 14.3.2014
VALENTINA: záleží na míře a na důvodu onoho "neklapání"
??? --- 13:19:50 13.3.2014
VALENTINA: ale to těžko zhodnotíš zvenčí, to musí vědět ti dva konkrétní lidé, kterých se to týká

a chtěla jsem tím příspěvkem říct jedno - když se muž zamiluje, tak hodně mužů v dnešní době prostě od původní rodiny a partnerky odejde za "hlasem svého srdce", když ne - je velmi jednoduché zabalit onu skutečnou situaci "já ji nemiluji - jdem na to, ale nic ode mne nechtěj a poraď si se svými city, jak chceš"
SIRRIL_NEMESIS --- 13:19:21 13.3.2014
VALENTINA: neni, a imho to dost tech chlapu vi... takze kdyz zustavaji, tak z jinyho duvodu, nez z tech obligatne opakovanych "nemiluju, neklape, ale deti..." bud nemaj koule na zmenu, nebo lzou.
VALENTINA --- 13:11:12 13.3.2014
???: otázkou je, jestli má cenu zůstávat v něčem, co nefunguje jen kvůli dětem. Jestli je to pro ty děti v konečném výsledku nějaký benefit...
??? --- 12:36:58 13.3.2014
NIKICENKO: Ještě před deseti lety to bylo jiné - hodně mužů ve vztahu zůstávalo, i když se zamilovali jinde - cítili povinnost a zodpovědnost vůči své původní rodině.
Ve svém okolí však vídám stále častěji nový trend - když se dotyčný do nové slečny / paní zamiluje a doma to neklape, prostě jde. Existuje střídavá péče, ženy jsou samostatnější, hodně mužů je již z rozvedených rodin - prostě už tak zodpovědní nejsou.
Jistě, existují výjimky, ale v poslední době jsem jich mezi třicátníky a čtyřicátníky opravdu moc nepotkala...
??? --- 12:29:07 13.3.2014
NIKICENKO: Neber to teď ode mne ošklivě, ale když říká, že ji nemiluje - viděla jsi ty dva spolu někdy naživo, jak se k sobě chovají, a to v normální (nekonfliktní) situaci?
Jedna věc, co říká. Druhá - jak je to v reálu... a to ví on sám nejlíp.