Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Vztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
CATZILLA
[http://nd.blog.cz/p/poderosa.blog.cz/obrazky/26734944.jpg]


Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem? Může vztah se ženatým vydržet dlouho? Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

Proč ANO:

Většinou mu nemusíte vařit.
Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

Proč NE:

Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
Občas si může stěžovat na manželku.
Pozor na pohlavní nemoci.
Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.

Jak jste na tom vy? Jaké máte zkušenosti? Jde jen o sex, vypočítavost nebo o opravdovou lásku? Stojí to za to? Byli jste někdy v opačné pozici? Jaké je to být milenkou / milencem? A jaké být podváděnou / podváděným? Kdo vyhraje?

V této diskuzi jsou vítání všichni ti, kteří chtějí sdílet zkušenosti (pozitivní i negativní) se "Vztahem se ženatým / vdanou". Zajímají mne všechny vaše názory, poznatky, poučení, zmoudření, nezmoudření :o), postoje, prostě náhled na věc... Upozorňuji však, že všechny urážlivé, vulgární či s tématem nesouvisející příspěvky budou smazány!!!!
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
IVETA --- 7:50:28 15.6.2011
WOJTYLA: nooo aby po roce slaveni nepropadl alkoholismu *u*
MORTWYRTHA --- 23:37:22 14.6.2011
toz to musim potvrdit, že WOJTYLA je fakt věrňák :)...
TANAIS --- 10:30:10 5.6.2011
WOJTYLA: konečně bude mít čas na milenku :)
WOJTYLA --- 21:17:14 4.6.2011
IVETA: doporučil bych otevřít flašku a začít slavit že má konečně klid..:-)
IVETA --- 19:11:44 4.6.2011
a co pak delat, kdyz zena po porodu ztrati libido? zadna chut na sex, suchos, a kdyz uz k tomu dojde pomoci gelu, neznostma a zena po aktu smutna a zase neuspokojena, pac nic zvlastniho neciti..a pred ditetem bylo vse ok? da se tato hormonalni zmena vubec lecit? vztahova vec..cilny up and down, ale pile brat nebude.A co by jste doporucili jejymu chlapovi?:-)
TANAIS --- 10:35:56 3.6.2011
Moc to řešíte. Jsem těhotná, bohužel musíme díky průběhu těhu víceméně oba abstinovat. Zatímco u mě to řeší příroda (hormonální útlum), musí si to muž řešit sám a já mu to ani moc nezávidím. A upřímně - mě nezajímá, co dělá muž ve chvílích, kdy není se mnou. Prostě se ho na to neptám. Narozdíl ode mě není pod vlivem hormonů, není utlumenej, je to normální chlap. Já naprosto věřím tomu, že je mi věrnej. A neprověřuju ho. Důležitý pro mě je, jak se o mě stará, co pro mě dělá, jestli mě má rád a jestli jsem s ním šťastná. Vadilo by mi, kdyby se zbláznil do jiný ženský, ale toho se nebojím. Nicméně sexuální frustrace nikomu nepřeju, tím méně mýmu chlapovi.
ZELINKA --- 10:33:58 3.6.2011
CATZILLA: nemyslím si, že by chlap který podvádí těhotnou manželku to dělal jen proto, že je právě těhotná...... a že by ve chvíli, kdy těhotná nebude s podváděním přestal.... tohle není v těhotné partnerce ale v osobě podvádějícího...
WOJTYLA --- 9:41:34 3.6.2011
CATZILLA: hele moje žena je v 7mym měsíci...jsme spolu 7 klet takže sex už mě zdaleka nebaví tolik jako na začátku...taky koukám po jinejch...ale prostě koukání a čin je neco jinýho...a clovek by měl myt svý emoce a pudy pod kontrolou....a dokázat si říct esli je to správně nebo neni,...
CATZILLA --- 2:21:41 3.6.2011
WOJTYLA: Bohuzel to priroda ovsem hoooodne blbe zaridila...v momente, kdyz je zena tehotna a "nejzranitelnejsi", je hodne velka sance, ze se chlap poohledne po kratkodobe (doufejme) substituci, nebot zrovna v teto fazi ho manzelka jaksi plne neuspokojuje a v mnoha pripadech to pak neni mozno ani z praktickeho hlediska...nevim, taky mi to kdysi prislo jako megasvinarna, podvadet tehotnou...ale dle empirie to tak casto byva...protoze s prominutim kokota duchovni blizkosti a prislibem plodu spolecne lasky nenakrmis,) Zazila jsem to xkrat...a nikdy moc popravde nevedela, co si o tom myslet...tak jsem to proste jen akceptovala jako fakt...
LOBOTECH --- 12:48:08 27.5.2011
Vyzivna debata, imho bychom meli jit za Arnodlem a vysvetlit mu co je spravny a co neni :o)