Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Adolf Hitler
ALISTAIR
Přestože je zmínka jména Hitler jedním z nejobvyklejších gest v rámci diskuzí na serveru, nebylo mu doposud věnováno auditko. V dnešní kultuře hraje roli Satana s jistotou a trvalostí o níž se Saddámovi nebo Bin Ládinovi může jen zdát. Je skutečně historickou osobností nebo spíš se stal již mýtem? Co pro nás dnes - již s jistým odstupem a znalostí propagandy nejen nacistické, ale i vítězné - znamená tento muž, který se coby politik jako jeden z mála držel programu, který voličům slíbil? Není tento "upřímný plnič slibů" nejlepším důkazem toho, že v demokracii je něco fundamentálně špatně?

Je možné, že byl Adolf Hitler v zásadě morální osobností, jejíž morálka se nicméně držela jiných principů, než jsou dnes přípustné? Proč je vlastně hodnocen negativně? Čeho fundamentálně odlišného se dopustil, co by ho vydělovalo z okruhu historických vládců a vůdců jako byli Nabukadnezar, Hannibal, Caesar, Vilém Dobyvatel, Čingischán nebo Napoleon? Řekněme si to jasně...
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 13:49:11 19.11.2008
HITLERŮV POSKOK VYPOVÍDÁ

http://www.reflex.cz/Clanek32121.html

Byl to ten nejlepší šéf, jakého jsem si uměl představit. Opravdu. Všechny ty věci, co se píší - takový Hitler nebyl! Lidi, kteří s ním byli deset minut, o něm sepisují celé knihy. Byl to úplně obyčejný, jednoduchý člověk. Dalo se s ním normálně mluvit. Ukážu vám fotky, jež jsem si v jeho okolí směl spolu s Evou Braunovou pořídit. Měli jsme zkrátka všechno dovoleno. Vždyť jsme s ním žili.
OLYFKA --- 21:31:38 22.9.2008
muj vynalez instantni kkk cepicky z papiru A3, jde to i z A4, vzdy po ruce, vhodny pro vsechny prilezitosti.
[http://img387.imageshack.us/img387/7776/mujvynalezyf6.jpg]
SVTONIK --- 4:04:19 12.9.2008
tu zajimavy e-book The Pink Swastika: Homosexuality in the Nazi Party
http://www.abidingtruth.com/pfrc/books/pinkswastika/html/the_pinkswastika_4th_edition_-_final.htm
CORTEX --- 19:51:24 4.8.2008
JEZINKA: Tuším, že to mají v gift shopu v Muzeu Holocaustu.
JEZINKA --- 21:56:17 31.7.2008
OLYFKA: wow, tuhle konvici chci:) kde se to dá sehnat?
LIBRIUM --- 17:52:41 23.7.2008
???: Dr. Morell s oblubou kruriroval vsetkych na pockanie injekciami Pervitinu a Eukodalu.
??? --- 16:52:16 23.7.2008
Hitler o Češích

http://www.fronta.cz/dokument/hitler-o-cesich

Mnohem líp snáším, když jsem považován za brutálního. Ostatně jsem toho názoru, že Hácha vejde do dějin svého lidu jako jeden z největších státníků. Tenkrát, v březnu 1939 jsem jim vyhrožoval: jestliže celá věc nebude vyřízena do šesti hodin, zaútočí německá letadla na Prahu. Byl bych se příšerně blamoval, protože v tu dobu byla tak hustá mlha, že žádné letadlo nemohlo vzlétnout. Ve tři bylo jednání s Háchou skončeno. Uvědomil svou vládu a po pětačtyříceti minutách přišla odpověď: Nebude se střílet.

Češi měli poslušnou armádu! Měl jsem určitou obavu, když Hácha přijel, poněvadž byl opravdu nemocný. Jaký povyk by asi zahraniční tisk spustil, kdyby se mu něco stalo! Ale když pak ráno přišel, projevil ducha odporu, který předtím zcela postrádal. Nechtěl, aby jeho ministr zahraničí spolupodepsal. Říkal jsem si: Je právník, co když v Čechách existuje nějaký předpis, že státní akt nemá platnost, jestliže ho nepodepíše ministr zahraničí. Takže jsem trval na ministrově podpisu. Příštího dne v Praze se mě ptal, co to bylo, co z něj udělalo jiného člověka? Byla to injekce profesora Morella!