Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
MAGIC THE GATHERING : M21: Social Justice
MATHES
spoiler - klikni sem
[https://i1.wp.com/mtgazone.com/wp-content/uploads/2020/06/Core-Set-2021-1.jpg?fit=1278%2C530&ssl=1]

PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

[ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
FORACE --- 13:10:09 27.5.2020
JOHNNYCAGE: taky to mam podobne. Multak hrat nechci (i kdyz kdyby bylo s kym hrat cEDH, tak bych si tech par kamenu mozna i sehnal). Na modern nemam cas neustale updatovat decky. Takze pro me byl duel jedinej format, kde mi prislo, ze si muzu postupne stavet decky a lehce je doplnovat a obcas si zajit zahrat :/ po tomhle banu sem zacal premejslet, jestli se na ten magic nemam vykaslat.

jinak vyjadreni od kluku z:
Prague Duel Commander
15 hod ·
Ahoj komunito,

určitě jste zaregistrovali bombu, kterou nám včera do relativně bezproblémové mety (vydru nepočítáme), pustili kreativní chlapci z francouzského Rules Committee.

Nelíbí se nám hromadný ban karet, které z drtivé většiny nedělaly v současné metě zásadní problémy nebo byly dokonce základními stavebními kameny naprosté většiny balíků od počátků Duel Commandera (Wasteland a později i Caverna).

Nesouhlasíme s unbanem Giftů, které budou mít na svědomí tuny her zakončených stylem --- seš potapanej? hmmm. tak seš mrtvej a jdem na další.

Kromě toho se nám nelíbí totální nesystémovost banů (co se nesere, do toho nehrabu; sociálních inženýrů s patentem na pravdu jsme tu měli a pořád máme dost na to, abychom věděli, že cesta do pekel je lemována dobrými úmysly a že pár lidí nikdy nedokáže dopočítat všechny důsledky svých činů, byť si to myslí).

A nelíbí se nám i totálně podceněná komunikace takovéhlé zásadní změny a vysvětlení toho, proč k ní muselo dojít.

Proč bylo potřeba posílit kontroly na úkor komba? Proč se ale potom povolovaly Gifty? Proč se banovala Wastelanda? Proč odešly Time Walky a ne Balance? Proč nestačilo zabanovat Ura? Proč se najednou povolují commandeři, kteří obcházejí commander tax? Co partneři? Kde vzali Francouzi data, když tři měsíce sedí v karanténě? A třeba taky to, proč se na mtgtop8 cíleně cenzurovaly turnaje...

Spousta otázek, žádné odpovědi. Pár jsme se jich včera večer dozvěděli, ale upřímně u nás vyvolaly spíš kroucení hlavou, než že bychom měli jasněji.

Co dál?

- Stále to s Committee řešíme a budeme dál.

- Chystáme dotazník, kde se vás všech zeptáme na váš názor (půjde napříč celou komunitou DC hráčů).

- O výstupy se podělíme s Francouzi, a pokud bude vůle, budeme prosazovat rozšíření Committee o zástupce dalších států, nebo celkovou demokratizaci voleb.

- Pokud se ledy nepohnou a budeme mít vyčerpaná všechna alternativní řešení, půjdeme společně s Němci a všemi, kdo se přidají, do vlastní verze Duel Commandera. S mnohem demokratičtějšími a jasně danými pravidly.

Stay tuned a díky za podporu a feedback.

Každopádně další turnaj, který proběhne 27. června, bude určitě podle stávajícího francouzského banlistu.

Jasno musí být do konce prázdnin.
VRBIK --- 13:09:48 27.5.2020
JOHNNYCAGE: taky jsem doufal ze EDH bude stabilnejsi format. na hospodsky/friendly hrani dava smysl domluvit si banlist s lidma s kterejma hrajes. spolihat se na to ze wizardi opravej nakej format.. to by sis ho taky uz nikdy nemusel zahrat
JOHNNYCAGE --- 11:03:59 27.5.2020
ICARUS: už se to řeší údajně. já na to jebu dokud ten formát neopravěj trochu :D Já hrál Arahba, ten dostal banem (zas tak se nedivim), pak sem postavil Lorda Windgrace a po jednom turnaji zabanovali Scapeshift, koukám dobře že sem se nesnažil ty landy tlačit i bez scapeshiftu protože teď zabanovali tři landy pro změnu... no nic myslel sem proste ze EDH bude format kde sipostavim deck a jednou az rok ho updatnu a ne ze ho kazdej mesic zahodim a postavim novej podle toho jak se frantici vyspi
MATHES --- 14:15:06 26.5.2020
Ja si taky zalozim vlastni format. S blackjackem a devkama! Vlastne zapomente na format!

Futurama: Blackjack and hookers
https://www.youtube.com/watch?v=e35AQK014tI
ICARUS --- 14:03:49 26.5.2020
Ja bych si zalozil vlastni duel commander format s lepsim banlistem.
MATEEJ --- 11:16:20 26.5.2020
ASYD: A tak je to správně, nikdo ti nemá koukat do karet.
ASYD --- 11:05:15 26.5.2020
svet je plny tajemstvi a zahad
MATEEJ --- 11:04:31 26.5.2020
ASYD: Bez ohlednu na to, jestli to je jen dohad nebo pravda, to je prostě nesrozumitelné pro lidi, co ten formát tolik nesledují. Upřímně řečeno, já si ani nejsem jistej, jestli ty bany mají "šéfíkův cool control" podpořit nebo zlikvidovat. Vlastně si ani nejsem jistej, jestli by něco jako cool control mělo v EDH existovat, takže to "cool" je možná myšleno ironicky... Jako zaujalo mě to, jako každá šťavnatá insider pomluva, ale vlastně ji vůbec nepobírám.
ASYD --- 10:41:27 26.5.2020
vse me fabulace - umelecka (sic!) licence vs dojmologie s presvedcenim

ono to neni nijak hluboka myslenka...prakticky jen ventil