Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Jack Russel Terier
IM_MORTAL

Jack Russel Terier


ZKUŠENOSTI - FOTKY- NÁZORY!
[http://i147.photobucket.com/albums/r291/Im-mortal/Sophie.jpg]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SPLIFFBOY --- 0:52:56 16.4.2015
IF_: au, chudák. u nás to zdaleka tak drastický není. ale jsou to trdla no..
SPLIFFBOY --- 22:09:57 14.4.2015
IF_: aha. podle mě to na vytržení snad nebude, aspoň ten na levé se mi dnes zdá už úplně zhojený a tohle vypadá, že bude obdobné. uvidíme, jak se to bude vyvíjet, ke všemu letím v pátek na pár dnů pryč a Selfie bude hlídaná u našich, ale tak kdyby byl problém, vezmou ji na veterinu oni. omezit míček beru až jako úplně krajní řešení, kdyby se to mělo opakovat pravidelně, ona je míčkovej fanatik.
IF_ --- 22:02:55 14.4.2015
SPLIFFBOY: Tak obvyklý to asi neni, jen že jsem se s tim už setkala. Každopádně veterináři nejčastěji ten drápek celý strhnou, pokud je vytržený:/

Držim palce, holt to chce omezit to házení míčků pokud se tomu chceš vyhýbat.
SPLIFFBOY --- 21:53:54 14.4.2015
IF_: ok, tak děkuju za uklidnění, že to aspoň není neobvyklý. a holt mi asi nezbude než si zvyknout a doufat, že si malá s přibývajícími lety a rozvahou zvládne aspoň vypěstovat větší pud sebezáchovy a smysl pro opatrnost.. i když jak jde o prohánění míčků/klacků/letícího čehokoliv, nechci být přehnaně naivní.
IF_ --- 21:31:39 14.4.2015
SPLIFFBOY: Znám to u více jacků, i když ten můj na to nikdy netrpěl. Např. kamarádka má jacka s PP a ten už má takhle odstraněný tři drápky. Taky nepřišla na to, co s tim dělat.
SPLIFFBOY --- 20:23:21 14.4.2015
ahoj, trpí vaši psi nějak na problémy se zatržením drápů? asi před třemi týdny se mi Selfie, když lítala za míčkem v parku, vrátila s jednou packou krvavou. krvácení po chvíli ustalo, při bližším ohledání doma jsem koukal, že má krvavé lůžko drápu okolo něj (šlo v analogii k lidské ruce o ukazovák na levé přední). po delší úvaze jsem si řekl, že nepoběžím hned outlocitně k veterináři, ona na to pár dnů našlapovala opatrně a zahojilo se to. dnes jsem přišel z práce a hned mezi dveřma mi hlásili, že když se s ní bylo odpoledne v parku, udělala si to zas. původně si teda mysleli, že to je ta samá tlapa, protože si nepamatovali, kde to bylo předtím, ale já si to pamatuju a teď je to pro změnu pravá. tak nevím, jestli na tu veterinu zejtra neskočit, i když teda asi není nic, čím by mohli pomoct, než že ji to vyčistí. když na ni nepůjdu a budu to jen kontrolovat, že se to hojí a nedostala se tam infekce, asi se nic nestane. ale vůbec nejradši bych se naučil tomu nějak předcházet. je to třeštidlo, že si občas něco udělá se holt může stát, ale jsem docela přešlej z toho, že je to z rozestupem jen tří týdnů.
IF_ --- 7:42:14 7.4.2015
PHAILO: Nevim co myslis ten ale vzala si ho pani co ma dve deti a on se po nich ohani a puvodni majitele ho nechteji takze tezko rict co s mim bude.
PHAILO --- 19:32:48 6.4.2015
IF_: To je ten agresivní? A navíc bez papírů, že?
IF_ --- 19:14:23 6.4.2015

Daruji Jack Russell teriér - Klatovy, prodám
http://zvirata.bazos.cz/inzerat/46378981/Daruji-Jack-Russell-terier.php