Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Saunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
VASUCEKSprávné saunování je věda


Tento klub by měl sloužit k získání různých informací, rad a tipů. Na nástěnce můžete najít pár odkazů věnovaných této proceduře. Cennější však mnohdy budou názory a rady jednotlivců tady v diskuzi. Saunu známe hlavně jako zařízení, které má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Dále se sauna využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

Byl bych rád, kdyby alespoň něco z toho posloužilo byť jen jedinému člověku, a na základě tohodle auditka by se rozhodl saunu zkusit. Zjistil jsem totiž, že je v mém okolí mnoho lidí, kteří nemají ani ponětí o tom, jak blahodárné účinky sauna má.

Napadlo mě, že by nebylo od věci, kdybyste sem linkovali sauny, které navštěvujete, nebo ve kterých jste alespoň jednou byli a napsali, zda jste byli spokojeni, či ne (rozlišit, jestli se jedná o spokojenost s obsluhou, s prostředím nebo cenama, samozřejmě i negativní zkušenosti) časem bych to nějak vimplantoval na nástěnku aby v tom byl pro případné zájemce v daných lokalitách přehled. Časem by mohla vziknout nějaká tabulka, kde by byl výběr saun v určitém městě doplněný referencema spokojených/nespokojených uživatelů.

Nevím však, jestli bych měl na to, to nějak přehledně a jednoduše udělat. Kdyby byl proto nějaký zájem o spolusprávcovství a případnou pomoc s tímhletím, ozvěte se mi pls do pošty.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
E42 --- 17:24:20 22.12.2010
Hm, teď koukám, že je tam navíc "zápisné" 500 Kč. No uvidíme.
HOLMES PLACE – one life. live it well. | Energy Smíchov
http://www.holmesplace.cz/energy/smichov/membership-personal/?lang=cs
E42 --- 17:19:16 22.12.2010
SLUCKER: Super, to zní přijatelně. Potřebujeme tam protlačit 4 lidi, tzn. dvě karty to spraví a ty už se nějak využijou. Dík!
SLUCKER --- 17:17:30 22.12.2010
E42: cau, je to tak, musis si za litr nabit kredit do karty, kterou ti za +- 2 minuty zalozej, na tu kartu muzes sebou vzit jednoho hosta, prenosna ale neni..
kdyz vycerpas kredit, muzes dobit novej.. jak to je s rusenim nebo necerpanim kreditu kdyz by tam clovek delsi dobu nechodil nevim, ja tam chodim casto:)
E42 --- 15:31:39 22.12.2010
SLUCKER: Můžete mi prosím někdo potvrdit, jestli tahle informace ještě platí? Z HP mi emailem tak nějak oklikou sdělili, že do relaxu je vstup jen s členstvím, ale je možné, že jsme si prostě nerozuměli. Jde mi o nějaký co "nejjednorázovější" vstup, ale litr kredit se taky dá, párkrát tam ještě určitě zajdu, HP bylo loni fajn. Případně je ta karta přenosná?
LITROP --- 16:00:48 20.12.2010
Tak jsem byl v té Finské a schrnutí supr majitel ,skvělej bazenek(zrovna nově napuštěn),trochu malá sauna parkrát jsem i stal ,ale to bude asi ruzný podle lidí.Kapánek draší ale asi jeste zajdu.

Jinak nevíte dostavám v praci FOKUSPASS-sodexo a marně hledám saunu kde bych je udal jediny co jsem nasel bylo podolí ale tam sauna nic moc
LITROP --- 11:22:51 14.12.2010
JIRAS111: ok diky tak to se tam asi uvidíme
JIRAS111 --- 13:18:24 12.12.2010
LITROP: to je moje soucasna sauna, kam chodim.. sauna je prumer, ale celkovy prostredi, zazemi a obsluha idelane splnuje presne to, co si od sauny predstavuju - tedy relax, neni to teda styl sauna-fabrika typu smichov, ale spis prostredi s vicemene uzavrenou komunitou lidi, kde potkavas furt ty samy xichty a bud ti sednou, nebo ne...
ROMMIE --- 10:10:20 10.12.2010
byl jsem nedavno v saunovem svete v aquaparku cestlice a byl to pro me nejlepsi saunovej zazitek v zivote....celej den relaxace, nadhera...rad bych tam alespon jednou za mesic s pritelkyni zasel...moc doporucuju!
SLUCKER --- 11:31:17 7.12.2010
třeba www.sauna-praha7.cz nebo www.salony-krasy.cz/salony/infinit-sauna-fitness/
EM303 --- 11:24:15 7.12.2010
neporadíte mi někdo saunu v okolí Štrossmayráku:) a vltavský? dík