Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Saunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
VASUCEKSprávné saunování je věda


Tento klub by měl sloužit k získání různých informací, rad a tipů. Na nástěnce můžete najít pár odkazů věnovaných této proceduře. Cennější však mnohdy budou názory a rady jednotlivců tady v diskuzi. Saunu známe hlavně jako zařízení, které má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Dále se sauna využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

Byl bych rád, kdyby alespoň něco z toho posloužilo byť jen jedinému člověku, a na základě tohodle auditka by se rozhodl saunu zkusit. Zjistil jsem totiž, že je v mém okolí mnoho lidí, kteří nemají ani ponětí o tom, jak blahodárné účinky sauna má.

Napadlo mě, že by nebylo od věci, kdybyste sem linkovali sauny, které navštěvujete, nebo ve kterých jste alespoň jednou byli a napsali, zda jste byli spokojeni, či ne (rozlišit, jestli se jedná o spokojenost s obsluhou, s prostředím nebo cenama, samozřejmě i negativní zkušenosti) časem bych to nějak vimplantoval na nástěnku aby v tom byl pro případné zájemce v daných lokalitách přehled. Časem by mohla vziknout nějaká tabulka, kde by byl výběr saun v určitém městě doplněný referencema spokojených/nespokojených uživatelů.

Nevím však, jestli bych měl na to, to nějak přehledně a jednoduše udělat. Kdyby byl proto nějaký zájem o spolusprávcovství a případnou pomoc s tímhletím, ozvěte se mi pls do pošty.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JIRAS111 --- 13:18:24 12.12.2010
LITROP: to je moje soucasna sauna, kam chodim.. sauna je prumer, ale celkovy prostredi, zazemi a obsluha idelane splnuje presne to, co si od sauny predstavuju - tedy relax, neni to teda styl sauna-fabrika typu smichov, ale spis prostredi s vicemene uzavrenou komunitou lidi, kde potkavas furt ty samy xichty a bud ti sednou, nebo ne...
ROMMIE --- 10:10:20 10.12.2010
byl jsem nedavno v saunovem svete v aquaparku cestlice a byl to pro me nejlepsi saunovej zazitek v zivote....celej den relaxace, nadhera...rad bych tam alespon jednou za mesic s pritelkyni zasel...moc doporucuju!
SLUCKER --- 11:31:17 7.12.2010
třeba www.sauna-praha7.cz nebo www.salony-krasy.cz/salony/infinit-sauna-fitness/
EM303 --- 11:24:15 7.12.2010
neporadíte mi někdo saunu v okolí Štrossmayráku:) a vltavský? dík
SLUCKER --- 22:54:33 6.12.2010
LITROP: o kus níže v diskuzi o tom píšu...
LITROP --- 21:25:09 6.12.2010
Máte někdo zkušenost s touhle saunou http://www.saunaklubvefinske.cz/index.htm
JIRAS111 --- 13:52:36 21.11.2010
MUFLONEK:na olsance jsem parkrat byl, hned poprvy me vyjebal nejakej strejc v potirne, ze jsem se ze sprchy neutrel a vlezl mu tam.. a v navaznosti na to, jsem tam sedel asi pul hodiny, pac tam byla kosa.. uz je to tam lepsi ?
MUFLONEK --- 3:30:11 19.11.2010
MUFLONEK: A pak si platím členství v Holmes Place, takže občas zajdu i tam (Smíchov)

A jednou za čas hodím Olšanku 10. patro. Též velmi příjemná sauna.o)
MUFLONEK --- 3:25:15 19.11.2010
RADU: Existuje.o) Pražačka.o) www.prazacka.cz a je tam i velmi příjemný pan sauner .o) ale není to zas tak luxusní sauna... avšak pan Václav to svou vlídností vyváží.o)
SLUCKER --- 14:10:03 16.11.2010
JIRAS111:
jasny, někdo má prioritu v bazénku...
já jsem po tom, co už jsem vše v Praze vyzkoušel, dospěl k názoru, že se bez bazénku obejdu (...a to jsem v sauně s bazénkem "vyrůstal":)) a radši si dám dlouhou ledovou sprchu.. Neznám v Praze saunu s bazénkem, která by mne svým rozsahem nabídky vs cena přesvědčila k pravidelným návštěvám...
Pokud bych chtěl jít do sauny max jednou za měsíc a jen tak jednou za čas luxusně zarelaxovat, možná bych bazének řešil (Sauna ve finské, Sauna Arbes, Sauna Butovice, Sauna Relax na P7, Sauny Infinit, nebo bez bazénlu ale s masážní postelí skvělej SquashPoin atd..) chodím-li 8x za měsíc, už se na peníze přecijen hledí a bazének nehraje takovou roli navíc jsem na P6 tak to mám za rohem a sauny na "druhé" straně města už vůbec neřeším..;-)